PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kimde ne kadar tarkanın albümü var

EFSANE
13-04-08, 15:36
arkadaşlar bu forumda kimde kaç tane tarkanın albümü var herkes resim eklerse görmüş oluruz mesela örnek olarak ben göstereyim

http://img384.imageshack.us/img384/3821/tarkanct0.jpg (http://imageshack.us)

x_y_z
13-04-08, 15:41
Ben öyle resimlere,dosyalar halinde ayırmadım ama sayayim belli başlı:

-Yine Sensiz
-A-acayipsin
-Ölürüm Sana
-Şıkıdım
-Şımarık
-Bu Gece
-Kuzu Kuzu
-Dudu
-Bounce
-Start The Fire
-Come Closer
-Metamorfoz

Eksiklerim ise:Herkül,Remixler ve Ayrılık Zor

İZMİRLİ
13-04-08, 17:01
en az da bende

aacayipsin
ölürüm sana
metamorfoz

HURRICANE
13-04-08, 17:56
acayipsin,ayrılık zor,Bounce single,come closer,dudu,karma,kuzu kuzu,metamorfoz,Ölürüm sana,Start the fire single,Yine sensiz;)

Korsana HAYIR!Hepsi ORİGİNAL;)

Sanirim önemli olan kimde en çok orjinal albüm oldugu. Yoksa cogu albümün MP3'leri bulunuyo net'te!

Hakan Abinin koleksiyonuna bir göz atin isterseniz: Tikl (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=2340&highlight=alb%FCmler)a

aliyaşar
13-04-08, 18:53
bende türkiye de çıkan albüm ve single ları var ;ama diğerleri yok burada çıkmadığı için yabancı ülkede tanıdığım da olmadığı için alamdım onları.;)

tubafeyza
13-04-08, 20:08
bendede tum aLbumLer var ama cd yada kaset oLduu için hepsi pcde öLe dosyası yok...

erkan er
13-04-08, 20:36
yine sensiz ,aacayipsin, öürüm sana, karma, dudu ,come closer, bounce, start the fıre, bir oluruz yolunda,metamorfoz

freak
13-04-08, 22:47
Sanirim önemli olan kimde en çok orjinal albüm oldugu. Yoksa cogu albümün MP3'leri bulunuyo net'te!

Hakan Abinin koleksiyonuna bir göz atin isterseniz: Tikl (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=2340&highlight=alb%FCmler)a

evet cok dogru herkes mp3 indire bilir bende
originel album olarak

acayipsin
olurum sana
karma (hatta bi kaset bi cd var)
dudu
come closer
metamorfoz

diger lerini de insl en yakin zamanda alcam

hakan in koleksionu super yaa guzel resim yapmiss
hayranlik iste budur bravo

SuN_RoSe
13-04-08, 23:00
ben ~ 87 şarkılarım ve 22 kliplerim var...ama hangi şarkı hangi albumden- bilmiyorum...kaos!!remixler falan yok sadece real şarkılar :5:
inkar etmem ben orijinal albümler yok...maalesef burda magazlarda bi şey bulmadım...:6:

garez
13-04-08, 23:52
arkadaşlar en az bende var
ölürüm sana
come closer
metamorfoz

EFSANE
13-04-08, 23:58

dediğin gibi orjinal albümün olduğu önemli gerçek bir tarkan hayranıda orjinal alır zaten bendekiler korsan değildir hepsi orjinaldir:D

TOLGA
14-04-08, 01:53
kasetler acayipsin,olurum sana,karma,bır oluruz yolunda,ozgurluk ıcımızde hupremıx cdler dudu, bounce, come closer ayrılık zor, start the fıre, metamorfoz

cansu06
22-05-08, 15:39
bende tüm albüm ve singleleri var

Rumeli59
22-05-08, 17:45
Bende
Kasetler: Yine sensiz ve Acayipsin
Cd´ler:
Aacayipsin
Ölürüm sana
Metamorfoz
Dudu
Single Cd´ler:
Kuzu Kuzu
Bounce
Kir Zincirleri
Ayrilk Zor
Shikidim
Hüp Remix

Yani Bütün Tarkanin Cd´ler hepsiniden Orginal!!!
Korsanlar Kasriyim!!!

