PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt Tarkana Çalışıyor

belfü
21-04-08, 09:38
TRT, yılbaşı gecesi 6 şarkı için 750 bin dolar verdiği Tarkan’a şimdi de canlı yayında seslendireceği 4 parça karşılığında 450 bin YTL ödeyecek

Ateş ÇELİK
--------------------------------------------------------------------------------

Özel kanallarla yarışabilmek için kesenin ağzını açan TRT, sanatçılar arasında en çok Tarkan’ı mest ediyor. Yılbaşı gecesi için Tarkan’a 750 bin dolar ödeyip müzik dünyasının tepkisini çeken TRT, megastar’a ballı bir lokma daha sundu. 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle Antalya’dan yayın yapacak olan TRT, Tarkan’la el sıkıştı. Şarkıcı bu kez canlı söyleyeceği 4 şarkı karşılığında 450 bin YTL alacak. Genel Müdür İbrahim Şahin’in talimatıyla hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten TRT Ankara Televizyonu Müdürü Kürşat Özkök, “Yılbaşı gecesi Tarkan’la yakaladığımız başarının devamını getirmek ve 23 Nisan tarihinde ünlü şarkıcıyı çocuklarla canlı yayında buluşturmak için çalışma içerisindeyiz” dedi. TRT’nin Tarkan dışında yüksek ücret ödediği diğer iki isim ise İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar olmuştu. Geçtiğimiz günlerde İbo Show’u haftada 150 bin YTL’ye transfer eden TRT, Hülya Avşar’a da şov programı için haftada 80 bin YTL teklif etmişti.

Vatan.gazt

şekerim
21-04-08, 09:47
eee olacak o kadar özel kanallarla yarışmak istiosa kesenin ağzını açacak tabi :):):):)

herseyim
21-04-08, 10:14
acmasida lazim zaten:) dunyaca unlu star icin hersey deger bence;)

HURRICANE
21-04-08, 10:19
:)750 bın dolardan bahsediyorsa hala bu haber yalan haber;)Ok çıksın 4 şarkı söylesin hepimiz mest olalım ama doğru fiyat versinler...

tunalı
21-04-08, 10:22
çok güzel olacak eminim ama dört şarkı az yaa .keşke bütün şarkılarını söylese

herseyim
21-04-08, 10:44
4 sarki cok az gercekdenn:(

Ozz
21-04-08, 11:08
Bu miktar doğru mu yanlış mı önce onu öğrenmemiz lazım. Ama tarkan ın danışmanları hakkında çıkan yalan haberlere güçlü tepkiler vermediği sürece yalan haber çıkmaya devam edecek. Haberin altındaki yorumları okursanız herkes "devletin parası nereye gidiyo" gibi yorumlar yapıyo. Öyle ki tarkan " paragöz" biri gibi gösteriliyo. İmajı kırılıyo. Taban tepki gösteriyor..

Haaa kişisel fikrime gelince. Tarkan 23 Nisan gibi ülkemiz için özel bir günde para almadan da çıkabilir. Belki de konsere para almadan çıkacaktır ama trt nin konser yayın hakkı için para istenir.

Bizim ciddiye alacağımız açıklama Hitt prodüksiyondan ya da tarkan ın danışmanlarından gelmelidir ama maalesefki onlar da böyle durumlarda genelde susmayı tercih ederler....

dedikodu_tugberk
21-04-08, 11:09
evt ya 4 şarkı çok az en azından yılbaşı gecesinde söylediği kadar söylese 6 veya 7 şarkı süper olur.........

szr67
21-04-08, 11:57
tarkan nın marka bedeli var.Bu marka bedelli sonucunda çıkan bir para bu tarkan yurtdışı konserlerinde 250bindolar alıyor türkiye konserlerinde(özel konserlerde 300bin ytl alıyor.Bunu bütün organizasyon firmaları menejerler bilir.Ama söz konusu bir program tv programı formatında olan bişey olunca 150bin ytl ye düşer miktar,şu an bu antalya konseri mi yoksa akustik bir eğlence konserimi o konuda bir bilgim yok.4şarkılık olması imkansız gene repertuarı ile çıkacaktır tarkan konser formatı ise bu ozman 450milyar doğru bir rakam bu sene parası 100milyar ytl artmış gözüküyor.

türk basının bu konuyu tartışmaya hakkı olmadığına inanıyorum sıradan hiç bir sanatsal ünü olmayan paris hiltona 200milyar veren bu ülke tarkana 450milyar biçince yorumlarda yazıklar olsun yorumlarını görmek beni iç den içe üzüyor.Habertürk yorumları sinir bozucu safada

karma_elcin
21-04-08, 12:30
Hala 750 bin dolar diyolar yhawwww!!!!Walla hem alsa da cok rahatsız olmam, bazı politikacılara kızarım lüks içinde yaşayanlara, para savuranlara ama Tarkan sanatçı ve sanat üstündür her zaman :)

alper...
21-04-08, 16:39
450 bin deildir eminim

devilscream
21-04-08, 17:25
arkadaslar bu haberi ciddiye almanin anlami yok
bi kere tarkanin aldigi para duyuruldu
"750.000" dolar olmadigi da defalarca dile getirildi
bu haberde de 750.000 dolar dediginden pek ciddiye almayin

x_y_z
21-04-08, 17:42
Para yine yanlıştır..Elbet Tarkan,bir miktar para alacaktir,hakkidir tabi..Fakat bu paranın 400 bin ytl olmadigina eminim,cünki medyamiz abartici bir kurum..her parayi abarttiyoruz.her seyi,herseyi..!aslinda eğer tarkan 400 değil 9000 bin ytl bile alsa yine onlari ne ilgilendirir ki?hakkıyla kazanan alir...!
Tarkan hep megastar,ne kadar alsa,ne kadar satsa,da öyle kalacak..1993 ten beri böyle..2050 yılında bile böyle kalacak iste.. :20:

Pamela_beyazgul
21-04-08, 19:58
haber icin tesekkurler

arslankivanc
22-04-08, 01:18
Ya 4 Şarkı bunada şükür diyorum bir yandan bir yandan da Sezen aksu var aynı saatte offff ne yapacaz ya ikisini aynı anda izlemek istiyorum.......

herseyim
22-04-08, 01:37
ben olsam senin yerinde sadece TARKAN i izlerim:)

bounce
22-04-08, 01:57
türk basının bu konuyu tartışmaya hakkı olmadığına inanıyorum sıradan hiç bir sanatsal ünü olmayan paris hiltona 200milyar veren bu ülke tarkana 450milyar biçince yorumlarda yazıklar olsun yorumlarını görmek beni iç den içe üzüyor.Habertürk yorumları sinir bozucu safada
sezer çok doğru söylemişssin paris hilton denilen ne olduğu bilinmeyen kişiye verilen paranın hesabı sorulmuyorda tarkana verilen para soruluyor hem tarkan aldığı parayı yine bu ülkeye yatırıyor oysaki paris hiltona verilen para yurtdışında yani türkiyeye dönüşümü yok.....

ümitcoll
22-04-08, 01:58
yılbaşının hasılatı güzel demekki :)

sarıpapatya
22-04-08, 18:37
şu para mevzusu nekadar çok konuşulldu yaa sanki bu ülkede havadan para kazanan insanlar yok herkez huzur içinde tarkanın aldığı bide hakkıyla aldığı para konuşuluyo sıkıldım vallaha yaa çalışsınlar tarkan gibi başarılı olsunlar onlarda alsın

herseyim
22-04-08, 18:44
bencede cok haklisin sana katiliyorum:) kiskandiklari icinn konusuyorlar:)

TARKANFREAK
22-04-08, 19:03
tabiki tarkana calisacaklar...türkiyede baska megastarmi var???

herseyim
22-04-08, 19:16
yokdur olamazda bu saatten sonra:D

dedikodu_tugberk
22-04-08, 23:02
trt yine zirve yapcak.................tarkanla çalışması tam isabet olmuş..

denizmavisi
23-04-08, 00:45
Neden hep işin para kısmını haber yapıyorlar yahu ne kadar alırsa alır kime ne hem yakışır da megastarımıza

herseyim
23-04-08, 01:21
ewed hersey yakisirrr o bir dunya starii ve onun icin herseye deger bencee;) kiskananlar catlasin:)

ruya
24-04-08, 09:40
tabiki tarkana calisacaklar...türkiyede baska megastarmi var???

he yani :1: :1: :1:

RaSKaS
24-04-08, 20:00
hala yılbaşı için 750 000 dolar alan Tarkan ...
diye sürdürüyorlar haberlerini
yazının ne kadar tarafsız olduğunu anlamak zor olmasa gerek :)