PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge Evlilik Teklifi Bekliyomuş

belfü
15-04-08, 10:05
Londra'da Wembley Arena'da konser veren Tarkan yedi bin hayranını coşturdu. Konser sonrası gazeteciler, "Bilge Hanım evlilik teklifi bekliyor olabilir mi?" diye sorunca Megastar'ın sevgilisi "Aynen!" diye bağırdı.

Günaydın/Sabah Gazt

Pamela_beyazgul
15-04-08, 10:07
hayirrrrrrrr evlenmesin Tarkan
bilge de beklemesin !!!

karma_elcin
15-04-08, 14:23
Bilge daha cok bekler :D evlenmesin hıhhhh :):)

x_y_z
15-04-08, 14:37
Tarkan evlensin mi derseniz bence evlensin.Ama Bilgeyle evlensin mi sorusuna kesinlikle hayir yanitini veiririm.Elif dağdevirenle birlikte olduğu zamanda evlenmesi lazımdı..Artık iş işten geçti,Bilge ona göre değil :)

flores
15-04-08, 17:03
mence bilge kotu biri deyil

sarıpapatya
15-04-08, 18:41
niye böyle düşünüyosunuz bilge çok iyi birisi bikere sabırlı senelerdir neler yazdılar çızdiler çıkıp tek kelime bişey dedimi veya çekip gittimi bence tarkanla evlenmeyi hak ediyo ayrıca birbirlerini çok seviyorlar sevenleri ayırmak günahtır arkadaşlar ama güzel bir evlenme teklifi yapmalı tarkan çünkü bilge hak ediyo:) gerçi ben okadar aşıktım ki teklifi bekleyemeden evlendim:4:

me_like
15-04-08, 20:16
ya ben haberlerde izledim bilge ordan aynen die diil hayır die baırıodu

ösgee
15-04-08, 21:46
şimdii aynen diemii bağırdı hayırr diemi:D
gazeticilerdee ii uyduruoo habere çewreblilmek içinn heLaL:D

Rumeli59
15-04-08, 21:48
Bilge cok beklezin.....

denizmavisi
15-04-08, 22:14
hiç merak etmeyin evlenmezler her fırsatta evliliğe sıcak bakmadığını söylüyor Tarkan ama keşke evlenseler de herkese de örnek olsa çok iyi olur böyle güzel bi ilişkiden bi de junior Tarkan doğdu mu harika olurdu

tunalı
15-04-08, 23:54
[QUOTE=sarıpapatya]niye böyle düşünüyosunuz bilge çok iyi birisi bikere sabırlı senelerdir neler yazdılar çızdiler çıkıp tek kelime bişey dedimi veya çekip gittimi bence tarkanla evlenmeyi hak ediyo ayrıca birbirlerini çok seviyorlar sevenleri ayırmak günahtır arkadaşlar ama güzel bir evlenme teklifi yapmalı tarkan çünkü bilge hak ediyo:)

size kesinlikle katılıyorum bilge iyi bi teklif hak ediyo çünkü tarkanı çok seviyor
üstelik tarkanı çok mutlu eder eminim

sinemtevetoglu
16-04-08, 00:22
daha çok bekler!!! :28: