PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pare Pare Klibi Yayını

scorpioness
17-04-08, 20:11
Şimdi aldığım bilgiye dayanarak yarın saat 13:00 civarı Tarkan'ın Pare Pare isimli parçasına çektiği 2. klibi resmi sitesi www.tarkan.com'da ilk defa yayınlanacak iyi seyirler...:20: Ama Şimdilik kesin olan bir bilgidir bu son anda vazgeçilip tv de anlaşıp yayınlanmak istenirse yapacak bişey yok o yayını bekleriz :)

freak
17-04-08, 20:15
super bir haber az once baktim yakinda yazioyodu ilk site de yayinlancak :d

haber icin tsklerrr

RaSKaS
17-04-08, 20:18
çok güzel bir haber
yarını sabırsılıkla ve büyük bir merakla bekliyorum
haber için teşekkürler scorpioness

x_y_z
17-04-08, 20:34
oley be,sonunda klibe kavuşacağız :20: mükkemmel olacaktir yine..
tarkan kendi sitesinde yayınlaması daha iyi olur tabi :) isteyen,istedigi zaman girer izler.. ara sira,tvde ilk kez yayini kacirma fırsatı olabiliyor(mesela vay anam vay ilk kez tvde yayınlandığında kaçırdım :P )
teşekkürler duyurun için ness :)

eskalen
17-04-08, 21:00
önceden sitesinde yer alır klip herhalde, sonra tv kanallara geçer aynı şekilde....Vay Anma Vay klibi fazla beklenmeşti, montajının uzunluğundan,çünkü efektler fazlaydı, herhalde pare pare klibi fazla efektli olmayan sade ama kaliteli bir klip olacak, bu kadar çabuk bitirildiğine göre....Merakla bekliyoruz....Teşekkürler duyurun için scorpioness;)

caspian
17-04-08, 21:00
süper bir haber bu!!!...bu kadar erken gösterileceğini düşünmüyordum...yarın'ı sabırsızlıkla bekliyoruuuz!!!...:)))

sinemtevetoglu
17-04-08, 21:49
yarın gelsin bir an önceee!!!

teşekkürler...

HakanÇelik
17-04-08, 21:51
Ness yine bomba bi haber vermiş. Yarını dört gözle bekliyorum...

:41: :41: :41:

Rumeli59
17-04-08, 21:54
cok tsk ederim nesss:-) iyi ki sen varsin;-))
Ay meraklita catladim vallah....

İZMİRLİ
17-04-08, 21:57
tşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mega Fanat
17-04-08, 22:07
Ay...super!Cok sevindim!Sabirsizlikla bekliyorum:)
Tesekkurler Ness!

**MegaStarkan**
17-04-08, 22:37
Süper klip olur umarim :)
Tskler nessim ;)

devilscream
17-04-08, 23:11
ooo bu cok güzel bir haber
teşekkürler ness;)

aliyaşar
17-04-08, 23:12
oooooo bomba gibi bi duyuru çok çok teşekkürler

Merak içindeyim, ve neden slow bi sarki sectiginide ögrenmek isterim!
Stüdyo cekimi olmus, ama neden? Hava gayet hos, yaz geliyor, baharin mis gibi acik havasinda klip cekmek varken, neden kapanio studyolara?
Umarim anlamli bi klip olmustur, surekli yakin cekim Tarkan'in yuzunu görmeyiz, belirli bi senaryo olur! Artik bundan sonraki klip mutlaka acik havada olmali, mumkunse civil civil, kaliteli bi cekim ile... Mat renkler icimi baydi:9: Mevsime uymuyo ve boguyo beni:11:

b_a_S_k
17-04-08, 23:44
nessim harikasın ;)

szr67
18-04-08, 00:02
tarkan kliplerinde herzaman olduğu gibi son teknolojiyi kullanan bir sanatçı türkiyede bu klipde güzel olacağına eminim merakla bekliyorum.

sarıpapatya
18-04-08, 00:08
yaaaaaaa süperrrrrr çok merak ediyorum ben bu klıbi dahi hayırlı olsun hepimize:4:

denizmavisi
18-04-08, 00:13
evet sitede çok yakında yazıyor nihayet izleyebilecez klibi

herseyim
18-04-08, 04:58
cok tesekkur ederim bu bilgiyi verdiginiz icinn:) yarinin gelmesini dort gozle bekliyorumm:) heyooooooo

alper...
18-04-08, 11:01
Merak içindeyim, ve neden slow bi sarki sectiginide ögrenmek isterim!
Stüdyo cekimi olmus, ama neden? Hava gayet hos, yaz geliyor, baharin mis gibi acik havasinda klip cekmek varken, neden kapanio studyolara?
Umarim anlamli bi klip olmustur, surekli yakin cekim Tarkan'in yuzunu görmeyiz, belirli bi senaryo olur! Artik bundan sonraki klip mutlaka acik havada olmali, mumkunse civil civil, kaliteli bi cekim ile... Mat renkler icimi baydi:9: Mevsime uymuyo ve boguyo beni:11:
kamera arkasında gördüğüme göre malesef dediklerin olmıcak senaryo yok gbi duruodu

Ozz
18-04-08, 11:04
ben de tahmin etmiyorum... sade bir klip olacak deniyodu... beklentileri yükseltmeyelim...:D

Pamela_beyazgul
18-04-08, 11:05
super haber !!! tesekkurler :)

dedikodu_tugberk
18-04-08, 11:27
çok teşekkürler ya yarın süper olcak klibi şimdiden merak etmeye başladım sabaha kadar uyuyamam ya....bir an önce gelsin yarın haber için teşekkürler.

