PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Münih konseri mayis

m3hm3t
31-03-08, 23:05
Mayisda Tarkan münihde konser vercekmis arkadaslar tabi bende biyerlerden kaptim tam emin olmadigim icin size soruyorum haberi olan varmi diye? cevaplarinizi bekliyorum.. tessekürler

mcggs
31-03-08, 23:14
Tarkan;tam kesin belli olan konserleri Tarkan.com a koyuyor;örneğin Nisan Londra konseri gibi..Bakü konseri kaldırıldı sanırım,yeni düzenlemelerle uğraşıyor şu an Tarkan :)

Rumeli59
31-03-08, 23:21
Insallah....
Cünkü onu cok canli dinlemekten cok özledim:10:

szr67
01-04-08, 00:22
nedir bu gurbetçi konser stratejileri anlamıyorum bide japonya da konser ver be tarkan avustralya da yap bi konser dünyastarı gurbetçi şehirlerin bol olduğu ülkelerde konser vermek le olmaski allahdan bi rusya tanıyo senii yani...mexsikada bi konser vermiştin yıllar önce şimdi ye ne oldu şimdide ver italya da ver,fransa da ver bırak bu gurbetçi ayaklarını

kartalizmaster
04-04-08, 19:31
bencede Avusturalya , Japonya , Çin , Amerika , Meksika , Brezilya , Arjantin , İtalya , İspanya , Rusya , Güney Afrika ooooo hepsinde konser ver.Dünya starları nasıl ama konser takvimi hazırlıo bi ülkeden yola çıkıp tüm dünyayı dolaşıo sende öyle bişi yap.

Yakisikli89
06-04-08, 17:12
bu haber YALANdir

ama m3hm3t üyemizin sucu degildir

Münihde her yere afisler asilmis
ama bu amatörce yapilan afi$ler
Dj lerin isimlerini duyurmak icin yapilan bir strateji
yani yine tarkan kullaniliyor böyle promosyonda :)

karma_elcin
06-04-08, 20:13
arkadaşlar Tarkan.com'u takip edelim çünkü güvenebileceğimiz en iyi site ;)

m3hm3t
15-04-08, 22:41
hadi ya.. cok üzüldüm.. kusura bakmayin sizide tela$a sokdum ama yinede tesekürler.. emeginiz icin sagolun.. ;)