PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arenada ki göze çarpanlar

onursamed
16-04-08, 20:29
1)ingilizce şarkılarının azlığı
2)metamorfoz albumünün dominantlılık koymaması
3)tarkanın önlü arkalı yüreyerek eski dan perfonmansını gösterememesi
4)tarkanın kilo almış olması
5)gazetelerde ve haberlerd söz edilmemesi

dostlarım gıcık gözüküyor lakin yazın turnelerde bunlarla karşılaşmak bizi kırar.inşalla olmaz.

x_y_z
16-04-08, 20:40
Tarkan kilo almadı,aksine bence verdi..Metamorfoz albümünde bayagi bir zayifti hatirlatirim :),haberlerde gayet fazla söz ediliyor,ama Tarkan bence de her gün dergilerde,haberlerde yer almamali..bu megastarligin değil,sosyetenin kaprisliği :D iyi ki de pek gazetlerde yer almıyor.ingilizce şarkılarının azlığı demişsin..çoğu yabanci sanatci albümde 3-4 sarki bulunduruyor.Tarkan gitmis 15 sarki koymus,yaranamamis.. :) önlü arkali..? bilmiyorum öyle bir dans hatirlamiyorum,ama su anki dansi gayet sık bence :)

dudu
16-04-08, 22:08
menajeri söylemişti zaten tarkan artık sade olacak diye telaşlanmaya gerek yok bence

insaniz arada bir
dengemiz şaşabilir...

devilscream
16-04-08, 22:55
bence sadece dans konusunda gerileme var
o da gayet normal yasi geregi
insan yaslandikca fiziksel anlamda da sorunlar yasar muhakkak ki
diger yazdiklarina katilmiyorum

Ozz
17-04-08, 01:17
1)ingilizce şarkılarının azlığı
2)metamorfoz albumünün dominantlılık koymaması
3)tarkanın önlü arkalı yüreyerek eski dan perfonmansını gösterememesi
4)tarkanın kilo almış olması
5)gazetelerde ve haberlerd söz edilmemesi

dostlarım gıcık gözüküyor lakin yazın turnelerde bunlarla karşılaşmak bizi kırar.inşalla olmaz.

1. Kalabalığa göre ayarlanmıştır. Sonuçta salonda çoğunlukla türkler var ve onlar şarkılarını 7 yıldır canlı izlememiş. Ayrıca sanırım Tarkan Come Closer'ı biraz daha gölgede tutmak istiyor. İlerleyen zamanlarda bununla ilgili atılımlar yapabilir.

2. Yine yukarıdaki sebeple tarkan şarkılarda homojen olmak zorunda çünkü burası sık konser verdiği bir yer değil. Eski şarkılarını da dinlemek istemişlerdir.

3. Bu hem yaş, hem tarz hem de dizindeki problem olabilir.

4. Kiloluluk Tarkan için " göreceli" oldu artık. Alıyo veriyo, alıyo veriyo...:28: :28: takılmamak lazım

5.Konserin ertesi ve ertesi gün 5 ana gazetede ve 3 ana kanalda görüntüler, roportajlar vs. verildi. Yeter diye düşünüyorum :D:D

MEGASTAR
17-04-08, 02:59
Gun gibi Haric butun Metamorfoz Sarkilarini dinledik daha nasil domunant istiyor bunlar anlamadim ben

karma_elcin
17-04-08, 19:07
Gun gibi Haric butun Metamorfoz Sarkilarini dinledik daha nasil domunant istiyor bunlar anlamadim ben
+100 :19: :19: :19:

herseyim
18-04-08, 20:16
bence herseyi mukemmel :) boyle devam edmesini isdiyorum:) basarilar askima:)

onursamed
18-04-08, 21:25
belki kalabalığa takıldığımdanm olabilir.tarkancoll haberler bölgesinde konser de geçenlerle bilgi göremem beni içlendirmişti.come closer a atak yerine yeni ingilzce albüm güzel olur kanaatındayım.her albümü tarkanın güzel çıkoyor bence.

TARKANFREAK
22-04-08, 19:08
bencede hersey mükemmeldi...

herseyim
22-04-08, 19:19
tek kelimeyle HARIKAAA:D