PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ahmet cakardan tarkan yorumu

ozkan1907
19-03-08, 13:21
Ahmet Çakar’dan Tarkan’a ilginç iltifat: Koskoca ABD’nin CIA’in yerinden kımıldatamadığı Rus Kızıl Ordu’yu Tarkan ‘Şıkıdım şıkıdım’ oynattı

Bikini tartışmalarıyla gündemi işgal eden Ahmet Çakar, yorumlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Söylediği her sözle olay yaratan futbol dünyasının renkli siması, bu kez de Tarkan’la ilgili ilginç bir çıkış yaptı. Sunuculuğunu yaptığı ‘Şansa Bak’ adlı yarışma programında asker emeklisi bir yarışmacıyı ağırlayan Çakar, “Tarkan, hangi ülkede doğmuştur?” sorusunu yöneltti.

Sorunun ardından Megastar’la ilgili fikirlerini söylemeye başlayan Çakar şunları söyledi: Bayılıyorum şu Tarkan’a. Hayatımda gördüğüm en büyük paradoks, Kızıl Ordu’ya yaptığı şeydi. Koskoca Amerika’nın, CIA’in yerinden kımıldatamadığı, sözünü geçiremediği Kızıl Ordu’yu, şarkısıyla ‘Şıkıdım şıkıdım’ oynattı. Daha ne yapsın. Evladım benim, gurur duyuyorum onunla. Bir dünya starıdır, gözlerinden öperim onun.

Akşam

karma_elcin
19-03-08, 13:24
hmmm cok hoş bi yorum :)

szr67
19-03-08, 13:36
bu adam çok komik

flores
19-03-08, 14:22
anlamadim.ama tarkan hakda yaxsi danisib.halal olsun ona!

melek99
19-03-08, 14:42
ilginç ve kimsenin bakmadığı bir yönden yorum yapmış walla çok sağolsun, ii olmuş beğendim....

fantin
19-03-08, 14:57
izledim önce hiç sevmem tüylerim diken diken oluyo dedi sonrada şaka deyip bu yorumları yaptı:18: :18:

Mega Fanat
19-03-08, 15:04
Evladım benim, gurur duyuyorum onunla. Bir dünya starıdır, gözlerinden öperim onun.

Cok guzel konusmus :20: :20: :20: :10: :10: :10:

HURRICANE
19-03-08, 15:36
Ahmet ÇAKAR müthiş bir adam ya:)sürekli takip ederim bugune kadar mantıksız bir yorumuna denk gelmedim hiç;)Sağolsun kıymet biliyor dilli düdüklerden değil!ÇAKAR çok yaşa sen...

karma_elcin
19-03-08, 15:38
Ahmet ÇAKAR müthiş bir adam ya:)sürekli takip ederim bugune kadar mantıksız bir yorumuna denk gelmedim hiç;)Sağolsun kıymet biliyor dilli düdüklerden değil!ÇAKAR çok yaşa sen...
Mantıksız bi yorum yapmadı ama fenerbahçe için cok buyuk konuştu ;) :28:

HURRICANE
19-03-08, 15:40
Mantıksız bi yorum yapmadı ama fenerbahçe için cok buyuk konuştu ;) :28:

O zekanın bir ürünüydü:)ki keşke fb maçı alsada bende içerde kameraların olmadığı bir yerde bikini show yapsam arkadaşlarıma dedi:)bu söz futbolcuları motive etti;)zekice söylenmiş bir sözdü o:)Ahmet ÇAKAR ın TARKAN'a sahip çıkması inanılmaz mutlu etti beni.yayaya şaşaşa Ahmet ÇAKAR çok yaşa:)

özge
19-03-08, 16:38
vallaha bu adam iyi bir lafda sölese artık sözlerini ciddiye almıyorum..gerçekmi söylüyor yoksa yalanmı hiç anlaşılmıyor:13: :13:

sinemtevetoglu
19-03-08, 17:12
e ben şimdi ne deyim...bir kaç önce yerden yere vurduğum adam TaRkAn için 'gurur duyuyorum' demiş...valla acayip ikilemde kaldım ben bu adamı sevip sevmemek konusunda...:9:

RaSKaS
19-03-08, 17:25
el atmadığı bir Tarkan kalmıştı :21:

mcggs
19-03-08, 17:59
Tarkan hakkında güzel yorum yapmış olabilir,ama nedense ben Ahmet Çakara bir türlü alışamadım,olmuyor hiç programını izlemiyorum zaten..Şu bikini olayından sonra da harbi harbi nefret etmiştim..Tarkan hakkında güzel yorumlar yapabilir,ama ben yinede Ahmet Çakarı sevmem..

