PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : basın sözcüsüne veya menejerine boşa para ödüyo

sarıpapatya
11-04-08, 17:26
arkadaşlar bugüne kadar tarkanla ilgili haberleri hep onun bunun azından duyduk doğrumu değilmi diye düşünmekten fenalık geldi artık yani tarkan boşa para ödüyo yanında çalışanlara yada madem bize bişey sölemicekler nıye varlar herşer sır nası bir iş bu anlamadım valla ben ezkaza tarkanı bi gazeteci görürde sorasa nemutlu bize kendi azından bişeyler öğreniyoruz yoksa yok yani artık ciddi anlamdu bu işle birileri ilgilenmeli sizce?????:13: :13: :16:

karma_elcin
11-04-08, 17:30
bu konuda katılıorm sana biraz daha duyarlı olabilir Tarkan'ın yanında çalışanlar :(

szr67
11-04-08, 17:43
yavaş yavaş dediklerime geliyosunuz nedemiştim ben tarkan ekibini değişmeli demiştim aylar önce tarkanın yaptığı bir çok hata var oda bunlardan biri zaten

karma_elcin
11-04-08, 17:46
yavaş yavaş dediklerime geliyosunuz nedemiştim ben tarkan ekibini değişmeli demiştim aylar önce tarkanın yaptığı bir çok hata var oda bunlardan biri zaten
hele şu MTV olayı beni sinir etti..bi belirsizlik bi umursamazlık bu ne yaaa :S:S:11:

mcggs
11-04-08, 17:48
Bunun tarkanin ekibiyle alakasi yok..Sadece Tarkan artik bireysel karar veremiyor..eskiden "yapıcam" dediğini yapıyordu..ee simdi..?

karma_elcin
11-04-08, 17:57
Eğer Tarkan MTV'ye çıkmassa artık Tarkan'ın işleri savsakladığını düşünücem..
şu sinir olduğum Hande Yener bile super şarkılar seçio super promosyon yapıo Erol Kose gibi uyduruk prodüksiyon şirketinde olmasına rağmen..MTV'yi esir almış kadın PowerTurk'ü de aynı şekilde ama Tarkan adım atmıo inş yanılırım şu Londra konserinden sonra :S:S

szr67
11-04-08, 18:04
Her sanatçı konseri ni iiyapar ama tarkan da son bir kaç yıldır gözle görülür düşüşler ap açık ortada ve yavaş yavaş onu takip eden ve seyreden hayranlarıda bunu fark ediyo bu kaçınılmaz tarkan londra da konserini nekadar iiyaparsa yapsın ekibinin dediklerine uyan bir tip değil artık tarkan sezen aksu gibi kavuğuna çekilmiş bir star albümünü yapıcak kavuğuna çekilicek aynen sezen aksu ajda pekkanda olduğu gibi hatta önümüzde ki sene albüm yapmaz sa şaşmayın çünkü tarkanın para akışı sağlandı bi sıkıntı ekonomik darboğaza girmez bu son albüm olabilir.2009da bir single ın arkasından türk sanat müziği albümü gelmesi an meselesi...

Hande yener çok iibir sanatçı çok iibir gırtlağa sahip yaptığı müzik tarzı bugün müziğin son haddesi çok efendi bir hanım kendisi saygı duyarım kendisine çünkü tarkan gibi müzikde bir hedefi olmayan bir insan değil

İZMİRLİ
11-04-08, 18:27
bende katılıyorum size ekliyecegim sanki tarkanda eskiden cok olan star havası şimdilerde pek yok gibi........

tunalı
11-04-08, 19:46
kesinlikle haklısın hep üçüncü ağızdan alıyoruz haberleri coğuda yalan çıkıyor

karma_elcin
12-04-08, 13:29
Her sanatçı konseri ni iiyapar ama tarkan da son bir kaç yıldır gözle görülür düşüşler ap açık ortada ve yavaş yavaş onu takip eden ve seyreden hayranlarıda bunu fark ediyo bu kaçınılmaz tarkan londra da konserini nekadar iiyaparsa yapsın ekibinin dediklerine uyan bir tip değil artık tarkan sezen aksu gibi kavuğuna çekilmiş bir star albümünü yapıcak kavuğuna çekilicek aynen sezen aksu ajda pekkanda olduğu gibi hatta önümüzde ki sene albüm yapmaz sa şaşmayın çünkü tarkanın para akışı sağlandı bi sıkıntı ekonomik darboğaza girmez bu son albüm olabilir.2009da bir single ın arkasından türk sanat müziği albümü gelmesi an meselesi...

Hande yener çok iibir sanatçı çok iibir gırtlağa sahip yaptığı müzik tarzı bugün müziğin son haddesi çok efendi bir hanım kendisi saygı duyarım kendisine çünkü tarkan gibi müzikde bir hedefi olmayan bir insan değil
Hande Yener cok büyük bi strateji geliştirdi aştı kendini..dans yeteneği olmamasına rağmen dans etti kadın yaaa!!!bu kadar olacağını sanmazdım onun..Hande'de HIRS denen bişe var Tarkanda da azıcık o hırstan olsaydı Tarkan olduğunun 2 katı olurdu...ama nerdeeeee....

MEGASTAR
16-04-08, 04:20
Arkadaslar Bilmiyorum siz ne dusunuyorsunuz ama Turkiyenin yurt disinda Taninan ilk ve tek sanatcisi ve ondan baska bi Starimiz yok olmadi olmiyacakta. Unutmayalim bir megastar daha gelmez Turkiye ye Bunu Londra konserin de de gordum

szr67
16-04-08, 11:01
megastar arkadaşım igüzel söylüyorsunda bu sözleri tarkan a söyle çünkü kendisi farkında değil nerde olduğundan kendi çapında yaşayıp duruyo bu söylediklerini o na söyle kendisi star olduğunun farkında değil çünkü