PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz daha güzel ve güncel bir site olsa..?

mcggs
23-03-08, 15:14
Yıllardır Tarkan en güzel Türkçe parçalara imza atmış bir isim olsa bile wep sitesi kuramıyor kendine.Adam akıllı bir wep sitesi kuramadı..Come Closer zamanında sitesi çok kötüydü,şimdi sitesi güzel ona bir şey demem.Ama bu seferde,avrupadaki starların ki gibi güncel değil.Tarkan mesaj bırakıyor,videoları falan da oynuyor ama,bir şeyler eksik..Olmuyor nedense,
Tarkan bu işi yapamıyor...
Justin'in,Madonna'nın,Ricky Martin'in,Blue'nun ve benzeri Amerika'lı sanatçıların bakın sitelerine.Güzel,güncel kapsamlı..Eski albümündeki şarkılardan,videolardan,varsa kitaplarından,resimlerden bahsediyor.
Tarkan ise her zaman sadece yeni albümünü koyuyor.Mp3e karşı olmasına rağmen Tarkan Kuzu Kuzu,Dudu ve bu sitesinde neredeyse çoğunu yayınladı şarkıların.1 dakika da olsa şarkı şarkıdır kardeşim..Hem mp3 alınmasın,ben gideyim TTnet'e üye olayım diyorsun,bir de çıkardığın siteye bak..Boş..
Tarkan hatasını şurda yaptı..Türkiye döndüğünde(yani 2001'de) karma felsefesini anlatacak türkçe-ingilizce-japonca-franszca gibi çok kullanılan dillerden bir site yapacaktı.Bir de,kendisine yakışır megastar için bir wep dizaynı,formu olan site kuracaktı..Kalktı Dudu'da batırdı..Oysa albüm mükkemmeldi..Eee neden wep sitesi o kadar kötü olsun,hadi o wep siteyi sen kurdun,ee bitmiş 5 yıl önceki siten niye hala duruyor?Come closer çıktı..Maalesef berbattı wep sitesi..Abi yapmayacaksan hiç yapma wep site...
Yada yapacaksan senden kral bir site beklemiyoruz ama bir azdaha güncel olsa ölcen mi?
-------------------------------

scorpioness
23-03-08, 15:25
Tarkanın şu anda ki mevcut sitesi ''Metamorfoz'' albümünün tanıtımı amaçlı açıldı şuanki dizayn da kalmayacak yep yeni tarkan.com çalışmaları devam ediyor merak etmeyin arkadaşlar eminim herşey daha güzel olacak siteyi yapan Sertaç Bey işini bilir ;) forum derseniz ehh burası varya daha ne istiyorsunuz zaten international kapsamında tarkan.com da yer alınca isteğinizde gerçekleşmiş olacak..

mcggs
23-03-08, 15:34
Yok,ben yeni metamorfoz wep sitesini beğendim..Sadece 1 albüm tanıtımı için açılması mantıksız diyorum..Mesela diğer sanatçılar 1 site kurar,ekliyecekleri birşey varsa ekler,yada çıkarır..Metamorfoz yazan bir sitede 2-3 yıl sonra yeni albüm çıkınca nasıl kullanılacak ki?..Bu siteye gelince,Tarkan'ın öz sitesi değil.Ama en geniş kapsamlı forum..Bu yönden güzel..Ama insanlar bir duyuruya bakmak isteyince Tarkanın öz sitesine mi gircek yoksa buraya girip üye olduktan sonra,aktivasyon kodu gelince(büyük ihtimalle 1 gün ),aaa Tarkan şunu yapmış falan diye mi bakıcak?.. ?

devilscream
23-03-08, 16:02
Yok,ben yeni metamorfoz wep sitesini beğendim..Sadece 1 albüm tanıtımı için açılması mantıksız diyorum..Mesela diğer sanatçılar 1 site kurar,ekliyecekleri birşey varsa ekler,yada çıkarır..Metamorfoz yazan bir sitede 2-3 yıl sonra yeni albüm çıkınca nasıl kullanılacak ki?..Bu siteye gelince,Tarkan'ın öz sitesi değil.Ama en geniş kapsamlı forum..Bu yönden güzel..Ama insanlar bir duyuruya bakmak isteyince Tarkanın öz sitesine mi gircek yoksa buraya girip üye olduktan sonra,aktivasyon kodu gelince(büyük ihtimalle 1 gün ),aaa Tarkan şunu yapmış falan diye mi bakıcak?.. ?
ama tarkan diger sanatcilar degil
tarkan tek ve herkesten farkli:20:
ayrica benim üye olurken ki aktivasyon kodum birkac dakika icinde gelmisti:4:

scorpioness
23-03-08, 16:06
Şuanda konuya çok önyargılı davrandığınızdan bakış açınızda daralmış durumda anladığım kadarıyla,tabiiki resmi site ayrı burası ayrı olacak ama anlaşmalar kapsamında bizim ve diger international projesinde yeralan site ve forumların linkleri tarkan.com da yeralacak bu bakımdan size anlatmak istediğim tarkan.com'un kendi forumuna açmaya ihtiyacı olmayacagıydı.Ayrıca aktivasyonlarla ilgili şikayetiniz varsa başka konuda bildirebilirsiniz yorum arası laf atmak hoş değil iyi günler.

**MegaStarkan**
23-03-08, 17:05
Klasik tartisma konular'indan bir digeri. Evet, Tarkan'in sitesi istedigimiz gibi güncel degil ama birsey yapamiyoruz, sadece elisdirebiliyoruz. Fakat Come Closer'dan bir adim daha önde. En azindan site tasarimi güzel ve cikan kötü haber'lere güzel cevaplar veriliyor.
Güzel bir baska site bekledigimiz icin zaman aliyor tabii ki. Sertouch yine güzel is cikaricagindan sühpem yok.

Güncellik konusuna eger geri dönerseyiz:
Bence hayran'lar yöneltse sitesini daha güncel olur. Bu isi yürekten yapmak baska, görev olarak yapmak baska. Bu benim sahsi görüsüm. Ama buda bir yandan yapilamaz cünkü ayrim yapiliyor iddalari ortaya cikabilir. Bu yüzden ortak proje lazim.
TarkanInternational projesi bu yüzden anlamli. Tarkanin kendi forumu acilsa TarkanInternational'da dahil olan forum/site'lerin anlami kalmaz.

bounce
17-05-08, 16:34
konser tarihlerini ilk olarak tarkanın sitesinden değilde ayhan günyılın sitesinden öğrenmemiz çok saçma yaa....tarkan ın 2008 konser tarihlerini herkes biliyor ama resmi sitesinde halen herhangi bi açıklama yok ....2 gün geçti doritos basın toplantısından ama halen bi duyuru göremedik sitesinde....:13:

veli
17-05-08, 16:53
aslında '' DUDU'' albümü sitesi çok iyiydi 2003 ten itibaren gerçektende doğru düzgün bir web sitesi olmadı
bence... birilerine akıl danışsın.

nurseli
21-05-08, 15:26
çok doğru söylüyorsun..

herseyim
21-05-08, 16:24
keske oyle guncel bir sitesii olsaa:(( haklisin cokk;) insallahh bir gun bu site olurr:)