PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halkın megastarı Tarkan...

mcggs
01-04-08, 21:56
7-8 yıllık sorudur bu "megastar kim"..?Kim olabilir dedik ve çıktık sokaklara sorduk..İstanbul geniş bir il..ve hayli kalabalık..ve bizde milyonlarca kişiye soramayız tabi..Ancak bir kafeye gittik ve sabah saat 10 dan akşam 7 ye kadar girenlere tek tek sorduk..Halkın megastarı Tarkan..2 yıl önce Dünya müzik ödüllerini aldı,sanırım tek Türk Dünyada sicillenen.Şu an Karma albümüyle yine dünyada fırtınaları estirmeye devam ediyor..Edecekte.
Akşam saat 7 olmuş ve anket defterimize bakıyoruz..Halkın %52si megastar Tarkan diyor..Yıllardır ona rakip gösterilen Mustafa Sandal ise %27yle 2.nci
oluyor.%18 ise Kenan Doğulu diyorlar...Diğer kalan kişiler ise yani kafede tek-tük kişi ise Serdar'cı..
Evet,yarın ne olacağı bilinmez,ama halkın megastarı şu an Tarkan.

20 Ekim 2001
____Salsa____

devilscream
01-04-08, 22:15
ilk defa görüyorum bu yaziyi
belli bir cafe'de durup müsterilere sormakta iyi akil edilmis:D
Türkiye'nin Megastari TARKAN:)
teşekkürler paylasim icin

sinemtevetoglu
02-04-08, 00:34
halkın megastarı her zaman TaRkAn...yalnız nedir bu musti hayranlığı ben gerçekten anlamıyorum...hayatımda gördüğüm en ukala insan olmakla beraber kendini de bilmeyen bir insan...madem ukalasın bari gerçekten övünebileceğin vasıflara sahip ol! megastarlık böyle olmaz!
teşekkürler...

özge
02-04-08, 00:48
tabiki MEGASTAR TARKAN başka kim olcak halkın %100 kabul ediyo bencee:20:

yasemen958
02-04-08, 10:43
tabiki MEGASTAR TARKAN başka kim olcak halkın %100 kabul ediyo bencee:20:
tabiki tarkan baska varmiki

Pamela_beyazgul
02-04-08, 13:18
Dunya'nin Megastari Tarkan !!!!!!

karma_elcin
02-04-08, 14:44
halkın megastarı her zaman TaRkAn...yalnız nedir bu musti hayranlığı ben gerçekten anlamıyorum...hayatımda gördüğüm en ukala insan olmakla beraber kendini de bilmeyen bir insan...madem ukalasın bari gerçekten övünebileceğin vasıflara sahip ol! megastarlık böyle olmaz!
teşekkürler...
bir de kompleks sahibi bi insan olduğunu unutmayalım... Bi ara Dilek budak diye bi şarkıcı vardı bu kızın şarkısını (aşka yurek gerek) alıp sanki ilk defa kendisi söyluyomuş gibi bi edayla çıkmıştı Musti bir zamanlar cok kurnaz biri bence Tarkan onun kadar kurnaz olsaydı Michael Jackson'la kıyaslanırdı...ah musti ah yemezler canım yemezlerrrr...

MEGASTAR
05-04-08, 15:45
Turkiye de Zaten herzaman o MEGASTAR di ve oyle kalicak.

90_model
07-04-08, 04:46
türkiyede star deyince akla bi tek tarkan geliyor yakında dünyada da o olacak inş. :10: :20: :10: