PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kötü haberler için kınama mailleri...

TarkanColl
07-05-06, 17:24
Tarkan için yazılan kötü yazılara kınama mailleriniz buraya...

Maillerde kişilere hakaret edici, küçük düşürücü yazılar yazmayın lütfen. Bize, Tarkan'a yakışır kınama mailleri olsun.

editor@sabah.com.tr 07.05.2006 Tarihli Sabah gazetesinde Tarkan ile ilgili eleştiri yazısı yazan gazeteci: Arzu ÇAĞLAN

editor@sabah.com.tr 04.05.2006 Tarihli Sabah gazetesinde Tarkan ile ilgili eleştiri yazısı yazan gazeteci:GÜLŞEN YÜKSEL

balcicek@sabah.com.tr 06.05.2006 Tarihli Sabah gazetesinde Tarkan ile ilgili eleştiri yazısı yazan gazeteci:Balçiçek Pamir

editor@aksam.com.tr 03.05.2006 Tarihli Akşam gazetesinde Tarkan ile ilgili eleştiri yazısı yazan gazeteci:Barış ENGİN

Diğer magazinle ilgilenen yazarlar:
psuda@hurriyet.com.tr
sdudek@posta.com.tr
csemercioglu@hurriyet.com.tr
obasturk@hurriyet.com.tr
ecapa@hurriyet.com.tr (mecapa@hurriyet.com.tr)

shıkıdım
07-05-06, 17:32
Merhaba ebru abla bizler TARKAN fanları olarak,yapılan haksızlıklara karşıyız herkes eleştiriyor albümü dinlesede,dinlemesede TARKAN'A bu albüm için destek olmak gerekirken herkes köstek oluyor.
Çok önemli televizyon kuruluşlarında TARKAN'IN korsan şarkıları çalınıyor.Lütfen siz de değerli yazılarında bu durumları açıklarmısınız korsan albüm satılamasın artık..
TARKANCOLL FORUMU OLARAK budurumu kınıyoruz

shıkıdım
07-05-06, 17:33
bu benden EBRU ÇAPAN'a attığım e-mail

Nzl
07-05-06, 17:40
sabahtaki haberi yazan arzu çağlan best fm'deki radyo dj arzu çağlan mı bilmiyorum ama eğer oysa mail adresi bu arzu@bestfm.com.tr

zynprtrk
07-05-06, 18:03
Arkadaşlar bunlarda Gazetecilerin Mailleri...Seviyeli yazılar yazın. Küçük düşürücü sözler kullanmayın. Tarkan hakkında çıkan kötü haberleri görmek istemediğinize dair yazın. Kolay Gelsin.

Elif DAĞDEVİREN GÜVEN:edg@9-16.com

İdil ÇELİKER:idil.celiker@gunes.com

Pakize SUDA:psuda@hurriyet.com.tr

Ali Atıf BİR:aabir@bahcesehir.edu.tr

Ayşe ARMAN:aarman@hurriyet.com.tr

Ebru ÇAPA:ecapa@hurriyet.com.tr

Reha MUHTAR:rmuhtar@sabah.com.tr

Emre AKÖZ:emreakoz@sabah.com.tr

Mehmet BARLAS:mbarlas@sabah.com.tr

Hıncal ULUÇ:uluch@sabah.com.tr

Fatih ALTAYLI:altayli@sabah.com.tr

Balçiçek PAMİR:balcicek@sabah.com.tr

Can DÜNDAR:can.dundar@e-kolay.net

Güneri CİVAOĞLU:g.civaoglu@milliyet.com.tr

Tuba AKYOL:tubakyol@yahoo.com

Şenay DÜDEK:sdudek@posta.com.tr

Savaş AY:savasay@posta.com.tr

Gül ÖZGÜVEN:gozguven@posta.com.tr

Yazgülü ALDOĞAN:yaldogan@posta.com.tr

Erdoğan AKTAŞ:eaktas@posta.com.tr

Burhan AYERİ:burhan.ayeri@superonline.com

Atilla AYDOĞDU:atilla.aydogdu@aksam.com.tr

Nermin BEZMEN:pbezmen@pmr.com.tr

--------------------------------------------------------------------------------------------

BUDA BENİM GENEL YAZIM....

