PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN Vay Anam Vay dedirtti...

HURRICANE
19-03-08, 15:46
Arkadaşlar dün akşam Star tv de haberlerdeki özel haber de yeni bir polemik başladı!Şuan TARKAN ın ttnetten aldığı 2.5 milyon dolar tartışılmaya başlandı!Ve TARKAN ın halktan alınan vergilerin nasıl cebine indirdiğinden bahsedildi.Haberi sunan Uğur DÜNDAR dı!Ve yorumunda TARKAN ı suçlar gibi bir tavır takındı gerçekten VAY ANAM VAY diyerek...TürkTelekomun %60 şının özelleştirildiğinin farkında değillerdi sanırım:)

szr67
19-03-08, 15:51
tarkan yok ya uzun zamandan beri ortalarda uğur dündarında zavallı yapacak işi yok insanları şirketleri birbirine düşürmekden başka tarkanın gizli vergiler adını saklayan zenginlerden olmadığı ne malum milletin kazandığı para kimseyi ilgilendirmez herkez haddini bilsin

karma_elcin
19-03-08, 15:55
eet izledim ben de..özelleştirilmeseydi tamamen hak verirdim ama devletin deil artık bu kurum bu ülkede bir sürü insan hırsızlık yapıp elini kolunu sallaya sallaya gezio bi Tarkan kaldı sanki Türkiyede ve o paraların yarısı konserlere harcanıo herkes biz sanatta neden bu kadar geriyiz diye sorguluo ama sanatta ilerlemek de parayla oluo o paralarla Tarkan gidip Vanda okul yaptırıo onları da solesinler... objektif basın yok, olmayacak da.. basın sadece bazı kesimlerin lehine çalışıo ..

Mega Fanat
19-03-08, 15:59
Ufff! Dilli dudukler! TARKAN aldigi paralarin her kurusunu hak ediyor,nasil terler icinde sarki soylediyini gormediler mi?!
Bence artik aldirmayalim bu haberleri,hem TARKAN TRT cekimlerinde ne dedi,oyle abuk-sabuk seyleri hic aldirmayin,zaten bizim kalbimiz kalbimize karsi,onlar nasil da olsa dilli dudukler.

özge
19-03-08, 16:35
arkadaşlar bende izledim telekom özelleştirildi ama sonuçta bizim ödediğimiz telefon faturalarından kesilen vergilerimiz var...ve internetten kesilen vergilerimiz var..ama tarkan konusunda haksızlık yapıyorlar..sonuçta anlaşma yapıldı ve netten indirilen tarkan şarkılarıyla telekom zaten büyük paralar kazanıyor..tarkana verilen para onun yanında hiç kalır..bence tarkan fazlasıyla kıskanılıyor..haberlerda halen trt den 750 milyar aldı diyorlar...ve haberleri sunan uğur dündarda çok büyük haksızlık yaptı oda tarkana laf attı..acaba kendisi star habere gelmek için kaç para aldıı onu soran yok..tarkan bu ülkenin megastarı ve o parayı fazlasıyla hakediyor hiç olmazsa korsanı lafla değil çabayla engellemeye çalışıyor:14:

İZMİRLİ
19-03-08, 17:06
evet bende izledim......telekomun ödedigi paranın büyüklügünden bahsediyordu.....ama kim bilir telekomun ne kadar kazançı olmuştur....yoksa tarkanın kaşına gözüne okadar para vermemişlerdir herhal

sinemtevetoglu
19-03-08, 17:08
TürkTelekomun %60 şının özelleştirildiğinin farkında değillerdi sanırım:)

muhtemelen...

