PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oğlum olsa ismini tarkan koyarım...

bounce
12-04-08, 21:32
oğlum olsa ismine tarkan koyarım diyen üyelerimiz var mıdır vallaha eğer ilerde oğlum olursa inşallah olur hem kendi ismimi hem de tarkanın ismini koyarım gercekten tarkanın çok karizma bi ismi var....herşeyiyle star adamm işte...

x_y_z
12-04-08, 21:43
Mustafa Sandal bi acıklamasında demisti sanırım.. :D
saka bir yana..eğer benim oğlum olursa belki tarkan koyabilirim adını :)

90_model
12-04-08, 21:45
hele bi evlenelim oğlumuz olsun o zaman düşünürüzz :18: :18: :18:

selin_trkn
13-04-08, 12:38
bende bi ara öle düşünüyodum..ama kararımdan vazgeçmedim....:D

rosebüşra
13-04-08, 12:49
bakalım o günleri görürsek neden olmasın 'oğlum tarkan gel buraya koşturma ' kulağa güzel geliyo :D

bounce
15-04-08, 20:19
Mustafa Sandal bi acıklamasında demisti sanırım.. :D
saka bir yana..eğer benim oğlum olursa belki tarkan koyabilirim adını :)
o bir espriydi yaaa:28:

hsaex123
26-04-08, 23:55
olum olursa TARKAN koymayı dusununlerdenım..Tabıkı allah kısmet ederse evlenırsem ve olum olursa neden olmasın:)

herseyim
27-04-08, 00:01
bencede neden olmasin:) ilk once evleneyim sonraa oglum olursa koyabilirim;)

özge
27-04-08, 01:31
TARKAN dan güzel ve çekici isimmi varr dünyada...:20: bencede kulağa hoş geliyor ama Tarkandan başkasınaada bu ismi yakıştıramıyorum

tunalı
27-04-08, 10:02
benim oğlum olursa tarkan koyarım ama evlenmek gibi bir niyetim olmadığı için heralde koyamam amaaa,,,
yeğenim vardı doğar doğmaz ona tarkan ismini verdik benim ısrarım üzerine çokta yakışıyordu ona tarkan ismi ama işte dedesi ölünce onada harun ismini verdiler gerçi ben ve aileden birkaç kişi ona halen tarkan diyoruz ama kimlik ismi harun

Pamela_beyazgul
27-04-08, 22:12
TARKAN dan güzel ve çekici isimmi varr dünyada...:20: bencede kulağa hoş geliyor ama Tarkandan başkasınaada bu ismi yakıştıramıyorum

Katiliyorum sana bende yakistiramiyorum baskasina. Maalesef bizim Ozbekistanda Tarkan adi yok . yoksa bende koyardim. Ama belki de Ozbekistanda benim olum (eger oglum olursa :) ilk Tarkan isimli insan olur :18:

duygusal_melegim
11-05-08, 04:58
herkes koymaktan yana tarkan ismini ama ben koymazdım herhalde.çünkü ben kıskançlıkta sınır tanımıyorum,şahsen eşim sevdiği bir sanatçının ismini koymaya kalksa sanatçının ismi için kıskançlık krizlerine girerim bu krizi ne yaşamak isterim nede yaşatmayı.zaten bekarım şimdilikte öyle bir niyetim yok

Bakinka
01-10-10, 08:11
Eger ben türk kızı olsaydım oglumun adını tarkan koyabilirdim...Azeri oldugum için malesef koyamam.Ama bi türkle evlensem (belki) o zaman koyarım mutlaka,ama her kiminle evlensemde artık aklımda tuttugum bi isim var hem azeri hem de türk adı
; )

tarkan_mania
01-10-10, 10:44
olabilir belki..
kendi ismimlede çok uyumlu : )
ama evleneceğm kişinin bu konuda pek istekli olacağını sanmıyorum.. kıskançlık krizlerine girer sanırmm.. cünkü bn olsam onn sevdiği bir sanatçının ismini koydurmazdmm.. ; )

ece**
01-10-10, 11:13
aynen öyle ilerde bi oğlum olursa 2 adı olsun. biri tarkan olsun :) ikinci ismini düşünürüz :) desenize ilerde bol bi tarkan nüfusu olacak :D

Bakinka
01-10-10, 14:24
desenize ilerde bol bi tarkan nüfusu olacak :D

ve zaman gelicek genc Tarkanlar deyecekler ki,annem(yada babam) bana Turkiyenin megastari Tarkanin adini koymus!!!! :20::20::20:

adını_kalbime_yazdım
01-10-10, 15:05
ßen bu konuyu açmıştım kabul edilmedi ilginç neyse bişey demiyorum artık benim hayalim zaten çocuğumun adını tarkan koymak

xurush'nine
01-10-10, 15:06
Tarkan ismi benim cok hosuma gidiyor..'nine olduguma gore ben artik torunlarim icin dusuneyim:Neden olmasin?- diyorum, ileride seve seve torunlarimdan birine Tarkan ismi vere bilirim..Ve onu o burukulerden cok severim..:P(saka tabii ki de) Ve bundan cok qurur duyarim - keske o da Tarkan gibi kisiliyie sahip olsa, vatanina milletine ailesine Tarkan kadar hayirli ovlat olsa, karyerinde Tarkan kadar basarili olsa..

Bakinka
01-10-10, 15:09
tarkan ismi benim cok hosuma gidiyor..'nine olduguma gore ben artik torunlarim icin dusuneyim:neden olmasin?- diyorum, ileride seve seve torunlarimdan birine tarkan ismi vere bilirim..ve onu o burukulerden cok severim..:p(saka tabii ki de) ve bundan cok qurur duyarim - keske o da tarkan gibi kisiliyie sahip olsa, vatanina milletine ailesine tarkan kadar hayirli ovlat olsa, karyerinde tarkan kadar basarili olsa..

:20::20::20::20:

tarkan_mania
01-10-10, 17:05
ßen bu konuyu açmıştım kabul edilmedi ilginç neyse bişey demiyorum artık benim hayalim zaten çocuğumun adını tarkan koymak

daha önceden açılmış olduğu için kabul edilmemiştir. :41:

adını_kalbime_yazdım
01-10-10, 17:11
Anladm peki saol arkadasım