PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkancoll üyelerine eleştiri...

bounce
11-04-08, 17:32
arkadaşlar bu bana yapılan 3. olay....artk yazmam gerek ......tarkanın sol kolu hakkında bi eleştiride bulundum ve amacım tarkanı da kötülemek felan değil tamamen tarkan hayranı olduğum için........ve sonrasında da yorumlarınıza baktım ve canım sıkıldı ......çok seviyesiz yorumlarda bulunan arkadaşlarımız olmuş bazıları ise ne demek istediğimi dahi anlamamış ......bazı üyeler ise anlamadan sadce diğer üyelerde eleştiriyo diye beni eleştirmişler saygı sınırlarını aşarak .....bir diğer örnek te tarkanın 2008 planlarında vardı konuyu açan arkdaşımıza uydurmuş diyenler olmuş ....bu şekilde yorumlarda bulunursanız site içinde ayrım olur ve konu açamayız bi daha tekrar eleştiriliriz diye .....yönetimden ve adminden isteğim sadece konuyu açanın yorumuna değil diğer yorumlara da bakınız

karma_elcin
11-04-08, 17:41
off ya napıosun sen yaa bırak Allah aşkına..seviyesiz yorum falan yapmadı kimse..sen istediğini soyle ama kimse sana bişe demesin..bu dahi havaları da bırak bi sen takmışsın Tarkan'ın koluna herkes memnun Tarkan'dan ve Tarkan'ın kolundan!...:S:S

mcggs
11-04-08, 17:47
Alakasi yok bence..Sitede iyi mesaj yaza her zaman sevilir..Bilmiyorum,ben seviyesizce bir mesaj hic yazmadim ama :)

İZMİRLİ
11-04-08, 18:31
bende seviyesiz bir şeyin yazıldıgını düşünmüyorum bence fazla alınganlık göstermişin...

TarkanColl
11-04-08, 18:59
Tarkan'ın sol kolunda bir şey göremediklerinden sizi eleştirmişlerdir. Bende videoyu izledim ve birşey göremedim sol kolda. Gayet normal. Konu açmayı gerektirecek bir şey de göremedim. Konuyu silmemiz veya kapatmamız gerekirken size saygımızdan kapatmadığımıza teşekkür etmeniz gerekirdi...

Eleştirilere açık olmalısınız...

HURRICANE
11-04-08, 20:26
Bounce o haberı okudum bende bir link vardı ve üşenmedim izledim ne var bu sol kolda diye!Sonra baktım ki hiçbirşey yok!Ki kimsede açılan konuya seviyesizce karşılık vermedi...

Rumeli59
11-04-08, 20:52
off ya napıosun sen yaa bırak Allah aşkına..seviyesiz yorum falan yapmadı kimse..sen istediğini soyle ama kimse sana bişe demesin..bu dahi havaları da bırak bi sen takmışsın Tarkan'ın koluna herkes memnun Tarkan'dan ve Tarkan'ın kolundan!...:S:S

Sana katliyorum.....bravo