Pamela_beyazgul
04-07-08, 23:02
Yine sensiz
Aacayipsin
Olurum sana
Come closer
Metamorfoz
Bounce
diger sarkilar

Bu_Gece
05-07-08, 00:04

Aynen, son derece katılıyorum.İnternette her yerde mp3 leri mevcut zaten bunu saymamamız gerek.Orjinalleri sayarsak:Sırasıyla pek fazla değil ama:Ölürüm Sana - Karma - Dudu - Bounce - Come Closer - Metamorfoz.

sarıpapatya
05-07-08, 01:26
yine sensiz,a acayıpsin,ölürüm sana,özgürlük içimizde,karma,dudu,bounce,come closer,metamorfoz...ve bütün şarkıları sadece start the fire singe yok bende...

burcin15
15-12-08, 14:03
herkese selam,
bende butun albumler de vardı fakat zamanla oraya buraya savruldular fakat elimde bir sürü fotograf var (gazete dergi vs) onların da kaybolmasını istemiyorum acıkcası ve isteyen olursa verebilirim. ilk cıktıgı zamandan belli bir zamana kadar olan fotograflar bunlar.
ilgilenen olursa lutfen bana yazsın.. burcin15@yahoo.com

hilfa
15-12-08, 21:20
:20: bende tüm albümleri var çıkan albümlerin hem cd hem de kasetini alıyorum (belki gittiğim ortamda cd çalar olmayabilir diye:18:) :10:

popstareyup
15-12-08, 22:24
yine sensiz
aacayipsin
olurum sana. var
diğerlerininde kayıtları bilgisayarımda.

ümitcoll
20-03-09, 13:33
kassetler full vardı ben zaten, cd leride toparlıyorum 'hilfa' sayesinde, bidene o bi:22::8: yani cd ler karabükte yokta ankaradan gönderiyo saolsun :21:

flores
25-03-09, 08:15
bende orjnal sadece 2 tane.come closer,metamorfoz. onu da o kadar aramisdim ki..her yerde korsandi.ama cok isterim diger cd lerin de orjinalini.

ece**
25-03-09, 12:48
yine sensiz albümü dışındaa hepsi warr kimi kaset kimi cd...zaten gerçek tarkan hayranları olarak orjinal albüm almamız gerekir bence die düşünüorum we öylede yapıorum zatenn...

tarkaseksüel
25-03-09, 18:28
ben ıtıraf edıyorum kuzu kuzudan
oncesını korsan idinliyorum yasımdan
dolayı ama bu bana yakışmaz
bılıyorum ve hepsının orjınalını almayı
düşünüyorumm olması gerekende bu
zatenn en azından tarkan içinn ben
sıkı fun ıyım demekle olmuyorr bızede
düşen görevler olduğunu düşünüyorum

didar
25-03-09, 18:40
bende bütün albümler var ama pc de kayıtlı.

sally
03-04-09, 23:50
Yine sensiz
Aacayipsin
Ölürüm Sana
Dudu
Come Closer
Start the fire
Bounce
Metamorfoz
Metamorfoz Remixes
Uyan

Hepsi de Orjinal korsana Karsiyim

starzu
07-05-09, 03:55
aacaipsin,ölürüm sana,kuzu kuzu,karma,hüp remix,ayrılık zor dudu,bounce,come closer,matemorfoz

trknmania
07-05-09, 16:06
yine sensiz
a acayipsin
ölürüm sana
hüp remix
ayrılık zor
come closer
metamorfoz
uyan
hepsi orjinal ve cd-kaset karışık ölsem de korsan tarkan albümü almam param yoksa dinlemem albümü yine de korsanını alamam içim el vermez tarkanımın emeğine saygısızlık edemem ki:)

fincan
07-05-09, 17:15
aacayipsin, ölürüm sana, karma,hüp remix,bir oluruz yolunda,dudu ,come closer,bounce,metamorfoz,metamorfoz remixes,uyan

zilli
07-05-09, 19:54
albümler yine sensiz- aacayipsin ölürüm sana-karma -dudu come closer-metamorfoz-metamorfozremix -single kuzu kuzu -hüp -özgürlük içimizde-bir oluruz yolunda-ayrılık zor -bounce- start the fıre -uyan hepsi orjinal albüm bir cd bir kaset olarak

_trkn_
30-09-09, 23:55
bende bütün orjinel Tarkan albümleri ve kasetleri var arkadaşlar sizde internetten indirmesseniz menmun olurum her albümde 3 yıllık emek var Tarkan yapıyor işte :)

TarkanColl
01-10-09, 18:15
Burada kimse internetten şarkı indirmiyor. Kendi kendinize olmayan şeyler üretip bizleri suçlamayın...

_trkn_
01-10-09, 18:38
Burada kimse internetten şarkı indirmiyor. Kendi kendinize olmayan şeyler üretip bizleri suçlamayın...

birinci sayfadaki konuyu açan kişi internetten indirmiş mp3 gibi gözüküyor eğer yanlış gördüysem üzgünüm :6:

TarkanColl
01-10-09, 19:26
Konu açan kişi elindeki albümlerini bilgisayarına geçirmiş buraya toplu resim olarak ekleyebilmek için. Bu sitede mp3 indirdiğini ısrarla söyleyen kişiler duramaz. Herkesde orijinal albüm mutlaka var...

princeofpersia
02-10-09, 21:58
-Yine Sensiz
-A-acayipsin
-Ölürüm Sana
-Şıkıdım
-Şımarık
-Bu Gece
-Kuzu Kuzu
-Dudu
-Bounce
-Start The Fire
-Come Closer
-Metamorfoz
bende hepsi var single albümler dahil:)

Dark_blue
02-10-09, 22:34
Resimler albümler hepsi var hehe

TarkanColl
02-10-09, 23:04
http://www.tarkancoll.com/diskografi.html

Burada gördüğünüz albümler (cdler, kasetler, plaklar, singlelar) hepsi bende var. Yurtdışında çıkan albümlerin çeşitli versiyonlarıda bende mevcut.

Mesela "Tarkan" albümünün Avrupa'da, Amerika'da ve Japonya'da çıkanlarına sahibim. Bunların içerikleri ve iç kapak dizaynları farklı. Bu Gece'nin farklı basımları, Şımarığın farklı basımları da mevcut...

Yurtdışında promosyon olarak basılan tek şarkılık cdlerde var bende. Mesela şımarık ve şıkıdım'ın Kolombiya basımları var. (Yakında onları da ekleyeceğim diskografi bölümüne)

Herkül çizgifilminin sountrackinin hem cdsi hem kasetide arşivim arasında...

En son bulduğum plak ise Hüp singlenın özel basım plağı.

Elimden geldiğince param yettiğince albümleri almaya devam edeceğim...:8:

muck muck
02-10-09, 23:23

Burada gördüğünüz albümler (cdler, kasetler, plaklar, singlelar) hepsi bende var. Yurtdışında çıkan albümlerin çeşitli versiyonlarıda bende mevcut.

Mesela "Tarkan" albümünün Avrupa'da, Amerika'da ve Japonya'da çıkanlarına sahibim. Bunların içerikleri ve iç kapak dizaynları farklı. Bu Gece'nin farklı basımları, Şımarığın farklı basımları da mevcut...

Yurtdışında promosyon olarak basılan tek şarkılık cdlerde var bende. Mesela şımarık ve şıkıdım'ın Kolombiya basımları var. (Yakında onları da ekleyeceğim diskografi bölümüne)

bravo gerçekten muhteşem bir arşiv Ebru...Türkiyede'ki albümleri toplamak kolay ama Avrupa basımlı singleri toplamak gerçekten zor .. Müthiş bir emek cidden harikasın.. :20:
Bi'şey sorucam,bende "TARKAN"albümü var,ama üstünde "ŞIMARIK"albümündeki resmi var,ve altında "VERY BEST OF"yazıyor...içi mavi renkli ve içinde de "VERY BEST OF"yazıyor,şarkılar çalışıyor,ve orjinal parası verdim.sizce bu orjinal midir ?

TarkanColl
02-10-09, 23:34
bravo gerçekten muhteşem bir arşiv Ebru...Türkiyede'ki albümleri toplamak kolay ama Avrupa basımlı singleri toplamak gerçekten zor .. Müthiş bir emek cidden harikasın.. :20:
Bi'şey sorucam,bende "TARKAN"albümü var,ama üstünde "ŞIMARIK"albümündeki resmi var,ve altında "VERY BEST OF"yazıyor...içi mavi renkli ve içinde de "VERY BEST OF"yazıyor,şarkılar çalışıyor,ve orjinal parası verdim.sizce bu orjinal midir ?

Albümün kartonetinde veya cdnin üzerinde "istanbul plak" amblemi varsa gerçektir... Veya başka bir Plakçının amblemide olabilir. Bazı ülkeler yabancı albümleri kendi plak şirketleri adına basabiliyorlar... Ama plak şirketleriyle ilgili birşey yoksa ve cd üzerinde kopyalanamaz gibi bir ibare yok ise sahte olabilir. Yani birileri korsan olarak basmıştır...

Dark_blue
03-10-09, 01:11

Herkul filmini hic bi yerde bulamadim ben ya :( Satin almak istiyorum nerden bulucaz :)

TarkanColl
03-10-09, 01:33
Dnr'larda veya büyük müzik marketlerde bulabilirsin...

bounce
03-10-09, 02:46
Konu açan kişi elindeki albümlerini bilgisayarına geçirmiş buraya toplu resim olarak ekleyebilmek için. Bu sitede mp3 indirdiğini ısrarla söyleyen kişiler duramaz. Herkesde orijinal albüm mutlaka var...
bende tarkan albümlerinin hepsi var(hepsi de orjinal albümler) ama ÖLÜRÜM SANA albümünü aldım ama daha sonra kaybettim bu nedenle albümü bilgisayara indirdim.
ama ben görevimi yaptım orjinal kasedi aldım.ama kaybedince mecburen indirmek zorunda kaldım

_trkn_
03-10-09, 11:53
lütfen yardım edin !

Tarkan"ın en iyi albümlerinden biri olan Aacayipsin kayboldu d&r"a sordum o artık basılmıyor hiçbiyerde bulamassınız dediler ne yapmam lazım indirmeyi falan da bilmiyorum yardım edinnnn :6::6:

TarkanColl
03-10-09, 12:24
Diğer müzik marketlerde mutlaka bulursun. Lütfen kendinle çelişip de albümü nereden indirebilirim diye sorma bir daha...

bounce
03-10-09, 18:27
lütfen yardım edin !

Tarkan"ın en iyi albümlerinden biri olan Aacayipsin kayboldu d&r"a sordum o artık basılmıyor hiçbiyerde bulamassınız dediler ne yapmam lazım indirmeyi falan da bilmiyorum yardım edinnnn :6::6:

nasıl yok!
o kaset halen satılıyor. ben ankarada yaşıyorum. geçen gün michael jackson cd leri için gezerken TARKAN ın tüm albümleri de halen raflardaydı.
internetten sipariş de verebilirsin.

trknmania
03-10-09, 18:32
lütfen yardım edin !

birde bize diyorsun ki hepiniz internetten korsan indiriyorsunuz.....hem bizi böyle bişeyle itham edip sonra da albüm indirmekten bahsediyorsun....çok çelişiyor bu söylediklerin....:15::15:

neyse d&r'dan başka birsürü müzik market var....oralara sor...yine sensiz albümü bile var raflarda....:)

_trkn_
20-10-09, 22:28
nasıl yok!
o kaset halen satılıyor. ben ankarada yaşıyorum. geçen gün michael jackson cd leri için gezerken TARKAN ın tüm albümleri de halen raflardaydı.
internetten sipariş de verebilirsin.

benim yalan söyleyecek halim yok ! dr"a gidip sordum firmasında sorun var basmıyorlar falan dedi ama sen önceden gittiysen görmüş olabilirsin

inanmıyorsan bak! aacayipsin yok ;

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=tarkan&gid=00002&sort=7&criteria=999&media=999&p=1

ve bu albümü hala bulamadım sinir olacağım :S

ayrıca aynı albümünün aynısından 8 tane bile alıyorum korsana karşıyım, çelişkiye girme :)

HakanÇelik
21-10-09, 00:21
benim yalan söyleyecek halim yok ! dr"a gidip sordum firmasında sorun var basmıyorlar falan dedi ama sen önceden gittiysen görmüş olabilirsin

inanmıyorsan bak! aacayipsin yok ;

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=tarkan&gid=00002&sort=7&criteria=999&media=999&p=1

ve bu albümü hala bulamadım sinir olacağım :S

ayrıca aynı albümünün aynısından 8 tane bile alıyorum korsana karşıyım, çelişkiye girme :)

Albümü bu siteden sipariş edebilirsin.

http://www.seyhanmuzik.com/main/main.php?display=music&act=show_product&cid=1&prdct_id=216TAAA1o01

daha uygun almak istiyorsan( ikinci el)

http://urun.gittigidiyor.com/TARKAN-CD-AACAYIPSIN_W0QQidZZ15373344

fatihvefatih
21-10-09, 01:49
Tarkan'ın tüm Albümlerinin Orijinal CD'leri mevcut bende. Sadece Kuzu Kuzu'nun Remixlerinin bulunduğu albümün korsan CD'si var, üzgünüm onunda orijinalini almaya fırsatım olmadı çünkü o kadar güzel bir Remix Albümü yapmıştıki Kuzu Kuzu'ya, ilk çıktığı 2001 yazından beri hergün severek dinliyorum ayrılamıyorum halen daha o albümünden ama en kısa zamanda onunda orijinal CD'sine kavuşacağım söz, he birde Avrupa'da ve Japonya'da felan çıkardığı albümleri yok, onlarada pek gerek yok diye düşünüyorum zaten Türkiye'de çıkan versiyonları mevcut bende ama görürsem onlarıda alırım yani hayır demem :))

zilli
28-01-16, 14:22
imç 6 blok istanbul plak unkapanı

hasanersingobel
03-02-16, 00:22

Bu tek şarkılık cdleri ve promo cdleri cover taramalarını ekleyin artık lütfen.
Kaç yıl oldu maalesef yükleme yapmadınız.
Merakla bekliyoruz...