Merhaba,
Bizler TARKAN Fanları olarak son birkaç aydır çıkan olumsuz haberlere çok üzülüyoruz. İngilizce albümü hakkında son günlerde tüm gazete, internet ve haber programlarında olumsuz haberler veriliyor. Tarkan’ı bu günlerde desteklememiz gerek. Bazı Gazeteci yazarlar Tarkan’a destek verme yerine yıkıcı yazılar yazıyor. Bu durumda Tarkan’a destek çıkmamız gereken bir zamanda onu üzüyor ve yaralıyoruz. Tam zamanı ona destek çıkalım ve başarıları ile gurur duyalım. Başka Tarkan’ımız yok. Bu albüm Türkiye için yapılmış bir albüm değil. Bu albüm bir Dünya albümü. Biz Tarkan Fanları olarak albümü çok sevdik. Eminiz ve de inanıyoruz ki (Tarkan’a inancımız sonsuz) Tarkan başaracak. Daha çok yeni bir albüm. Gereken ilgi yakında gelecek ve tüm dünya “COME CLOSER” ile inleyecek. Sizlerdende ricamız Tarkan hakkında olumsuz haberlere son vermeniz (Gazeteniz olarak). Tarkan hakkında kötü haberler görmekten bıktık. O bir İlah. O bir İdol. Bu değişmeyen bir gerçek. Dünya Starlığından da kuşku duyanlar varsa Dünyayı gezip bir baksınlar. Bizleri anlayacaklardır. Tarkan gibi bir değer asla bir daha geri gelmez. Ona sahip çıkalım.

Teşekkürler

(Zeyneb Ertürk)
TARKANCOLL.COM FORUMU (www.tarkancoll.com)
07 Mayıs 2006

--------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben direk Gazetelerin Editörlerine yazdım....Diğerlerine bir benzerini....:)))

EDİTÖR MAİLLERİ:

VATAN: http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=bizeulasin

HÜRRİYET: http://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/

MİLLİYET:webadmin@milliyet.com.tr

BUGÜN: http://www.bugun.com.tr/bugunhaber/email.asp

AKŞAM: editor@aksam.com.tr

GÜNEŞ: aydin.turkmen@gunes.com

SABAH: editor@sabah.com.tr

EmiLy
07-05-06, 19:20
Bu da benim yazım....
Merhaba,
Son zamanlarda gazetelerde Tarkanla ilgili kötü eleştiriler, haberler okuyoruz.Bu bizi çok üzüyor..Artık Tarkanla ilgili herhangi bir kötü haber görmek istemiyoruz..
Tarkan'ın da söylediği gibi bu albüm tüm dünya için yapılmış bir albüm, sadece Türkiye'deki başarısına göre değerlendirilemez...Biz Tarkan'ın dünyada çok başarılı olacağına yürekten inanıyoruz..
Türkiye'de Tarkan gibi bir başka sanatçı daha yok..Onun kıymetini bilmeliyiz..
Lütfen Tarkan'a destek olalım ve onun başarılarıyla gurur duyalım....
:36_3_15:

EmiLy
07-05-06, 19:35
Ben gönderdim:36_3_15:

TarkanColl
07-05-06, 19:50
İyi günler,
Biz Tarkan hayranları yıllardır Tarkan ile ilgili yazılan olumsuz yazıları görmekten ve okumaktan yorulduk. Yazılan her olumsuz yazıdan sonra Tarkan bildiği yoldan devam etti ve başarılarına başarı ekleyerek daha da güçlendi. Biz de her dönemde onun arkasında, yanında olduk.
Tarkan'ın İngilizce albümü "Come Closer" ı da biz Tarkan hayranları çok beğendik. Come Closer'ın satmadığı ve beğenilmediği hakkındaki haberlere inanamıyoruz. "Acaba biz taraflımı düşünüyoruz" diye çok sorduk kendimize. Ama hayır gerçektende çok kaliteli ve çok güzel bir albüm. Tam Tarkan tarzı. Dünyanın Megastarı olacak. Tüm Dünya TARKAN diyecek biz eminiz.
Biz her zaman Tarkanla birlikte olacağız. Tarkan'a yazdığınız her olumsuz, kırıcı yazı inanın ki bizleride üzmekte ve kırmaktadır.
Sizden isteğimiz Tarkan'a köstek değil destek olmanız.
Saygılar
Ebru Ertuğ
http://www.tarkancoll.com
http://www.tarkancoll.com/forum

Nzl
07-05-06, 21:51
Bu da benim gönderdiğim mail

Merhaba
Ben bir tarkan sever olarak artık Tarkan'a karşı olan bu incitici, yaralayıcı yazılarınıza son vermenizi istiyorum. Tarkan gibi ünü yurtdışına ulaşmış, gurur kaynağımız olmuş bir sanatçının emeklerinin karşılığı olarak bizim ona bu zorlu sürecinde destek olmamız gerekirken Türk basının, özelliklede gazetenizin almış olduğu tavrı anlamakta güçlük çekiyorum. Bizim gibi yıllardır dışlanan, horgörülen bir ülkede böyle değerle ihtiyacımız varken biz neden onların önlerini kesmeye çalışıyoruz, neden hep başkalarının başarılarını haber yapmak yerine kendi ülkemiz için çalışan insanlara destek olup onların başarılarıyla övünmüyoruz. Sizden rica ediyorum, yanlızca bir tarkan hayranı olarak değil bir türk vatandaşı olarak Tarkan hakkındaki yıkıcı yazılarınıza son verin!
Bu isteğimi dikkate alacağınıza inanıyorum ...

HURRICANE
10-06-06, 23:48
BUDA BENDEN ZATI MUHTEREMLERE GİTTİ AZ ÖNCE!

Türkiye'de Evrensellik adına yapılması gereken herşeyi yapan bu değeri şuursuzca eleştirirken Albümü baştan sona dinlediğinizden şüphe duymaktayım!Meyva veren ağaçları taşlama alışkanlığımızdan ne zaman vazgeçeriz bilmiyorum!Tarkan hakkında yazdığınız yazılardan dolayı umarım birgün özür dilemek zorunda kalmazsınız....

Zira Türkiyede AB ye giren ender değerlerden biride TARKAN TEVETOĞLU'dur.Medya mensuplarımızıda AB standartlarında görmek en büyük arzumuzdur!

Saygılarımla.....

TarkanColl
11-06-06, 00:11
BUDA BENDEN ZATI MUHTEREMLERE GİTTİ AZ ÖNCE!

Türkiye'de Evrensellik adına yapılması gereken herşeyi yapan bu değeri şuursuzca eleştirirken Albümü baştan sona dinlediğinizden şüphe duymaktayım!Meyva veren ağaçları taşlama alışkanlığımızdan ne zaman vazgeçeriz bilmiyorum!Tarkan hakkında yazdığınız yazılardan dolayı umarım birgün özür dilemek zorunda kalmazsınız....

Zira Türkiyede AB ye giren ender değerlerden biride TARKAN TEVETOĞLU'dur.Medya mensuplarımızıda AB standartlarında görmek en büyük arzumuzdur!

Saygılarımla.....

Bu gazetecilerin hepsi Tarkan hakkında kötü yazı yazmadılar aslında. Onların tümüne genel mail atmak daha doğru olur bence. Eminim aralarında Tarkan'ın tüm albümlerini baştan sona defalarca dinleyenler vardır.

HURRICANE
11-06-06, 00:12
Genel mail attım merak etme;)

TarkanColl
11-06-06, 00:16
Ben özele benzettim. :36_1_42: :36_1_42: :36_1_42: :36_1_42:

HURRICANE
11-06-06, 00:21
TARKAN ın Come Closer albümü hakkında olumlu bir yazı yazan köşe yazarı yada basın mensubuna pek denk gelmedim ben...Ki bu benim duygularım ve bunuda ilettim ;)

tarkanmurat
02-07-06, 22:16
ya ben bu elestırenlerı anlamıyorum bence tarkanı elestıren ınsanlar once kendılerıne bır baksınlar daha sonra come closer da hangı kelıme ne anlama gelıyor onu ogrensınler ve sonra elestırme yapsınlar.turkce konusulan bır ulkede ıngılızce album yapmak herkesın harcı deyıldır.yazık yaaa...gercekten cok yazık.kendı ulkesınde bu kadar yıpratılan bır sanatcı varmıdır bılmıyorum ama umarım tarkanın degerını anlamakta cok gecıkmezler

ösgee
02-07-06, 23:11
yaaaa türkiyede pek çok kişi tarafından tarkanın değerini bilinmio !!!! artık tarkanı sırdan biri kişi olarak bakmayın bizim ülkemizde kaç şarkıcı tarkanın sewiyesine ulaşabilir soruyorum ark ben öle birini tanımıorum tanıcamıda sanmıorum..... artık tarkanı kimseyle kıyaslamayınn!!!!!!!

Rammstein
04-07-06, 06:19
Hic üsnmicem walla tek tek yazcam kafamda bı iki isim var zati

legendhope
05-07-06, 01:05
arkadaslar bı laf var meyve veren agac taslanır bırde cok elestırenler ıcın bı laf var ıt urur tarkan yurur

kadir
18-10-06, 01:54
onlar tarkanın basarısını cekemeyenler insanlar tek dertleri gündemde kalmak ve bunun için bahane arıyorlar istiyorlar cünkü tarkanın derecesinde hiç sanatcı yok ve bence bidaha olmıycak