PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berna Ve Bilge Fenerbahçe Maçı İçin Reinada

belfü
03-04-08, 11:47
Resmi büyütmek için tıklayın 21.45'te Başlayacak Olan Fenerbahçe-chelsea Maçını İzlemek İçin Reına'da Büyük Bir Kalabalık Toplandı.

21.45'TE BAŞLAYACAK OLAN FENERBAHÇE-CHELSEA MAÇINI İZLEMEK İÇİN REINA'DA BÜYÜK BİR KALABALIK TOPLANDI.
Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, kardeşi Berna Öztürk ve Tuğba Özay'ın avukatı Edip Önder Fenerbahçemizin bu gecce oynayacağı şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçını izlemek için Reina'dalar. Bu tarihi maçta Fenerbahçe'ye destek olacaklar... (Gecce.com)

yeşim aldemir
03-04-08, 12:29
:20: bizde evde destekledik bütün fenerbahçeli arkadaşları tebrik ediyorum

MEGASTAR
03-04-08, 12:50
Helal olsunn

szr67
03-04-08, 13:29
62 dak.chelsea futbol dersi verdi fenere havaya 2gol yedi chelsea londra bir tarkan konseri birde chelsea nin fenere yaptığı hezimet konuşulacak yakında..

belfü
03-04-08, 15:16
Bende bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçeyi Kutluyorum Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler güzel bir oyun sergilediler Türkiye için hayırlı olsun.

HURRICANE
03-04-08, 15:54
Türkiye Liginde ezeli rakibimizde olsada avrupa da Fb nin elde ettiği başarılardan gurur duymamak mümkün değil!Türkiye seninle gurur duydu Fb...Helal olsun koyu Bir GS li olarak kalpten destekliyorum avrupa yolculuğunuzu;)Başarılarınızın devamı dilegiyle Fb final oynayacak bu sene fb lilerin çoğu bunu hayal gibi görsede Şimdiden Finallerde görüşmek dileğiyle TR ye hayırlı uğurlu olsun;)

karma_elcin
03-04-08, 16:26
Bilge, berna, Fb'yi boşverin de Tarkan MTV'ye çıkıo mu çıkmıo mu siz onu soleyin bana off yaa :S:11: :5:

yeşim aldemir
03-04-08, 17:23
13 nisandaki konser rövanş maçından beş gün sonra kutlama gibi olacak inşallah

tarkantutkunu
03-04-08, 18:00
62 dak.chelsea futbol dersi verdi fenere havaya 2gol yedi chelsea londra bir tarkan konseri birde chelsea nin fenere yaptığı hezimet konuşulacak yakında..

bu kadar acımasız olmak zorunda değilsin

devilscream
03-04-08, 18:46
arkadaslar ben de Galatasaray'liyim
ama Fenerbahce bu sezon avrupa maclarinda cok iyi
dün Chelsea macinda cok iyi oynamasa da kazanmasini bildi
Türk futbolunu bu kadar iyi temsil ettigi icin herkesin gurur duymasi lazim:)

ozkan1907
03-04-08, 19:06

cok beklersin!!!!!!!!!!!!!!!!!

ozkan1907
03-04-08, 19:08
bu terbiyesizin mesajını silin ya her mesajı siliyosunu zaten yazdıgı yorumlardan belli amacı kargasa cıkarmak sen o lafları gel kadıköyde söle seni sevsinler biras

devilscream
03-04-08, 19:28
bu terbiyesizin mesajını silin ya her mesajı siliyosunuz **** zaten yazdıgı yorumlardan belli amacı kargasa cıkarmak sen o lafları gel kadıköyde söle seni sevsinler biras
yapma arkadasim
arkadas kuyuya bi tas atti
sende pesine atliyorsun
zaten herkes biliyor fenerin basarisini
kabullenemeyenler var sadece
biraz sakin polemige gerek yok:20:

sarıpapatya
03-04-08, 20:38
bende bjk liyim ama fenerin maçlarını oturmadan bjk formamı giyerek izliyorum süperr inşallah final oynar fener çok heycanlı yaa darısı diğer türk takımlarının başına:4: arkadaşlar hepimiz kardeşiz:4: :4:

İZMİRLİ
03-04-08, 21:34
bende BESİKTAS lıyım fenerlileri kutluyorum, ama dünkü macın ilk yarısını izleye bildim ikinci yarı uyumuşum :)

sabah kalkınca TV de gördüm davied ne gol atmış öyleee beee :)

HURRICANE
03-04-08, 21:58
cok beklersin sen her mac öncesi beklersin sonra catlarsın gs gibi tesadüf degil söke söke

Özkan bu olmadı işte bak yakışmadı yani!Sağduyu lütfen tesadüf demek mantığa çok aykırı olur!Neyse konuyu dağıtmamak adına lütfen sakin olalım ok?

karma_elcin
03-04-08, 22:12
ya sonuçta bi Türk takımı gidip yabancı bi takımı yenio bunun GS'si FB'si farketmez...Ben Gs'liyim fakat cok sevindim fenerin maçı aldığına helal olsun büyüksün fenerr!! :)

**MegaStarkan**
04-04-08, 00:14
Konu kilitlenmisdir

Konu amacini asmisdir. Forumun futbol tartisma platformuna dönüsmesine izin vermecegim.

bu terbiyesizin mesajını silin ya her mesajı siliyosunuz
Sikayetin mi var? Ne bu her mesaji siliyorsunuz demeler?
Bu gibi durumlar'dan rahatsiz olduysaniz özel mesaj ile yönetime rica'da bulununuz.
Tarzin hos degil.