PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UYGAR ATAŞ:Her an Beyaz'a bir sürpriz yapabiliriz

szr67
08-04-08, 13:48
Demet'in Tarkan hayali için sevgilisi devreye girdi

Demet Akalın bir röportajında 'En büyük hayalim Tarkan ile düet yapmak' deyince sevgilisi Oğuz Kayhan kolları sıvadı.

İkna olmadı
Kayhan, Akalın'ın Beyaz'a konuk olduğu sırada Tarkan'ı programa getirtmek için on gün uğraştı. İki hafta önce Beyaz'a konuk olan Akalın'a program sırasında Beyaz, "Evet hazır olun Tarkan geliyor" dese de bu anons sadece Akalın'ı şaşırtmakla kaldı çünkü Tarkan programa katılmadı. Kayhan'ın 10 günlük çabası Tarkan'ı ikna etmeye yetmemişti. Şimdilerde Demet Akalın'ın Tarkan'ın adını dahi artık duymak istemediği söyleniyor! Beyaz da çok uzun süredir programına konuk olması için Tarkan'a çağrı da bulunuyor. Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş ise, "Her an Beyaz'a bir sürpriz yapabiliriz" şeklinde konuşuyor.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,284E177DD26F46A2AF1E2615EEB1F58D.html

MEGASTAR
08-04-08, 14:07
Hadi be yapin su surprizi

matthew
08-04-08, 14:22
umarim yapmaz oyle bir surpriz hic istemiyorum tarkan in beyaza cikmasini

HURRICANE
08-04-08, 14:34
İnsallah bir an önce yapar o sürprizi;)

dedikodu_tugberk
08-04-08, 14:38
oo süper olur ya bu sürpriz hadi bekletmeyin bizi bu hafta çıksın tarkan....

karma_elcin
08-04-08, 16:00
İnsallah bir an önce yapar o sürprizi;)
inşallaaahhhh!!!!:36:

DaLy
08-04-08, 16:23
Tarkan Beyazın programına katılmasın..
Katılsın diyenleride anlayamıyorum..Zamanında Beyaz denen espritüel kişilik Tarkanla dalgasını geçiyodu ne çabuk unuttunuz!

O programa çıkıcağına haydi gel bizimle ol a katılabilir mesela..

Son söz:Şu Demet Akalında iyice cılkını çıkardı iyi prim yaptı Tarkanın üzerinden!Herkes haddini bilecek.Sen kim Tarkanla düet yapmak kim!Tövbe yarabbim ya..

İZMİRLİ
08-04-08, 16:54
cıkkk be artık.....

devilscream
08-04-08, 16:58
uygar atas söylediyse beyaza gelme konusunda tarkan ile aralarinda fikir alisverisi oldugu kesin
büyük olasilikla cikarsa ne olur,ciktiktan sonra gelen tepkiler nasil olur gibi sorularda sıkıntı yasiyorlar
bekledik,bekliyoruz,bekleyecegiz:D
haber icin teşekkürler

denizmavisi
08-04-08, 17:13
inşallah o süprizi kaç aydır bekliyoruz

aliyaşar
08-04-08, 17:50
üfffffffffffffff iice cıvığını çıkarılar yaaaa:7: yeter artık

eskalen
08-04-08, 17:57
Uygar ataş, belki süpriz yapabiliriz dese bile tam güvenmemek, heveslenmemek lazım diye düşünüyorum..... Tarkan çıkarsa herkesin önceden haberi olup da çıkar, Tarkan böyle demet akalın istiyor diye süpriz yapim de demet için geleyim tipte sanatçılardan değil yani, ki zaten zor ulaşlıyor Tarkan'a, ve bir de olumlu veya olumsuz bir cevap verildilğini de sanmıyorum Tarkan cephesinden Beyaz'a......

karma_elcin
08-04-08, 19:06
pat diye gelmez yani programa zaten..Beyaz'a hiç umulmadık bi anda geliorm hazırlan diyebilir :):17:

Tugcee
08-04-08, 21:01
umarım yapar o süprizi çok mrk ediorum şimdiden :)

Rumeli59
08-04-08, 21:22
Vallah Uygar öyle derse... Hadi bakalim hayrilisa Beyaz show´ya gelsin
Bekliyoruz

**MegaStarkan**
09-04-08, 00:55
Umarim dogru degildir veya Uygar bey kötü saka yapmisdir ;)
Haber icin tskler.

İZMİRLİ
09-04-08, 10:03
bu hafta ibrahim tatlıses var beyaz showda......beyaz tarkanla ilgili bir konu açarsa ibrahim tatlıses de tarkana a laf gecirmeye çalışabilir (huyudur ya o bakımdan ) :13:

90_model
09-04-08, 10:48
bu hafta ibrahim tatlıses var beyaz showda......beyaz tarkanla ilgili bir konu açarsa ibrahim tatlıses de tarkana a laf gecirmeye çalışabilir (huyudur ya o bakımdan ) :13:

:18: :18: :18: aynen katılıyorum :18: :18: :18:

yasemen958
09-04-08, 11:03
Katılsın diyenleride anlayamıyorum..Zamanında Beyaz denen espritüel kişilik Tarkanla dalgasını geçiyodu ne çabuk unuttunuz!

Son söz:Şu Demet Akalında iyice cılkını çıkardı iyi prim yaptı Tarkanın üzerinden!Herkes haddini bilecek.Sen kim Tarkanla düet yapmak kim!Tövbe yarabbim ya..

[B]aynen katiliyorum.

kartales26
09-04-08, 11:46
bu senenin en kötü albünü ibo yaptı.gündemde kalabilmek için tarkan'a mutlaka göndermeler yapacak

HURRICANE
09-04-08, 12:58

Nezaman Dalga geçti?İnan ilk senden duyuyorum!

sarıpapatya
09-04-08, 13:14
ayy inaşllah yakında çıkar yaa çok istiyorum bizede süpriz olcak sanırm

ümitcoll
09-04-08, 13:23
bence çıksın...milletin showları show da bizimki show değilmi türkyede çıkacaksa beyaz ın programına çıksın...bence çok güzel olur

tunalı
09-04-08, 14:38
süprizimi kaldı artık gözümüz yollarda

sinemtevetoglu
09-04-08, 23:11
Hadi be yapin su surprizi

evet ya valla Beyaz'dan çok bize sürpriz olacak artık!

lastcigar
10-04-08, 13:29
bence böyle bişey yapılırsa showa bizde katılmalıyız arkadaşlar gerçi o stüdyo bukadar hayranı nasıl alır içeriye bilmiyorum küçük bir stüdyo çünkü,önceden haberı olan olursa aramızda haberleşelim gidelim kana Dye olamzmı sizcede?

szr67
10-04-08, 15:22
beyaz show a girmek zorlaştı Beyaz show grupla gelicek kişilere davetiye yolluyor.eğer 5-6kişi olursa kapıdan alıyolar grupla gitmek zorlaştı

tarkan_aski
10-04-08, 19:06
ama beyaz tarkan fan clubi cagirmazsa olmaz ki her sanatcinin fan clubini cagiriyor. Ben gelemiyorum bari siz gidin de benim icin de onun tenefüs ettigi oksijeni icinize cekin :6:
ayy ama insaalllaaah cikar
bütün türkiyenin bekledigi yeter bence :D
menejeri diyorsa artik beyaz showu herhafta izleyin arkadaslar her an sürpriz olabilir bakmayanlar da baksinlar ;D

Gizemm
10-04-08, 19:09
bnce çıkmammalıı ewwtt zamanındaa çok şeyy söylenmiştii:D:D

arjen22-tarkan
12-04-08, 14:14
Alllaaa Allaa Yaa Demet Akalına Bakın ... :D:D

tubafeyza
12-04-08, 16:15
yaaa katıLsın ama supriz oLmasın o zmn biz orda oLamayız:(:(

x_y_z
12-04-08, 17:29
bu konuyu görmeden tarkanın beyaza katılacağına imkansız derdim
hatta yanlış bulurdum..bence tarkan sözünün arkasında durmalı ve beyaz showa katılmamalı..ama katılırsa da izlerim yani :)

karma_elcin
12-04-08, 23:52
Yaa yapabiliriz edebilirizleri bıraksınlar "MTV -Yakında" olayı da zaten yılan hikayesine döndü..artık biri çıksın da bilgi versin yane olmuo..biz de burda boşu boşuna ümitlenmeyelim, oyuncak olmayalım dimi yanee?? :S:S