PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Çocuk 2007 Dergisi" - Her albümde Metamorfoz olabilir.

mcggs
29-03-08, 13:09
-"Neden yeni albümünüz adı metamorfoz",sizce çok değiştiniz mi Dudu albümünüzden beri.?
-Yoo,ben aslında yıllardır,her albümde seyircilerime farklı tarzda çıkmışımdır,
bir sene kıyafetimi baştan aşağı değiştiririm,kemer,küpe takarım,çıkartırım,
takım elbise giyerim,yada giymem..Yani yaptığım her albümde bir farklı hal alıyorum ben.

-Siz belirliyorsunuz değil mi bu imajı?
-Hayır,imajımla kim ilgileniyorsa o yapıyor.Ama giysilerimin rengine filan en çok dikkat eden Bilgedir.

-Saçlarınızı Jülyet hanıma yaptırıyormuşsunuz Amerika'da.
-Aaa,evet,ben hiç Jülyetle küsmedim ki.Ayrıldık,olabilir,sonuçta eski sevgilim.
O beni hala doğum günlerimde filan arar,konuşuruz,aynı şekilde ben de onu ararım.Amerika'da özellikle Avea reklamlarında saçlarımla hep O ilgilendi.

-Sizce güzel mi yaptı saçlarınızı?
-Yok ben beğenmemiştim ama beğenenler oldu tabi.

-O zamanlar da bir metamorfoz var mıydı sizde?
-Vardı tabi,Dudu dan beri bakın,önce kilo aldım sonra verdim,her sene değişiklik yaparım.

-Ama genelde ayakkabılarınız aynı...?
-Evet,işte o huyumu bir türlü düzeltemedim,genelde siyah ayakkabı tutumum vardır.Sporda ise rahat olsun da gerisi önemli değil.

-Avrupa ödüllerinizden sonra "Ben artık megastarım" dediğiniz oldu mu?
-Hayır,her zaman söylemişimdir.Ben bir megastar değilim.Sadece medyadan arkadaşlar "megastar"dediğinden yıllarca öyle kaldı.Yoksa ben sadece bir sanatçıyım.

-Çok hoş görülüsünüz.Ama Come closer sizce hoş görünüzden mi tutmadı?
-Belki kliplerde bir hata yaptık..Diyorum yani,keşke eskilere gelsek te "Just Like That" ve "Aman Aman"a klip yapsaydık..Pek konserde yapmadık...

-Şimdi ki albümünüz satımları iyi ama değil mi?
-2 ayda 400 000..Korsanlara karşı gayet başarılı bence

-1 milyon barajını geçer mi?
-İnşallah,ne diyebilirim.

belfü
29-03-08, 13:26
Güzel bir röportaj olmuş evet Tarkanın kalıcılığınıda sağlayan bu olsa gerek devamlı kendini yenileyen yeniliklere açık olan bir sanatcı buda onu geleceğe taşıyo ve genç nesillere hitap ettiği içinde çok seviliyor bende onu çok seviyorum haber için teşekkürler:20:

gence
29-03-08, 14:43
İyi bi röportaj olmuş bence.Nezaman yapılmış,bu haftaki sayı mı

mcggs
29-03-08, 14:45
Hayır,sanırım 2008-Şubat ortalarında yapılmış
"2 ay oldu" diyor ya..ben de internetten buldum zaten,evde yok bu dergi :)

selin_trkn
29-03-08, 14:55
paylaşım için saol...güzel bi röportaj olmuşş...

Rumeli59
29-03-08, 15:24
cok güzel bi röpartaj cok tsk ederiz

sarıpapatya
29-03-08, 16:50
güzek röportaj gerçekten kendiside farkında come closer dakı hatalatının buda idir bidaha yapmaz bu arada bilge kıskanmıyomu eskı sevgilileriyle konuşmasını ben olsam kıyamet kopar valla :4:

sinemtevetoglu
29-03-08, 23:08
mütevazi aşkım benimmm!

teşekkürler...

karma_elcin
31-03-08, 01:02
ah ah şu Come Closer olayı da super olsaydı be Tarkan.. yani dediğin gibi just like that ve aman aman gibi şarkılara klip çekseydin keşke daha farklı olurdu herşey :(

Pamela_beyazgul
31-03-08, 08:52
guzel roportajmis tesekkurler

aliyaşar
31-03-08, 19:54
yeni gördüm bunu çok güzel olmuş teşekkürler;)

hsaex123
31-03-08, 23:30
paylasımın ıcın saol:)

Mega Fanat
01-04-08, 21:04
Ellerine saglik!Güzel bi reportaj olmus,zaten TARKAN'in bütün roportajlarini keyfle okuyorum.
Tskrler!