:13:

karma_elcin
19-03-08, 17:12
Tarkan çıkıp orda burda konuşmuo diye atıp tutan oluo kim takar istedikleri kadar konuşsunlar Uğur Dündar ve Ali Kırca'nın ayda ne kadar para kazandıkarını herkes aşağı yukarı bilir herkes ilk once kendine bakacak...
yakında tarkan'a artık şarkı soyleme de derler :S

HURRICANE
19-03-08, 17:55
Uğur Dündar'ı dürüst ve objektif bir haberci sanırdık!Dün o haber trt den 750.000 dolar alan TARKAN diye başladı:)Aldığı paralar kat ve kat helal olsun TARKAN'a TÜRKİYEYİ yurt dışında tanıttı yıllarca ve hala tanıtıyor!Çok daha fazlasını hak ediyor!Birde öyle bir ima yapıldıkı yeni aldığı villa ile o para bağdaştırıldı:)o parayla villa yaptırılıyo gibilerinden:)birde olayın komik yanı hem karalıyolar hemde yapılan villada tüm malzemeler TÜRK malı diyolar:)TARKAN vatanını seven marka müptelası olmayan biri işte o haberde bu saptamayı farkında olmadan yapmışlar;)Uğur Dündar ,TARKAN kahraman torunu!VATANINI seven bir MEGASTAR...Tavsiyem TARKAN'ın soyağacını incelemeleri altından hırsızlık çıkmaz,BAĞLILIK-SEVGİ-ADANMIŞLIK çıkar....TARKAN ın vatan sevgisinden şüphe eden zihniyet'e şunu söylemek isterim:Yıllardır adama taş attınız çamurun içine sokmaya çalıştınız ama o her seferinde Canım VATANIM dedi!Vatanını milletini terk etmedi!Sözde vatanseverleri görüyoruz çoğunun parası isviçre bankalarında çoğunun hangi ülkede olduğu belli değil:)Bu takım haber yapanların cahilliğine veriyorum TARKAN ı vatanını sevmeyen hırsız biriymiş gibi gösterenleri aynaya bakmalarını tavsiye ediyorum.Uğur Dündar VAY ANAM VAY DEĞİL:)Uğur Dündar HOP HOP orda dur bence;)

mcggs
19-03-08, 18:05
Her zaman,Türkiye olarak para konusunu abartmış bir ülkeyiz..Para denilince insanlar kendinden geçiyor,sanki parası değilde dini elden gidiyormuş gibi,paraya gerçekten çok düşkün ülkeyiz.Özellikle son 4 ay içerisinde Tarkan'ın aldığı paraları öyle bir abarttık öyle bir abarttık ki,Tarkan'ı trilyoner yaptık sanki..Yılbaşında aldığı parayı eleştirdik,Tarkan'ın TTNet'e geçmesini eleştirdik..Türkiye sadece Tarkan'ı mı eleştirir ya?Bu mudur yani..Bu ülkede sadece gerçek sanatçılar mı eleştirilir?Saçma sapan şarkıcıların aldığı,gazinolarda ne yaparak yürüttüğü paralara ses çıkarmazlar,Tarkan'a
gelince sanki kendi paralarını almış gibi hemen yuhalanmaya başlarlar..Neymiş;Tarkan'a milyarlar sayıyormuşuz..Yoo,bizim aslında çok şey bilen ama son zamanlarda her şeyi Tarkan'a yükledikleri için bilmeyen,medyamız suçlu..Tarkan 750 Milyar aldı diye kıyameti kopardılar,
Tarkan'da,arkadaşlarıda söyledi ki öyle para yok,neredeyse 5 katı parayı yazmışlar..Şimdider milyon dolar dedikleri kesin 100 milyarı geçmiyordur..
Hep abartıyoruz hep..

selin_trkn
19-03-08, 18:22
ya yine saldırcak bişy bulamadılar başladılar aldıkları paraya ya ....yeterin yapmayın artık....

denizmavisi
19-03-08, 19:26
İşleri güçleri yok habire Tarkanı dillerine doluyorlar ya ne kadar alırsa alsın kime ne allahım ya ne sinir şeyler:13:

szr67
19-03-08, 19:37
atatürk den sonra gelen tek markasını korumayan halka hiç bir şeyi hakketmiyor yazıklar olsun bu tarkanı bu şekilde eleştiren tüm insanlara

kujo
20-03-08, 07:17
su turkiyede ki servet dusmanligini anlayabilmis degilim allah daha fazla versin diyecegine herkesin gozu baskasinin parasinda. inanin cok kotu bir huyumuz var millet olarak. burada da bunu goruyoruz. yoneticileri olan bir kurum anlasma yapmis ilk isimini duyurmak icin vermis tarkana parayi. bu sayede korsan muzik sektorunun onune gecmeye calisan bir girisimi destekleyeceklerine eskilerde kalmis ugur dundar camur atiyor. ondan ben korsan muzik piyasasina el atmasini ne bileyim internetten indirilen sarkilarla muzik piyasasasinin kayiplarini incelemesini, muzik sektorun bitirilmesine karsi cikmasini beklerdim. o ne yapiyor camur atiyor. yaziklar olsun sana da seni anahabere cikaran zihniyete de.

pare_pare
20-03-08, 11:28
uğur dündar bile o duruma düştü ya başak söyleyecek birşey bulamıyorum ya bu adamı türkiye yi terk etmesine artık anlma veriyıorum böyle haset insanlar arasında ne yapsın adam

WILDBOYS
20-03-08, 20:07
Vay Be 2,5 Milyon Dolar Deli Para Vallahi Sasırtıcı

RaSKaS
20-03-08, 20:33
Hep Tarkan ın aldığı para konuşuluyor
Daha önce de birçok kere olmuştu
Bundan önce de TRT olayı vardı :D
Nedense getirisi hiç gündeme gelmiyor
TRT nin yılbaşı konserinde reklam vs gelirleri ile Tarkan a verdiği paranın mislini kazanmıştı.
Ayrıca 2.5 milyon doar almışsa bunu albümünü TTNET in yayınaması karşılığı almıştır.Olay tamamen ticari.Tarkan albümünü ücretsiz mi dağıtsaydı :18:

2.5 milyon dolar son kuruşuna kadar helal olsun
Allah daha fazlasını kazanmayı nasip etsin :D

ruya
20-03-08, 20:42
ya ben şahsen haberi izlemedim ama Uğur Dündar'a gerçekten yakıştıramadım, yılbaşı çekimlerinde Tarkan kendisi demişti 750 000 dolar falan almadım dinlemeyin siz onları diye, Uğur Dündar bu bilgiyi elde edememiş mi acaba da söze böyle başlamış, ya vallahi hani cehennemde her kazanın başında bir zebani varken Türkiye kazanının başında yokmuş ya aynen öyle, desteği bıraktım bir de köstek olmasalar bari, Türkiye'nin tek kelimeyle gururudur Tarkan, isterse 10 milyon dolar alsın kime ne, hem adam çalışıyor da alıyor, oturup mu alıyor, valla sinirlendim ya, sanki bu piyasada tek parayı güzel gözlüm kazanıyor, sanki diğerleri bet sesleriyle gittikleri ekstralardan milyarlar almıyorlar, bıraksınlar bunları ya

tunalı
20-03-08, 23:28
yau adam anlının teriyle kazanıyo nie türkiye tarkanı hiç çekemiyo anlamıyorum
AL ELMAYA TAŞ ETAN ÇOK OLUR

sarıpapatya
21-03-08, 12:30
Vay Be 2,5 Milyon Dolar Deli Para Vallahi Sasırtıcı
evet ama napsın abisinin borcuna yetiyo anca. yaa ben şaşkınlık içindeyim UĞUR DÜNDAR yani oda bunları söyluyosa magazincilere artık bişey demicem ben arkadaşlar

ozkan1907
21-03-08, 12:45
ugur dündar ne kadar kazanıyo her cıktıgı yerde ben dürüstüm halk bana güveniyo dio ama sölesin bakalım orada haber genel müdürü olarak senelik ne kadar almıs ben söliim isterseniz 5 milyon dolar para almıs 2 hafta önce okumustum bizde bu habere inanalım o zaman.

me_like
21-03-08, 23:45
aldıysa aldı kime ne ya!!!
hem çalışıo kazanıo helali hoş olsun. ne demişler nazar etme ne olur çalış seninde olur:21: