PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkandan"Pare Pare"Kilip

belfü
09-04-08, 16:39
Tarkan 'Metamorfoz' albümünün ikinci klibini 'Pare Pare' adlı slow şarkısına çekti. Klip 48 satte tamamlandı.

Maslak'ta bulunan Ata Stüdyoları'nda 48 saatte tamamlanan klibin yönetmenliğini Altan Dönmez yaptı. Megastar bu kez tek başına kamera karşısına geçerken, klibin sade görüntülerden oluştuğu öğrenildi. Tarkan'ın önceki kliplerinin aksine sadece sahnede şarkı söyleyerek tamamladığı klibin montajı Tarkan'ın bu hafta sonu Londra'da vereceği konserin ardından yapılacak.

www.kral magazin

devilscream
09-04-08, 16:47
sade olmasi isabet olmus bu sarki icin
vay anam vay sade bir klip degildi ama sarkiya göre efektler kullanilmis
efektlerin kullanimi dozunda olmus ve abarti olmamis
pare pare icin öyle bir klip pekte uygun olmaz zaten:D

szr67
09-04-08, 16:50
çok doğru bir seçim bu şarkıya koltukda oturarak şarkı söylenebilir ve siyah bir fon arkada ve tarkanada siyah kıyafet sadece yüz mimikleri gözükebilir verme şarkısının formatında olmuştur umarım..

sarıpapatya
09-04-08, 16:59
allahım gerçekten pare pare benim için çok önemli bir parça çok sevindim süperr umarım çabuk yayınlanır

aliyaşar
09-04-08, 17:01
tüh ya keşke dedikoduya çekseydi.neyse heralde hareketli klip yazın gelicek.bekleriz napalım:) haber için teşekkürler

karma_elcin
09-04-08, 17:02
super bi seçim hehehe dualarım kabul oldu bu şarkıya klip gelmesini cok istiodum:4:

dedikodu_tugberk
09-04-08, 17:10
süper bi haber ya merakla bekliorum vallahi bence doğru yapmış yaza dedikodu dilli düdük hop hop ve çat kapı gibi süper şarkılar var yaza saklıo heralde......

kartales26
09-04-08, 18:18
pare pare tarkan'ın kariyerinde seslendirdiği en iyi 3-4 slovdan biri bence çok iyi bir seçim sağ gösterip sol vurdu herkes şaşırdı bence bu haberi duyunca.tarkan yaptı yine yapacağını bu klip bizi hazirana kadar götürür

eskalen
09-04-08, 18:25
Pare pare içime de doğmuştu. Ben şahsen dedikodu parçasına isterdim...Ama ona da çeker yazın.....Klibi londra konserinden önce tamamlamak istemiş herhalde, bir an önce girer vizyona inşallah, merakla bekliyoruz:)

caspian
09-04-08, 18:45
işte bu süper bir haber...2.klip slow olsun diyordum,slow olucak...ve de "pare pare" çok iyi bir seçim...ama tarkan şu "kapalı mekan"lar da klip çekme işinden keşke vazgeçse yaa...şöyle doğal güzelliklerle beraber çekse daha güzel olur aslında ama neyse bekleyip görelim...:)

*SEM*
09-04-08, 18:54
Haber için teşekkürler :8:...Bende pare pareye klip çekmesini çok istiyordum ve klibinde çok güzel olduğuna eminim :8:

Gün gibi ye olmasini tercih ederdim, ama merakla bekliorum video yu:1:

KelebeQ
09-04-08, 19:50
bencede çok iyi bi seçim olmuş.

mcggs
09-04-08, 19:55
iste Tarkanin yaptigi hatalardan biri..günlerce oturduk,tarkan.com un basinda dedikoduya oy verdik..tarkan bir klip yapacaksa en iyisini yapar dedik,
oylamada birinci oldu..tarkan oylamayi sifirladi..dilli düdük' 100 de 10 ile birinci kaldi..hop oturduk hop kalktik.oley be sonunda tarkanin sarkisiyla kurtlarimizi dökücez bu yazda dedik..tarkan gitti pare pareye klip çekiyor..
arkadaslar anlayin 1995-2002 ile 2002-2008 arasindaki Tarkan arasinda sira daglar var..hersey yine sensiz,acayipsin,ölürüm sana ve karma da iyi tuttu.
tamam o zaman da "dünya megastari" idi.simdi "dudu" veya"bounce" bir patlama yapmadi ki ben ona megastar diyeyim...o türkiyenin en iyi pop sanatçısı...ve artik öyle..haa londraya falan gitmesin,50 binden az seyircinin erkenden evine gittigini görür,üzülürüm tarkan adina :)

denizmavisi
09-04-08, 20:06
iyi bir seçim umarım sonrasında da dedikoduya çeker

**MegaStarkan**
09-04-08, 20:16
Haber icin tskler belfü.
Bu arada IZMIRLI adli arkadasimizda tskler. Oda baska bir konuda yazmisdi önceden ;)
Pare Pare süper secim, zaten hareketli sarki bu aylara uygun olmazdi.
Hareketli sarkilari yaza tam uyar.
TarkanColl bir yerde bir kac klip cekilcegini bildigini yazmisdi. Belki sonradan da cikarabilinir bu klip.
Yaz konserleri baslamadan önce stres'e girmemesi icin olabilir.
Bakalim görücegiz.

bounce
09-04-08, 20:22
nisan ayındayız farkındaysanız bencede yanlış bi seçim tarkan fanlarını bence sallamıyor ben 2 günde bir oy veriyordum en az 60 kez de oy vermişimdir dedikoduya ama kendi bildiğini okuyor o zaman anket niye düzenliyor kii.....ayrıca tam bahar dönemi dedikodu yada arada bir olmalıydı...... tarkanın akıl hocaları tarkanı yanlış yönlendiriyor kendiside bunu biliyor.... come closer albümünün klip şarkılarında yaptığı hatalardan bahsetti sırlarında...............

**MegaStarkan**
09-04-08, 20:37
nisan ayındayız farkındaysanız bencede yanlış bi seçim tarkan fanlarını bence sallamıyor ben 2 günde bir oy veriyordum en az 60 kez de oy vermişimdir dedikoduya ama kendi bildiğini okuyor o zaman anket niye düzenliyor kii.....ayrıca tam bahar dönemi dedikodu yada arada bir olmalıydı...... tarkanın akıl hocaları tarkanı yanlış yönlendiriyor kendiside bunu biliyor.... come closer albümünün klip şarkılarında yaptığı hatalardan bahsetti sırlarında...............
Eh görüyorsun, objektif bisi degil. Ben bir kere oylamisdim sadece.
Nisandayiz daha, iki ay sonra yeni bir klip bekliyorum ben.
Bence Tarkan albümün tepkilerini öyle ölcmek istedi, yani hangi sarkilar ne kadar begenildi diye. Ona göre sonra klip cekerler, ama illa birinici dedikodu oldu diye hemen vay anam vay'dan sonra cekilmesi biraz garip olurdu. Sonucta iki kere ard arda hareketli sarki. Yaz aylarina slow sarkilari ne kadar uyardi bilemicem. Taktik meselesi, fanlerini takmadigindan degil bence ;)

karma_elcin
09-04-08, 20:43
Eh görüyorsun, objektif bisi degil. Ben bir kere oylamisdim sadece.
Nisandayiz daha, iki ay sonra yeni bir klip bekliyorum ben.
Bence Tarkan albümün tepkilerini öyle ölcmek istedi, yani hangi sarkilar ne kadar begenildi diye. Ona göre sonra klip cekerler, ama illa birinici dedikodu oldu diye hemen vay anam vay'dan sonra cekilmesi biraz garip olurdu. Sonucta iki kere ard arda hareketli sarki. Yaz aylarina slow sarkilari ne kadar uyardi bilemicem. Taktik meselesi, fanlerini takmadigindan degil bence ;)
bence de yani.. herkes dedikodu olsun falan diyodu ama ben hiç taraftar deilim bu konuda..dedikodu söz bakımından güzel bi şarkı ama müziğini cok yadırgadım her zaman..pare pare cok doğru bi seçim albümü dinlemeyenler de bu şarkının klibini izleyip şarkıyı beğeniceklerdir kesinlikle çünkü kalite kokuyo..ben de Tarkan'ın yerinde olsaydım aynı şeyi yapardım..:1:

eskalen
09-04-08, 21:05
Yazın dedikodu'ya çeker kesin.... Hayranları olarak ankette dedikodu öndeydi ...Yazında, o zaman yoğun istek baya olur, illaki dedikodu'ya gelir klip:)

hsaex123
09-04-08, 21:35
Tarkan 'Metamorfoz' albümünün ikinci klibini 'Pare Pare' adlı slow şarkısına çekti. Klip 48 satte tamamlandı.

Maslak'ta bulunan Ata Stüdyoları'nda 48 saatte tamamlanan klibin yönetmenliğini Altan Dönmez yaptı. Megastar bu kez tek başına kamera karşısına geçerken, klibin sade görüntülerden oluştuğu öğrenildi. Tarkan'ın önceki kliplerinin aksine sadece sahnede şarkı söyleyerek tamamladığı klibin montajı Tarkan'ın bu hafta sonu Londra'da vereceği konserin ardından yapılacak.

www.kral magazin
Yapma ya pare pare ii ama Istanbul aglıyor daha cekıcı...tabı dilli düdük - hop hop -dedıkodu bu sarkılarada klıb ceker mutlaka..Yanı bu albumde en az 5klıb ceker tarkan..Eger bu saydıklarıma cekmesse yazık olur sarkılara..

Ozz
09-04-08, 21:40
şimdiiiii pare pare ye klip çekmesine acayip sevindimmm doğru da bir seçim bence yavaş bir şarkıya klip çekmesi amaaaaa...
madem öle neden sitende anket yapıyosun derler adama amaaaaaa...
sanırım tarkan sitede birinci olan şarkıya da kısa zamanda bir klip çekecek.. belki de kendisinin en çok klip konusunda eleştrildiğinin farkına varmıştır ve bizi daha hareketli günler bekliyodur. ...umarım

alper...
09-04-08, 22:11
işte bu ya en sevdğm şarkıydı albümde..!!

tara
09-04-08, 22:15
ilginc bi secim.hic beklemiyordum bu sarkiyi.ama yine de hayirli olsun biz tarkani gorelim de hangi sarkiyla olursa olsun

tunalı
09-04-08, 22:24
tarkan güzel bir seçim yapmış pare pare çok başarılı ve güçlü bir şarkı

Rumeli59
09-04-08, 22:56
vallah bu haber cok sasirdim aciksasi hic beklemdim yani benim icim bi süpriz oldu!! Gercekten cok sevindim ve insallah en kisa bi zamaninda yayinalir

sinemtevetoglu
09-04-08, 23:03
bu kadar olur ya aylardır yalvarıyorum 'paRe paRe'ye gelsin diye ama %0 oy alınca hiç ümidim kalmamıştı canımmmmmmmmmmmmmmm sesimi duyduğun için teşekkür ederimmm...yan ben çok seviyorum böyle yapınca seni...:29:

çok teşekkürler haber için ben daha mutlu olamazdım! :17: :17: :17:

Tugcee
10-04-08, 01:05
hani dedikoduya çekicekti klibi :( nyse ya pare parede güsel bi şeçim klip için. herhalde tarkan bu sefer slow bi parçaya klip çekmek istedi

MEGASTAR
10-04-08, 02:46
Vallahi hic beklemedigimiz bi sarkiya cekti bence yalnis yapti slow parca 3. klipte kullanilmaliydi. Ama neyse ne yapalim oldu bi kere

Tar-Khan
10-04-08, 02:58
istanbul agliyora cekseydi ama pare parede güzel...

alper...
10-04-08, 10:38
haziran gibi de hareketli bi parçaya çeker klibi..

90_model
10-04-08, 11:04
bence gzl bi seçim yapmış pare pare uygundur :20:

ama bize neden oyla çekecem dedi ikinci klibi hiç anlamadım boşuna mı oy verdik dedikoduya :7:

nergis
10-04-08, 12:33
Canım yaa süper parça. Altyapısıyla sözleriyle muhteşem.Çok sevindim gizli bir TARKAN hiti olmaktan kurtardışarkıyı. Bu parçaya klip çekmeseydi gitti gideli gibi yazık olurdu....

MEGASTAR
10-04-08, 12:54
Demekki anket manket palavra bence klip dilli duduk e gelcek

HURRICANE
10-04-08, 14:57
Yakışır ''Pare Pare'' de süper şarkı ;)

KelebeQ
10-04-08, 18:41
Bende dedikodu'ya vermistim oyumu fakat simdi düsünüorumda zaten ilk klip vay anam vay hareketli bi parcaydı ardından tekrar hareketli bi sarkıya klip cekilmemeliydi. slow olmalıydı . bence dogru bi hamle.

Gizemm
10-04-08, 19:07
gerçkten süper haber ama dedıkoduya çekseydı keşkee...

parapiripapi
10-04-08, 20:09
keşke dedikodu şarkısına cekseydi hele böyle bir zamanda cup diye otururdu gündemden inmezdi ama olsun megastar bir bildigi vardır.

Ben Tarkanin Yerinde Olsan Ilk Işim Haziran Ayinda Sezen Aksudan Hareketli şarki Alip Yaza Bomba Yapardim Tek şarkilik Olsada Olur Yer Yerinden Oynayan Böle Kuzu Kuzunun çiktigi Günlerdeki Gibi Olsa Muhteşem Olurdu Bu Metamorfoz çok Muhteşem Olmadi Tarkandan Büyük Bekleniyorr Ki Yapabilecek Türkiyede Tek Adam Başka Yok.

RaSKaS
10-04-08, 20:15
Pare Pare güzel seçim
bahar aylarına slow bir klip iyi giderdi
merakla klibi bekliyorum

kartales26
10-04-08, 20:38
tarkan kariyerindeki slov sıralamam.... 1.kış güneşi 2.ikimizin yerine 3.pare pare klip çekilmeyecek diye üzülmüştüm ama duyunca çok sevindim

Tugcee
10-04-08, 20:41
aslında istabul ağlıyorda çok güsel bi parçaydı yaa açıkçası pare pareye klp çekmesi şaşırttı beni

arjen22-tarkan
12-04-08, 14:13
AAAAaaaaaa Dedikodu beklenirken .... Şoka Girdim Yaa!!