PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz´in Tarkan Takintisi

Lorenser
22-03-08, 16:22
izle

http://www.gezentilki.com/v2/f_izle.php?hb_id=12290

Kaynak:gezentilki

devilscream
22-03-08, 16:55
dün aksam izlemistim
cok komikti valla
ama bende bir an geldi sandim:P
beyaz israrinda kararli ne diyelim:)

Ozz
22-03-08, 17:15
Ya tarkan eğer MTV de program yapacaksa beyaz a da çıkmalı, kendisini bu kadar soyutlaması iyi deği. Come closer da mükemmel bir albümdü ama 1-2 kliple ve özellikle türkiye de hiç tanıtmaması ile tarkan o albüme yazık etti. Şimdi metamorfoz da süper bi albüm. Ama tarkan hala yok. 3 ay geçti. tek klip. TV ye çıkacak ama herkesin izleyemediği bir kanala. Üsteli cidden beyaz çok haketti bunu. Bence Tarkan artık çıkmalı. Tabiki tarkan ı her kanala çıkmamasıi her dakika tv de yer almaması konusunda destekliyoruz. Ama bu kadar soyutlamak da bence iyi değil. Şahsen tarkan benim için star ama beyaz ın şovuna katılırsa karizmasından birşey kaybetmez hatta eminim iyi bile olur.
Bu benim şahsi fikrim. Normalde beyazın programını çok izlemem ama Beyaz bunun kıymetini bilir gibi geliyor bana...

hsaex123
22-03-08, 17:39
sonunda getıttirecek ama:)

Tar-Khan
22-03-08, 17:42
Ya tarkan eğer MTV de program yapacaksa beyaz a da çıkmalı, kendisini bu kadar soyutlaması iyi deği. Come closer da mükemmel bir albümdü ama 1-2 kliple ve özellikle türkiye de hiç tanıtmaması ile tarkan o albüme yazık etti. Şimdi metamorfoz da süper bi albüm. Ama tarkan hala yok. 3 ay geçti. tek klip. TV ye çıkacak ama herkesin izleyemediği bir kanala. Üsteli cidden beyaz çok haketti bunu. Bence Tarkan artık çıkmalı. Tabiki tarkan ı her kanala çıkmamasıi her dakika tv de yer almaması konusunda destekliyoruz. Ama bu kadar soyutlamak da bence iyi değil. Şahsen tarkan benim için star ama beyaz ın şovuna katılırsa karizmasından birşey kaybetmez hatta eminim iyi bile olur.
Bu benim şahsi fikrim. Normalde beyazın programını çok izlemem ama Beyaz bunun kıymetini bilir gibi geliyor bana...

imza!
katilyiorum...

özge
22-03-08, 18:01
bendee çok istiyorum beyaza çıkmasını ama tabiki kendi bileceği iş kabul etmiyorsa bir bildiği var demektir..

Missnaturel
22-03-08, 18:11
:)))))))))) ya allah aşkına ulaşmıyor mu bu mailler Tarkan ' a ulaşmıyorsa ulaştıran bi yardım sever vardır benim yurdumda:)))) git şu shova. Memeleketin gündemi değişsin. başarılar

tunalı
22-03-08, 21:18
güzel olmuş zaten izliyememiştim sao paylaşım için

Tugcee
22-03-08, 22:03
çok güsel di ben kesin geldi sandım şok olucaktımm :) ama beyaz tarkanı illa getirticek yani :)

onursamed
22-03-08, 22:22
biraz daha çabalarsa tarkan inanın gelecek

levent_taka61
23-03-08, 00:12
ya bu takıntı değilki ama demetin yüzü nasıl bi hale girmiş

alper...
23-03-08, 02:55
kesinlikle katılıyorum

kujo
23-03-08, 07:57
bence simdi tarkan ciksa tukurdugunu yaladi derler. hatirlarsaniz turkiyede cikabilecegim show yok demisti. adama sorarlar eskiden oyle diyordun da simdi ne yapiyorsun. o yuzden bence tarkanin beyaz showa cikmasi bir gereklilik degildir. bence sorgulanmasi gereken tarkanin ikinci klibinin neden bu kadar geciktigi, halkin daha cok dedikoduyu secmis olmasina ragmen internet sitesinde dilli dudugun secilmis gibi gozukmesidir. bosuna mi verdik biz oylari?
yada bizim dusuncelerimiz hic dikkate alinmadi mi?
neyse tarkan daha iyi bilir diyip susuyorum. ama ikinci klibin gecikmesini inan anlayamiyorum.

mcggs
23-03-08, 12:25
Gelmicek işte gelmicek gelmicek..Tarkan Beyaz'a katılmayacak..Daha ne yapmaya çalışıyor Beyaz bilmem... :28:

T*A*R*K*A*N*C*I
23-03-08, 16:03
Cuma Günü izLemiştim we güLmekten öLdüm :D Tarkan inşallah geLirde ßeyaz'ında yüzü güLer:D Tabii bizim de:D

Ozz
23-03-08, 16:15
bence simdi tarkan ciksa tukurdugunu yaladi derler. hatirlarsaniz turkiyede cikabilecegim show yok demisti. adama sorarlar eskiden oyle diyordun da simdi ne yapiyorsun. o yuzden bence tarkanin beyaz showa cikmasi bir gereklilik degildir. bence sorgulanmasi gereken tarkanin ikinci klibinin neden bu kadar geciktigi, halkin daha cok dedikoduyu secmis olmasina ragmen internet sitesinde dilli dudugun secilmis gibi gozukmesidir. bosuna mi verdik biz oylari?
yada bizim dusuncelerimiz hic dikkate alinmadi mi?
neyse tarkan daha iyi bilir diyip susuyorum. ama ikinci klibin gecikmesini inan anlayamiyorum.

Ya evet belki haklısın, ben de önceleri öyle düşünüyordum ama:
1. değişmek doğanın kanunu tarkan fikrini değiştirmiş olabilir. Kimse de buna hiç bir şey diyemez. Tarkan çıkıp "evet yıllar önce böyle düşünüyordum ama beyaz o kadar güzel şeyler yapti ki ben de katılmaya karar verdim" dese ne olur ki kimse bir şey diyemez.. diyeni de biz sallamayız artık.
2. Tarkan ın en kısa sürede ulusal bir kanalda tv ye çıkması gerek, canlı canlı şarkılarını söylemesi gerek ve beyaz gibi nazını çeken zor bulur gibime geliyor.
3. Beyaz zaten tarkan gelecek olsa eminim formatı değiştirir. sıradan bi beyaz şov olmaz yani sadece tarkan a özel bişi olur.
4. Beyazın samimi olduğuna inanıyorum eminim ki sorumluluğun farkındadır.
5. kişisel olarak sırf okan bayülgene kapak olsun diye tarkan ın bir şova çıkıp, dudu, kuzu kuzu gibi kelimelerden farklı şeyler de konuşabildiğini göstermesini istiyorum.
Belki de yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama tarkan ı tv de çok özledim. Sadece magazin haberlerin de 2 dk. lık röportajlarla görmek istemiyorum. O sınırlarını bilir ve 4-5 yılda bir bir şova katılamasınıın:D:D hiç bir zararı olmaz...

zeliha
23-03-08, 16:45
ben de katılmasını çokkkkk istiyoırun kaybetmez alsine hayran bile kazanır

MerveGül
23-03-08, 16:57
umarım en kısa zamanda tarkan beyaz show cıkar

sarıpapatya
23-03-08, 19:25
bende izledim cuma akşamı orda olmadığını bile bile şarkının çalmaya başlaması bile beni heycanlandırmaya yetti bian acabamı dedim yaa şöyle özel bi program çok güzel olur yaa sadece albüm yetmiyo daha konserlerde başlamadı bence beyazın programa katılsa bizim için ver eminim bütün türkiye için süper bişey ortaya çıkar hadi tarkan yaa çık şu programa özledim valla yüzüne hasret kaldık

ösgee
23-03-08, 20:06
bn izLememiştim yhaa çokk güseLL bnde bi ada kaLdım çıkcakmı acaba die:D
birass dha ısrar ederse geLir sanırım:S

kış güneşi
23-03-08, 21:16
izlediğimde biran bende gelicek sandım ama.....inş katılırda beyaz showa bizde doya doya izleriz..:)

ruya
26-03-08, 10:57
ben bu konuda tarkanı haksız buluyorum , beyaz gerçekten çok uğraşıyor ve ciddi teklifini de yaptığını söyledi, demek ki tarkan kesin bir cevap vermedi ki beyaz hala uğraşıyor, ya giymeyecekse bari haber versin gelmeyi kesinlikle düşünmüyorum diye beyaz'a, adam maymun oldu resmen ya, ben şahsen katılmasını istiyorum, süper de bir program olur diye düşünüyorum, mekanı değiştireceklerindne eminim, şöyle halka açık, harbiyede falan mesela, gayet güzel olur, hem beyaz ne yapacağını da bilri diye düşünüyorum, ama gelmiyorsa da bari haber versin adama ya

arjen22-tarkan
27-03-08, 19:57
Eet bende izledim bi anda dondum Tarkan mı geldi diye Demet Akalın ne kadar sewinmişti yaaa :D:D: