PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre Aydın Röportajından Bir Bölüm

belfü
14-04-08, 16:57
BİRKAÇ GÖMLEK ÜSTTE

* 11 Mayıs'taki Londra konserinin kariyerinize ne katacağını düşünüyorsunuz?

Bana olağanüstü bir şey katacağını sanmıyorum. Maddi beklentimiz yok zaten. İngilizce konuşulan bir yerde, Türkçe konser vermek dikkat çekebilir diye düşündük. Oradaki Türklere de hitap etmek istedik.

* İngilizce albüm yapmayı düşünüyor musunuz?

Hayır, şimdilik öyle bir düşüncem yok.

* Yurtdışında konser veren, yabancı dilde albüm yapan meslektaşlarınıza bakış açınız nedir?

Benim nazarımda Duman'ın Pearl Jam'den eksiği yoktur. Aynı şekilde Tarkan'ın da Ricky Martin'den eksiği yok, fazlası var. Tarkan ortak pazara hakim bir yerde müzik yapsa, şu an geldiği yerden daha iyi yerde olurdu. Tarkan'ın özellikle yabancı müzik kanallarındaki şarkıcılardan birkaç gömlek üstte olduğunu düşünüyorum. (İlker Gezici / Günaydın) (Gecce.com) 07.04.2008 13:26 [1291341]

devilscream
14-04-08, 17:02
emre aydini severim
efendi birisi
zaten oldukca güzel seyler soylemis
tesekkurler haber icin

karma_elcin
14-04-08, 17:07
emre aydini severim
efendi birisi
zaten oldukca güzel seyler soylemis
tesekkurler haber icin
evet katılıyorum...Tarkan iyi müzisyenlerden her zaman takdir toplayan bi insan..:19:

RaSKaS
14-04-08, 17:42
katılmamak elde değil
yabancı müzik kanallarında dünya starı diye büyük beğeniyle izlenen birçok şarkıcı tarkan ın yarısı bile değil

onursamed
14-04-08, 18:08
bir kere kendimiz değerini bilmiyoruz...

eskalen
14-04-08, 18:29
Emre Aydın doğru söylemiş...Tarkan'ın Amerikadaki starlardan farkı yok, karşılaştırılsa bile fazlası bile vardır. Boşuna Türkiye'nin megastarı denilmiyor....Türkiye'de özellikle devletin, kendi ülkesindeki sanatçıların değerini bilmiyorsa, yabancı ülkeler'in mi, değer vermesi beklenecek?

dedikodu_tugberk
14-04-08, 19:04
Emre Aydın doğru söylemiş...Tarkan'ın Amerikadaki starlardan farkı yok, karşılaştırılsa bile fazlası bile vardır. Boşuna Türkiye'nin megastarı denilmiyor....Türkiye'de özellikle devletin, kendi ülkesindeki sanatçıların değerini bilmiyorsa, yabancı ülkeler'in mi, değer vermesi beklenecek?

aynen bende sana katılıyorum.bu ülkede TARKAN gibi değerlere önem verilmesi destek çıkılması gerek..bu arada haber için çok teşekkürler.....ben severim zaten EMRE AYDIN'ı çok efendi biri seside çok güzel yolu açık olsun.:22: :29:

ozkan1907
14-04-08, 20:22
böle devam ederse emre aydın büyük sanatcı olur

ekrem
14-04-08, 20:51
güzel konusmus kerata ama bunları içinden gelerekmi söyledi tarkan hayranlarını arkasına almak içinmi söyledi tartısılır