PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pare pare klibine eleştirim var....

bounce
19-04-08, 02:08
eğer bunu söylemezsem rahat yatamam tarkan ne yapmaya çalışıyor ben anlamakta güçlük çekiyorum bu ne abi pare pareye klib çekmiş tarkan derin buhranlardan geçiyor anlıyorum ama bu klibin zamanı şimdi değildi bu klibi dilli düdük dedikodu arada bir gibi şarkılara klip çektikten sonra son klip olarak düşünmeliydi kim tarkanın akıl hocası yahu hem o zaman neden anket yaptıki tarkan sevenleriyle dalga mı geçiyor pare pare o kadar oylanan bi şarkı değildi iyi hatırlıyorum yüzde 10 u geçmemişti..........come closer da da why dont we ,just like that ,in your eyes gibi şarkılar dururken start the fire aklip çekti çok yanlış yolda tarkan bu gidişle ....hemen ekibini değiştirmelii....acil şekilde......tarkanın hataları come closer albümünün tanıtımındaki eksiklerden başladı ve londra konserine kadar devam ediyor bunun önüne geçemedi nedense......artık tarkan eski tarkan değil.....ben tarkan hastasıyımdır...bi gün dinlemeyim günüm iyi gitmez ama tarkanın kredisi bitiyor bende......tarkana çok sinirlendim.........

Ozz
19-04-08, 02:40
come closer da da why dont we ,just like that ,in your eyes gibi şarkılar dururken start the fire aklip çekti çok yanlış yolda tarkan bu gidişle ....hemen ekibini değiştirmelii....acil şekilde......tarkanın hataları come closer albümünün tanıtımındaki eksiklerden başladı ve londra konserine kadar devam ediyor bunun önüne geçemedi nedense....

kısımlarına katılıyorum ama ben hala inatla come closer dan vazgeçmemiş olduğunu düşünüyorum. Biraz beklemek lazım... Onun dışında şarkı seçiminden de öte klibi beğenmedim ki bunu zaten belirli bir konu altında tartışıyoruz. Amaa kesin bişi varsa o da tarkan ın ekibinde tamamen olmasa da kısmen bir starı idare edecek yeteneğe sahip olmayan kişiler var.. Ama tarkan kendisi bunu göremezse, biz gösteremeyiz... üzgünüm....

herseyim
19-04-08, 02:47
bounce cok iii noktaya basvurdu. bencede o kadar guzel olmadi ilk izledigimde iii geldi gozume sonra tekrarr izledimm o kadar beenmedimm bence daha iii olabilirdii;) websitesinde dedikodu ve dilli duduge cok oy verildi ve tarkan pare pare ye klip cekdi bende anlamis deilim bencee yaz sarkisi olarak daha iii sarki secebilirdii;) pare pare klibi cok sade olmus ve cok basit gozukuyor;) tarkana bunu yakisdiramadim;)

devilscream
19-04-08, 02:59
bencee yaz sarkisi olarak daha iii sarki secebilirdii;) pare pare klibi cok sade olmus ve cok basit gozukuyor;) tarkana bunu yakisdiramadim;)
1-Yaz sarkisi secmesi icin yazin gelmis olmasi lazim
2-Tarkan sade klip yaparak en dogrusunu yapmis
ne bekliyordun;Demet Akalin veya Gülben Ergen gibi görsel efektlerin asiri dozda oldugu,bu efektlerin amatörce kullanildigi,asiri derece de göz yoran bir klip mi
ben tarkanda böyle klipler görsem o klibi tarkana yakistiramazdim
"Pare Pare" sarkisinin klibine baktigimizda,efektler dozunda ve rastgele kullanilmamis,yani isin icinde Profesyonellik var...
3-"bounce" arkadasimizin "Come Closer" albüm klipleri hakkinda ki elestirisine katiliyorum

MEGASTAR
19-04-08, 03:55
Ya bunu kabul edlim clip o kadar da iyi olmamis

herseyim
19-04-08, 04:45
yaz sarkisii secmesi lazimdi bencee yaza az kaldi;) sunun surasinda 1 ay kaldi yaza;) sanki 1 ay sonra yeni klip cekebilir cekemeyecegini cok iii biliyorum;) yazlik bir sarki deil bence pare pare;) gulben ergen gibi yada demet akalin gibi bir klip beklemem tabikiide ama daha guzel olabilirdiii ben tarkana boyle klibi yakisdirmadim o kadar bekledik klip ceksin ve cok sade oldu bence;) herkesin fikri ayni deil;)

bounce
19-04-08, 04:51
bu klip bence tarkanın yine sensiz albümündeki klipleri gibi olmuşşş .....pare pare nin zamanı değildi havalr ısınıyo.tarkan acaba kime uydu da bu şarkıya klip çekti...

herseyim
19-04-08, 05:15
hic bilemeyecegim kime uydugunu ama olmamis;) bunu uzulerek soyluyorum:(

eskalen
19-04-08, 11:52
Yaz'ın tam gelmesine çok var arkadaşlar, pare pare şu sıralar iyi gider;).....Tarkan'ın yazları çok turnye çıkacağından belki konser görüntülerinden oluşna örneğin, dedikoduya kilp çekebilir ya da farklı matrak bir klip çekebilir....Bu pare pare klibi, sade bir klip olacağı söylenmişti zaten çünkü slow parça ama kalitesinden ödün vermemiş Tarkan...Bazı kişiler tatmin olmamış olabilir.....ama Tarkan bence Pare pare şarksı gönlünde çok farklı yer tuttuğundan biraz da ben kendisi için çektiğini düşünüyorum....

sarıpapatya
19-04-08, 12:59
nisan ayındayız baylar bayanlar temmuz ağustos var yaz ayları olur bu aylar oyüzden bu klıp ozamana kadar zaten eski klıp olucak merak etmeyin vay anam vay nekadar dayandı biraz düşünün bunları ayrıca pare pare çok doğru bi seçım veç çok hoş klıp olmuş

alper...
19-04-08, 13:10
pare pare benim en sevdiğim şarkıydı bu albümde kendi adıma çok mutluyum ama tarkanın kariyeri anlamında çok mutlu olduğumu söyleyemem..şarkı gerçekten çok kaliteli ama eylül ekim gibi klip çekilmeliydi buna..ya da fanlar arasında slovlarda daha popüler olan istanbul ağlıyora çekilebilirdi ama tarkan kendi insiyatifini kullandı bu şarkının onun için özel olduğunu biliyoruz..(ki buna da hakkı var zaten)
yazın single çıkarabilirim diyordu o zaman dedikodu dilli düdük aradabir güme gidicek gibi gözüküyor..
tarkanın ekibinin kötü oldğuna katılıyorum..yani bir şekilde aman aman ya da just like that öne çıkarılabilirdi kesinlikle..özellikle aman amana çok yazık oldu müthiş bir şarkıydı..

arjen22-tarkan
19-04-08, 13:13
Aslında Ben Dedikodu Diye Bekliyordum Ama Bi Anda Pare Pare yi görünce şaşırdım ... Ama Pare Pare de Hoş Şarkı fakat ben de o klibi sona alması gerektiğini söyleyenlerdenim !!!

karma_elcin
19-04-08, 13:21
Yaz'ın tam gelmesine çok var arkadaşlar, pare pare şu sıralar iyi gider;).....Tarkan'ın yazları çok turnye çıkacağından belki konser görüntülerinden oluşna örneğin, dedikoduya kilp çekebilir ya da farklı matrak bir klip çekebilir....Bu pare pare klibi, sade bir klip olacağı söylenmişti zaten çünkü slow parça ama kalitesinden ödün vermemiş Tarkan...Bazı kişiler tatmin olmamış olabilir.....ama Tarkan bence Pare pare şarksı gönlünde çok farklı yer tuttuğundan biraz da ben kendisi için çektiğini düşünüyorum....
katılıyorum...:19:

dedikodu_tugberk
19-04-08, 13:23
yahu arkadaşlar biz ne yapıyoruz ya.tarkana bizim destek olmamız lazım zaten ekibi bi kelek yapmış tarkana.şimdi sizde klibi beğenmedik yok diğer şarkılara olsaydı diyorsunuz herşeyin bir zamanı var.yaza daha 1 ay var ve tarkan bu albüme daha klip çekeceğini söyledi lütfen bizde ona saygı duyalım ayrıca klip süper olmuş şarkıya cuk diye oturmuş........

caspian
19-04-08, 13:46
yahu arkadaşlar biz ne yapıyoruz ya.tarkana bizim destek olmamız lazım zaten ekibi bi kelek yapmış tarkana.şimdi sizde klibi beğenmedik yok diğer şarkılara olsaydı diyorsunuz herşeyin bir zamanı var.yaza daha 1 ay var ve tarkan bu albüme daha klip çekeceğini söyledi lütfen bizde ona saygı duyalım ayrıca klip süper olmuş şarkıya cuk diye oturmuş........
kesinlikle katılıyorum...bende bunu anlatmaya çalışıyorum...:20:

herseyim
19-04-08, 16:13
herkesin dusuncesi farkli!! ben beenmedim siz beendinizz size saygi duyuyorum;) ama ben bu klibi cidden beenmedimm daha iii sarkiya klip cekebilirdiii!! dilli duduk yada dedikodu ya mesela;) 1 ay sonra yazz cok az kaldi bence;) insallahhh pare pare sarkisii dinlenir;)

karma_elcin
19-04-08, 16:24
herkesin dusuncesi farkli!! ben beenmedim siz beendinizz size saygi duyuyorum;) ama ben bu klibi cidden beenmedimm daha iii sarkiya klip cekebilirdiii!! dilli duduk yada dedikodu ya mesela;) 1 ay sonra yazz cok az kaldi bence;) insallahhh pare pare sarkisii dinlenir;)
tamam beğenmeyen olabilir..beğenmedim diye 10 kere söylemeye gerek yok..beğenmeyen izlemez bu kadar basit, kendinizi harab etmeyin arkadaşlar...
3.klip daha canlı olur büyük ihtimal fakaat; Tarkan'a kalmış bir durum bizim söylediklerimiz yorumdan öteye gitmez...:19:

herseyim
19-04-08, 17:01
tarkan icin izlerim baska bisey deil ;)

levent_taka61
21-04-08, 14:42
hayatımda ilk kez tarkan olmamış diyorum....

bounce
22-04-08, 02:00
dedikodu şarkısına eğer konser görüntülerinden oluşan bi klip çekecekse hiç çekmesin.....

herseyim
22-04-08, 04:34
bencede oyle cekecekse hic cekmesin:)

belfü
22-04-08, 10:13
Ben çok beğendim yüreğine sağlık ....Tarkanı görmek büyük bir mutluluk söylerken sanki şarkıyla bütünleşmiş gibiydi sade olması güzel çünkü çok duygusal bir şarkı insan ister istemez uzaklara dalıp gidiyor ve biz şuan nisan ayındayız nisan yağmurları yağıyor arkadaşlar yaza daha var eminim hareketli yeni kliplerde çekilecektir.

WILDBOYS
22-04-08, 13:36
Arkadaşım Ne Dersen Haklısın Kimse Bilmiyorki Birinci Olan Bana Göre Dedikoduydu Hepsi Fasa Fiso Yani Birinci Olan Pare Pareymis Yalan Takip Etmesem Haklılar Diyeceğim... Hiç Değilse İstanbul Ağlıyor a Çekseydi Bu Kadar Üzüntüsünü Çekmicektim Klibin ...

TARKANFREAK
22-04-08, 19:24
bencede klip cok süper hatta bomba olmus..arakadaslar tarkanin favori sarkisi pare pare oldugu icin bu sarkiya klip cekmisler...neden anket yaptiklarini bende bilmiyorum??...olsun tarkana saygi duyalim..o ne isterse o olur kardesim!!!

herseyim
22-04-08, 19:56
tarkana saygimiz sonsuz zaten:) sevgimiz dahada sonsuz:D anketi yapiyorlar cunku bizim dusuncelerimizii ogrenmek isderler;) yapmalari bencee cok iii :)

onursamed
22-04-08, 21:22
tarkan kurayla bu şarkısına klip çekti bence hangi şarkı gelse farketmezdi.
o kadar album çok sattıktan sonra doğal bence bu klibe çekmesi 10 yıldır böyle şarkılara klip çekmeye korkuyor herkes tarkan korkmadı doğal olarak.
bence en az 5 klip çekmeli tarkan.

denizmavisi
23-04-08, 00:54
Klibi bende beğenmedim çok sıradan olmuş ama şarkının slow olması gayet iyi 3. klibi her türlü hareketli özellikle de dedikoduya çeker artık diye düşünüyorum ancak anket yapmasına rağmen sevenlerini es geçmesi beni çok üzdü madem bildiğini okuyacaktı neden anket yaptı

herseyim
23-04-08, 01:26
haklisin denizmavisi;) sana katiliyorum ben dilli duduk sarkisinaa bayiliyorum aslinda hepsi birbirinden guzel:) ama favorim dilli duduk:) ben anketinde dilli dudugu isaretlediydim ama pare pare ye klip cekdiii ve sok oldum gercekdenn;) hic beklemedigim bir sarki ve klip:) klipda guzel olsa icim yanmazz:)

ümitcoll
23-04-08, 01:43
bu 2.klibe şarkı çekimi güzel abii bence sitede yaptığı klip anketi strateji olabilir hem yaz gelmedi hemde yaz gelindiğinde haziran temmuz ağustos aylarında ankette hangi şarkı birinci geldiyse ona çekecektir çünkü 1. sırada çünkü millet o şarkıya istiyo yani biraz daha bizi meraklandırıyo bilmem anlatabildimmi...benm düşüncem bu..saygılar

kanky
05-05-08, 12:07
Bence çok doğru bir seçim yapmış..hareketli parçalarını..yazın ortalarına saklamalı...henüz..ilkbahardayız..
klipte çok güzel olmuş...

nurseli
09-05-08, 21:25
bence bu tarkanın en kötü kasetiydi yani kötü değil ama eskilere bakınca bayağı kötü kalıyor tarkanada bişey demek istemiyorum çünki bu kaset için çok uğraştı yinede şarkıları güzel pare pareyi beğeniyorum