PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tarkan her yaşa hitap eden sanatçı"

x_y_z
17-04-08, 17:28
Köşe yazarı,Gülay Demircioğlu Show TV'de genel danışmanlık önünde yapılan röportajta anlattı:
"2 yıl önce Londra Wembley arenada Shakira konserine gittim.Wembley icerisi sanırım 10 bin kişiye yakın alıyor,fakat içeride 2000-3000 kişi anca ya vardı,ya yoktu.Mart ayının sonlarına gelirken Tarkan'ında konser vereceğini duydum.
Ve koştura koştura bilet almaya gittim.Zar zor bilet buldum..Ki,ayakta beklemek zorunda kaldım..Biletler kalmamıştı.Konser günü ise muazzam kalabalıktı,oysa ben Shakira kadar bekliyordum.Demek Tarkan Londrada Shakiradan daha fazla seviliyor.Sevindim.Haa bu arada,bir magazinci arkadaşım
bir yorum yapmış.Sanırım Tarkan gençlerin sevgili diye.Konsere girdiğimde
bana yaşının 57 olduğunu söyleyen amca,26-27 yaşlarında bir genç,3-4 yaşlarında bir çocuk vardı..Ve daha ki,ne amcalar,gençler,teyzeler,çocuklar...
Bence Türkiyeden,Almanyadan,İngiltereden hatta,tüm dünyadan Tarkan'ın 7 den 77'ye sevgileri var"

devilscream
17-04-08, 18:53
dogru söylemis
tarkan her yasa hitap ediyor
imza gününde de kücük cocuklar,gencler ve yasli insanlar vardi
tesekkurler haber icin

x_y_z
17-04-08, 18:56
duyurularda kaynak zorunlu degil die biliyorumm :)

devilscream
17-04-08, 18:58
duyurularda kaynak zorunlu degil die biliyorumm :)
dikkat etmemisim dostum pardon:)

eskalen
17-04-08, 19:06
Tarkan her yaşa hitap ediyor....genci yaşlısı, çocuğu Tarkan'a ı çok seviyor ve onu sanatının ve kişiliğini takdir ediyor.....Tarkan'ın samimi olması, mütevazı olması hayranlarını ona bağlıyor bence, böyle sanatçı Türkiye'de az, ki Tarkan ne yüksek mevkide olmasına rağmen bile kendi kişiliğini, samimiliğini koruyor....Bence onu her kesimden insanın sevmesi nedeni bu, 'geldiği yeri unutmuyor Tarkan, bu yola nelerden çabalıp geldiğini.....Teşekkürler;)

szr67
17-04-08, 19:56
85 yaşında ananem bile tarkan a hayran çocuğu gibi sever kendisini daha ne olsun:20:

gence
17-04-08, 20:31
çok güzel sözler,çok şanslı tarkan böyle sevenleri oldugu için

**MegaStarkan**
17-04-08, 21:53
Bu yazi tamamen bir haberden alintidir, kaynak sart!
Kriterleri okuyunuz [Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=7427)].
Haberin tümünü copy paste ediyorsunuz, sadece bir kaynagi etmiyorsunuz. Ne kadar garip....
Sanirim provoke etmek istiyorsunuz, dikkat son sansiniz bu üyeliginiz....
Herseyin kurali/düzeni var....

x_y_z
17-04-08, 21:59
İyi ama,daha önce hatirlarsan kenan abi "mehmet ali erbilden tarkana uyarı" adli bir knu acmistim..(haberlere) sende madem link yok,kaynak yok,duyurulara tasiyabiliriz demistin,ve sen kaldirmistin..bu ne simdi?
benim kaynak yazmam zor gelmiyor..
kaynak : Show TV Öğlen Haberleri
al böylede konu kilitlenecek sonucta.. :(

**MegaStarkan**
17-04-08, 22:30
İyi ama,daha önce hatirlarsan kenan abi "mehmet ali erbilden tarkana uyarı" adli bir knu acmistim..(haberlere) sende madem link yok,kaynak yok,duyurulara tasiyabiliriz demistin,ve sen kaldirmistin..bu ne simdi?
benim kaynak yazmam zor gelmiyor..
kaynak : Show TV Öğlen Haberleri
al böylede konu kilitlenecek sonucta.. :(
Iki cümle'le olusan bir yazinin gercekten haber oldugunu nerden bilicem?
Vazgec yönetimin önlemlerini sorgulamaktan. Birsey yapiyorsayiz nedeni var, can sikintisindan degil.
Kaynak ve diger sartlar yoksa tasinir duyurulara.
Kaynak ekle sende dogru düzgün, kriterlere uy olaylar olmasin, bu kadar basit.

Not: Sonradan eklenen kaynak yüzünden konu haber'ler bölümüne tasinmisdir.

Pamela_beyazgul
18-04-08, 11:20
evet Tarkan'nin 77 den 77 ye sevgileri var !!! mesala bizim ailede onu bi ben degil, belkide annem de babam da cok seviyor ! :) hatta onu annem oglum diyor :)