PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan şişirme balon

İZMİRLİ
25-03-08, 15:07
arkadaşlar bir arkadaşımla tarkan şişirme balon diye bir tabir kullandıgı için şu aralar polemikteyim....

bana dediki tarkan 15 senedir ne yaptıda megastar ünvanını hak etti.......
bana ölee bilgiler vernki şunu ...... edeyim.....lütfen yardımcı olun tarkanın müzikal başarılarından yada ne biliyim forumda bilgili biri varsa tarkan megastardır çünki şunu şunu yapmıştır gibi bişeyler yazsın bende onun suratına vurayım az cok ben anlattım ama sallama dı pek

acil ama

**MegaStarkan**
25-03-08, 15:25
Bence pek degmez öyle kisi'lerle ugrasmak ama illa kapak yapmak istiyorsan 2006 yilinda neler yapmis kisa özeti forumda mevcut. Ordan bi kac argüman bulabilirsin.Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=3381)
15 sene Tarkan'in yapdigini görmüyorsa bile....anlatilamaz ki bu simdi hemen acil böyle ;)
Cikarsin baska megastar o zaman ortaya.

ozkan1907
25-03-08, 15:50
1999 world music awards
8 farklı ülkede 8 altın plak
bbc ve cnn de dünya pop müziginin yeni prensi

karma_elcin
25-03-08, 17:50
bırak yaaa ole konuşanların ne tür müzikler dinlediğini ve nelerden hoşlandığını az cok bilirim tartışmaya bile değmez bazı insanlar at gözlüğü takıo eminim Tarkan da bole saçma eleştirilere gülüp geçiodur :)

gence
25-03-08, 19:44
kendini bozmadı yetmez mi

Mega Fanat
25-03-08, 20:00
Azarbaycanda Tofik Bahramov stadyonunda 80-90 bin kisilik bi konser.Bu Azarbaycanda ilk buyuk konser idi.

mcggs
25-03-08, 20:22
Tarkan'ın bu ülke ve yabancı ülkelerde neler yaptıkları unutuluyor sanırım,Tarkan artık megastar değil demek için milyar şahit lazım..hangi albüm 3-4 milyon satım rekoru kazanmış..?Acayipsin,Ölürüm Sana,Karma ve Dududa sattığı rakamlar,Türkiyede ve avrupada yaptığı konserlerde binlerce kişinin olması,Avrupada kazandığı bir sürü ödül,Türkiyede belki 20 tane ödül(kral tv,müyap,power türk varsa)..Şu ana kadar elbiselerinden tutun,şarkılarına,kişiliğinden tutun işte bir sürü yerine kadar megastar denen kişi kim..Haa,come closer tutmadı,olabilir..Benim bildiğim her sanatçının bir tane kötü albümü vardır...Avrupada geçerli bu...
Tarkan megastar..ve yıllar sonrada böyle kalacak :20:

scorpioness
25-03-08, 21:22
Tarkan'ın şimdiye kadar ne yaptıgını öğrenmesi için arkadaşını bu foruma davet ediyorum çünkü 5.700küsür konuyu ona tek tek anlatman çok zor olacak sevgili üyemiz..

İZMİRLİ
25-03-08, 21:45
verdiginiz cvplar için hepiminize cok cok tşkler....ben mi fazla alınganlık gösterdim bilmiyorum ama özellikle bu comecloser cıktıktan ve tutulmadıktan sonra (reklamın-promosyonunun yeterince yapıldıgını zannetmiyorum) tarkan aşırı derecede eleştirilmeye başlandı...cevremdekinler o karma zamanlarında ben dinlemem ama başarılı adam derkenn şimdi sacpa sapan atıp tutuyolar inş tarkan bu sene ölee şeyler yaparki hepsine ders olur

**MegaStarkan**
26-03-08, 00:04
Tarkan'ın şimdiye kadar ne yaptıgını öğrenmesi için arkadaşını bu foruma davet ediyorum çünkü 5.700küsür konuyu ona tek tek anlatman çok zor olacak sevgili üyemiz..
:18: :18: :18: :18: süperdi

sinemtevetoglu
26-03-08, 00:49
bence hiç uğraşma kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilsin...zaten ne kadar konuşursan konuş söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır demişler..onun da seni anlamak isteyeceğini hiç sanmıyorum!

lastcigar
26-03-08, 22:46
yaa o şekilde benımlede konuşan arkadaşlarım var,ama kale almıcan hiiç,gerek yok hee hee de geç,tarkanı sen bilion ben biliyorum bizzzz biliyoruzz yeterrmii?

sevay
12-04-08, 18:25
yazın tarkanı izlesin o.görür ozaman şişmemi değilmi.tüm anti tarkancıların tipik sözleri.hiç takma.ayrıca tarkanın başarılarını görmemek saçmalık yaaa.