hsaex123
19-03-08, 18:16
guzel yorum yapmıs

selin_trkn
19-03-08, 18:21
vay çok güzel konuşmuş ya...hiç beklemezdim....haber için tşkler...

scorpioness
19-03-08, 19:56
Ahmet Çakar'a yakışan bir yorum :)

tunalı
19-03-08, 21:46
paylaşım için teşekürler

MEGASTAR
19-03-08, 22:08
E Haksizmi Adam:)

denizmavisi
20-03-08, 00:59
güzel söylemiş ama hep gündemde kalabilmek için bu tip laflar ediyor gibime geliyor

pare_pare
20-03-08, 10:52
çook güzel yapmışş ahmet abimiz teşekür ediyoruz ve saygı duyuyoruz

freak
20-03-08, 12:56
Haber: Bikiniden Sonra ' Şıkıdım '

http://img149.imageshack.us/img149/5092/bikinidensonrasikidimbxi8.jpg
Ahmet Çakar'DAN Tarkan'A İLGİNÇ İLTİFAT: KOSKOCA ABD'NİN CIA'İN YERİNDEN KIMILDATAMADIĞI RUS KIZIL ORDU'YU Tarkan 'ŞIKIDIM ŞIKIDIM' OYNATTI.

Bikini tartışmalarıyla gündemi işgal eden Ahmet Çakar, yorumlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Söylediği her sözle olay yaratan futbol dünyasının renkli siması, bu kez de Tarkan'la ilgili ilginç bir çıkış yaptı. Sunuculuğunu yaptığı 'Şansa Bak' adlı yarışma programında asker emeklisi bir yarışmacıyı ağırlayan Çakar, "Tarkan, hangi ülkede doğmuştur?" sorusunu yöneltti.

Sorunun ardından Megastar'la ilgili fikirlerini söylemeye başlayan Çakar şunları söyledi: Bayılıyorum şu Tarkan'a. Hayatımda gördüğüm en büyük paradoks, Kızıl Ordu'ya yaptığı şeydi. Koskoca Amerika'nın, CIA'in yerinden kımıldatamadığı, sözünü geçiremediği Kızıl Ordu'yu, şarkısıyla 'Şıkıdım şıkıdım' oynattı. Daha ne yapsın. Evladım benim, gurur duyuyorum onunla. Bir dünya starıdır, gözlerinden öperim onun.

KIZIL ORDU Korosu, Türkiye'deki konser öncesi zaten yerinden oynamıştı! 1950-60'larda efsane olan koro, SSCB'nin dağılmasıyla sıkıntı yaşadı. Adını Rus Ordu Korosu olarak değiştiren grup, İngiltere'de "God save the queen"i, ABD'de ise "Star spangled banner"ı söyleyerek yelken indirdi. Yani koro, sıradan festivallerde bile konser veriyordu

http://www.haberler.com/bikiniden-sonra-sikidim-haberi/

HURRICANE
20-03-08, 15:14
Ahmet ÇAKAR büyük adamsın vesselam;)yaptın gene yapacağını bende senin gözlerinden öperim çok yaşa sen:)

Gizemm
20-03-08, 16:16
ilginççç bu adam sağı solu bellı değil:)

WILDBOYS
20-03-08, 20:08
Bırakın Arkadaşlar Bu Adamın Canı Sıkılıyor Bu Adam Gündemde Olmak İçin Böyle İşler yapıyor ...

devilscream
20-03-08, 20:53
güzel yorum yapmis
keske "bikini giyerim" demeseydi
onun icin kötü oldu ama pek takmiyor gibi gelen elestirileri
dogrusuda bu zaten

sinemtevetoglu
21-03-08, 23:37
Bırakın Arkadaşlar Bu Adamın Canı Sıkılıyor Bu Adam Gündemde Olmak İçin Böyle İşler yapıyor ...

mantıklı...:20:

arjen22-tarkan
27-03-08, 20:00
Ahmet Çakar'ı çok sewerdim zaten bu sözleriyle sewgisini pekiştirdi :D

HND
27-03-08, 22:24
ben de ellerinizden öperim Ahmet bey amca :)

megastar_mert
28-03-08, 20:54
tapıorum ahmet çakara:D benim adamımmm =)))