PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klip olayı..

x_y_z
21-04-08, 18:19
Tarkan yıllardır çok güzel klipler çekmiştir.Örneğin Kış güneşi;şımarık,ikimizin yerine,kuzu kuzu..ama bazı kliplerini de es geçtiğini düşünüyorum..

Örneğin Karma albümü..Dünyadaki albümlerle yarışacak kadar güzel olsa da,
sadece 3 klip çekilmesi beni üzüyor..Sen Başkasın,Ay,Gitti Gideli..Bunlarda güzel hitler yaratabilirdi..Dududa,bütün şarkılara klip çekileceğine Come closerin üzerinde durulabilirdi.Just Like That,Why Dont We ve Come Closera
niye klip çekilmedi?Klip hatalari olmasa,bu albüm 1 milyon bile satardi.. :)
bunun daha önceleri de var,Bu Gece şarkısınn klibi çok kötü..
Unut Beni kliplendirilmedi...Sonra,Eyvah,Gitme gibi şarkılar çekilmedi..
Tarkan bu albümündede klip hatası yaptı..3 klip çekmeliydi..Vay Anam vay,
sonra hayranlarini dinleyerek Dedikodu en son ya Dilli DÜdük yada İstanbul Ağlıyor.Pare Parenin klibe gereği yok ki..Zaten hiç te yayinlanmiyor..
Bİlmem ne düşünüyorsunuz?

karma_elcin
21-04-08, 19:14
Pare Pare hiç de yayınlanmıyor demişsin bugün dream Tv'de bitio Kral'da başlıyo, Kral'da bitio Power'da başlıo Power'da bitio MTV Türkiye'de başlıyo daha ne olsunnn??..sana denk gelmemiş :)...Come Closer hakkında söylediklerine katılıyorum...

herseyim
21-04-08, 20:27
x_y_z sana katiliyorum;) cogu sarkisinaa klip cekmedii;) herzamanda en iii sarkilari sona birakiyor;) bencee su anda pare pare sarkisindann onemli baska sarkilardaa var mesela dedikodu dilli duduk:) bunlari cekmesi beklenirken bir anda pare pare;) cidden hic beklemiyordum;) biraz sok oldum:)

leyla
21-04-08, 21:15
ama arkadaslar bence pare pare cok guzel bi sarki.albumdeki en sevdigim sarki.
klipi begemeyenler olur ama sarkiya haksizlik ediyorsunuz insani derinlere goturuyo,bilmiyorum ben cok seviyorum

x_y_z
21-04-08, 21:28
Evet,sarki güzel..Ama cekilmese de olur gibi bir sarki..İstanbul Agliyora ayni klip yapsa 3 günde hit olurdu :)

lastcigar
29-04-08, 02:08
x y z ye katılıyorum arkadaşlar bence çekilmesi gereken çok klip vardı ama önemseyip çekmediler sağolsunlar,dediği gibi come closere neden klip çekilmedi bende anlamış değilim yada n bilim bi beni anlama adli parcasına çok kıalıte bir parça idi ama bencede bazi şarkıların kliplerini ihmal ediyorlar:(:(

Inge
29-04-08, 02:51
ayrica bir sey de demek isterim...klip arkasi gösteriyor ama Pare Pare ne kadar enteresan ki klip arkasinin seyler görmek isteyenler olacak? Tabii ki biz bakacagiz her zaman gibi amaaaa...
Dudu klip arkasinin roportaj vardi, bu enteresan oldu bence...
mesela ben Kuzu Kuzu akustik arkasini görmek isterim, Hüp klip arkasi, Sorma kalbimin arkasi...yani sicak yada soguk su muydu? veya Bounce bile daha enteresan olabilir, dans edenlerle...
Vay anam Vay enteresan yesil screen ile...

ama niye bu Pare Pare 'nin videodan? Kim bekler bunu? Ne var orada???

amannnn!!

garez
12-05-08, 22:48
yahu şu an zten en çok tutan slow olarak bu albümde istanbul ağlıyor bizm sınıfta bile paso onu dinliyorlar

bounce
12-05-08, 23:26
bu konuda o kadar çok konuştuk kiiii gına geldi artık bana...

hsaex123
12-05-08, 23:34
Ama arkadaslar TARKAN pare parede ıcını doktu dınleyıcısıne...herkez gıtmıs tek basına melankolık bır ınsanı canlandırdı klbınde...Özeldi onun ıcın

hsaex123
12-05-08, 23:35
sarkı olarak bende katılmıyorum ama Secım tarkanın napcaz yapcaz yani...Dilli düdük ıle hepımız coscaz bekleyın:)

Ozz
12-05-08, 23:52
Bence istanbul ağlıyor için sonbahar mevsimini bekliyodur. Bence sonbahara çok yakışır... Şu yazı atlatalım. Eminim tarkan istanbul ağlıyor a klip çekecektir.

denizmavisi
13-05-08, 02:00
bende sana katılıyorum arkadaşım birçok güzelim şarkısı kliplenmediği için arada kaynadı eğer o güzelim şarkıları da kliplenseydi eminim albümlerinin satış rakamları çok daha artardı bir de kliplerine gösterdiği eski özeni yeni kliplerinde göremiyorum biraz baştan savmalık var gibi umarım bu durum düzelir ve en güzel şarkılarını da kliplendirir artık