TARKANFREAK
18-04-08, 12:22
vayyy bomba haber.. cok tesekkürler duyuru icin...tarkan kesin bizi aglatacak bu klibte...saatler gecmek bilmez simdi yahuu:)

szr67
18-04-08, 12:24
klip tarkan.com da ilk orda gözterilecek sitede öyle yazıyo

alper...
18-04-08, 12:50
klip tarkan.com da ilk orda gözterilecek sitede öyle yazıyo
öle dendi zaten

90_model
18-04-08, 13:24
bence bu klip bugün çıkmaz arkadaşlar boşa beklemeyelim bugün çıkacak olsa bugün yazardı saati yazardı çok yakında diyor bence haftasonu yayınlanır bu klip benden sölemesi :19:

karma_elcin
18-04-08, 14:26
Bir an önce çıksa da izlesek..:21: :4: :21:

scorpioness
18-04-08, 19:05
Saati birazcık oynasa da yine en doğru haberi verip beklentilerinizi karşılamaktan sevinçliyiz :)

WILDBOYS
18-04-08, 21:55
Ne Yaptın Tarkan En Dandik Sarkıya Klibi Çektin Birde Kendi İnternet Sitesinde Oylama Yapıp Çekmişler Bu Klibi Yapmayın Yawww Yazık Valla...

karma_elcin
18-04-08, 22:03
Ne Yaptın Tarkan En Dandik Sarkıya Klibi Çektin Birde Kendi İnternet Sitesinde Oylama Yapıp Çekmişler Bu Klibi Yapmayın Yawww Yazık Valla...
sen ne yaptın arkadaşım??Tarkan'ın albümünde dandik şarkı yok!! en dandik şarkı Pare Pare mi şimdi yuhh yane!!!:9: ..bu albümdeki Tarkan'ı en güzel anlatan en iyi şarkı..şarkının sözlerine dikkat et ve bir daha düşün...:11: :11:

sinemtevetoglu
18-04-08, 22:07

albümdeki en güzel şarkı ve benim klip gelmesini istediğim bir şarkıydı...bütün oylarım paRe paReyeydi... her düşünceye saygı duymak lazım ama 'dandik'lafı olmamış bence!!! :16:

WILDBOYS
18-04-08, 22:08
Hayır Katılmıyorum Bu Görüşünüze Bence En İyi Şarkı Olarak İstanbul Ağlıyor Olabilirdi Ancak Bu Pare Pare Klibinin üzüntüsünü yasıyorum...

sinemtevetoglu
18-04-08, 22:14
tabi ki herkesin kendine daha yakın hissettiği bir şarkı oldu albümde...ama hangisine gelirse gelsin klip sonuçta TaRkAn ve ekibin seçimi bize saygı duymak düşer diye düşünüyorum...

kujo
18-04-08, 23:47
arkadaslar klibi begenmedigimi ifade etmek istiyorum. o el hareketleri felan hic yakismamis. benim elestirdigim konulara gelince.
bu sarkiya bu klip yakismamis. ne duygusal seyler bekliyorduk bu mu yani?
alti kaval ustu sishane olmus acik soylemek gerekirse.
sonra giyside yakismamis. sanki rock soyleyecek gibi basliyor ama sarki albumun en romantik sarkilarindan biri. ya inanin hic birsey yapmasa bir koltukta otursa arka planda da eski resimlerden olusan bir kolaj sunsa daha basarili bir klip olurdu.
simdi boyle klip cektigini gorunce iyiki gun gibiye cekmemis diyorum yoksa guzelim sarki mahvolacakti.
son donemde tarkani taniyamiyorum beni hayal kirikligina ugratiyor. baska oyuncu oynatmamasi felanda bir stratejiyse sacmalamaya basladigini soyleyebilirim. tamam albumde butun sarkilari sen yaptin da tarkanim klipte biraz profesyonel dusun. bakin buraya yaziyorum bir ayda unutulur hic bir kanalda da cok gosterilmez.

devilscream
19-04-08, 01:33
"Dandik" burada kullanilacak dogru bir tabir degil
albümün "en kötü" sarkisi da demek var,"DANDİK" demekte var
bu arada ki farki anladigimizda daha olumlu ve seviyeli elestiriler cikacaktir ortaya:20:
ayrica kendi sitesinde yapmis oldugu oylama pek gercekci olmadi
cünkü klibin cekilmesi istenen sarkiya defalarca oy gönderenler var
pek adil bir oylama degildi yani
o bakimdan da sarki secimi tarkan ve ekibine kaldi :20: