PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hayranları Kızgın!

belfü
13-03-08, 10:17
Üç haftadır Tarkanın Mtv ye çıkıcağının duyrulup bunun hala gerçekleşmemesi hayranlarını kızdırdı.Ünlü sanatçının randevusu yılan hikayesine döndü.Mtv görevlileri Tarkanın ne zaman kanala konuk olacağını soran hayranlarına tanıtımdaki gibi "Çok yakında"diyor ancak sanatcı bir açıklama yapmıyor.

mynet.com

szr67
13-03-08, 11:39
kızgınlık değil ama tarkanın bu kararsızlığı titiz çalışmaları benim sinirimi bozuyo.bir tarih verilmesi şart 2006 yılında 2007 yılında tv programların filmlerin olacaktı onlarda yalan oldu bu da yalan olursa artık kararsız kasım tarkan adını alacaksın

SEA
13-03-08, 13:24
Program Mart ay'ı içinde olacak.
Sabır sabır......

pare_pare
13-03-08, 14:18
Kizgin Değiliz Ama Sabirsizlaniyoruz Sadece Oo Ona Kizmak Mümkünmü ?

MEGASTAR
13-03-08, 14:25
arkadaslar Lutfen 1 hafta once den duyurun eger haberiniz olura sa ve bizde MTV yok ya nasil izlicem??????????????????????

selin_trkn
13-03-08, 15:17
Kizgin Değiliz Ama Sabirsizlaniyoruz Sadece Oo Ona Kizmak Mümkünmü ?
bencede....:20:

HURRICANE
13-03-08, 15:20
Kızgın değiliz:)sadece sabırsızlanıyoruz:)Paylaşım için teşekkürler;)

pare_pare
13-03-08, 15:21
evet önder abi bende aynısını söyledim kızamayız ona istesek te

HURRICANE
13-03-08, 15:26
evet önder abi bende aynısını söyledim kızamayız ona istesek te

yok ben bazen kızıyorum:)ama sonra yine kıyamıyorum:)Kızsakta sevgimizden kaynaklanıyor bu....

denizmavisi
13-03-08, 15:32
Tarkan bizde sabır bırakmadı vallahi çıksada bi görebilsek onu

mcggs
13-03-08, 18:18
Albüm süresince de böyle oldu bir kaç ay ya sabırla geçiştirdik,albüm çıktı oh nihayet dedik klip 1 aya kadar sabırla geldi..Tarkan inşallah bu sefer bir ayı doldurmadan yapar şu çekimleri..

Mega Fanat
13-03-08, 18:28
TARKAN hayranlari da TARKAN'a kizarmi hic?Pes ya!Her kesin adindan konusmasalar iyi olur,tabi ki TARKAN'i TV'de gormek isterik,cikicak dediyse cikicak,ama ben TARKAN'in dilinden "MTV'ye cikicam" sozlerini duymamisim,hatta demis olsa bile ama sozunu tutmasa yine de Ona kizmam,ne olursa olsun ben Ona asla kizmam:)

RaSKaS
13-03-08, 18:38
kızgınlık değil sabırsızlık
biz beklemeye alışığız :21:

Pamela_beyazgul
13-03-08, 21:05
ona kizmak mumkun degil

Rumeli59
13-03-08, 22:37
Tarkan cebit 2008 de iptal edince cok kizmistim ama yinede kiyamiyorum iste!
Sabirsizlaniyoruz. Tarkan londra konseri kilitlendi ben öyle düsünuyorum

sinemtevetoglu
13-03-08, 22:52
benim tek kızgınlığım kanal yöneticilerine...ortada kesin birşey yoksa insanları ümitlendirmenin anlamı da yok...madem birşeyler belli değil ne diye reklem dönüyor! işin aslını bilmiyorum ama eminim TaRkAn'ın bir suçu yok her zamanki gibi üzerinden prim yapmaya çalışan insanların kabahati diye düşünüyorum...

HURRICANE
13-03-08, 23:14
benim tek kızgınlığım kanal yöneticilerine...ortada kesin birşey yoksa insanları ümitlendirmenin anlamı da yok...madem birşeyler belli değil ne diye reklem dönüyor! işin aslını bilmiyorum ama eminim TaRkAn'ın bir suçu yok her zamanki gibi üzerinden prim yapmaya çalışan insanların kabahati diye düşünüyorum...

TARKAN ın haberi olmadan böyle bir reklam dönemez ama!Yani kesinlik kazanmışki böyle bir reklam dönüyor...

eskalen
13-03-08, 23:21
MTV galiba Tarkan'dan bir söz alınca erkenden hava girdi bence, ondan böyle uzuyor galiba, bi de londra konserine yönelmişlerdir, bu da farklı bir faktör......Ama mart ayı içersinde çıkmalı yani, çok yakında durumu haftalardır devam ediyor zaten.....Sebebi vardır muhakkak bu durumun......Hayırlısı sabırla bekliyoruz:)

TARKANFREAK
14-03-08, 14:35
oy oy oyy...biz onu sonsuza kadar bekleriz yaa..nasil kizariz biz tarkanimiza?? sizlere katiliyorum arkadaslar..

asd1234
14-03-08, 16:15
Ona kızamayız,benden önce en az 5 kişinin belirttiği gibi :) Sadece fazla sabırsızlanıyoruz,o kadar.Kolay mı onu tvde canlı izlemek,40 yılda bir olan bir şey. Biz beklemeye alışığız,ama umarım Tarkan bu sefer o kadar çok bekletmez :)

ruya
14-03-08, 16:55
evet ya çıksın artık

flores
14-03-08, 17:44
tarkan cikmasin.bben nece baxacam???!!!

arjen22-tarkan
14-03-08, 17:53
Kızgınlık Falan Yok Yaaa... Böyle Şeyler Olur ... Albümü de o kadar bekledik ama !!

Mega Fanat
15-03-08, 15:22
tarkan cikmasin.bben nece baxacam???!!!

Insallah internetten izlemek mumkun olur...

tunalı
16-03-08, 22:29
hiçte kızgın değiliz yada kendi adıma konuşayım ben kızgın değilim
zaten haberi ilk duyduğumda ben en azından bi 3 ayı gözden atmıştım
o ne yaptığını iyi bilir sonuna kadar beklicem

b_a_S_k
16-03-08, 23:10
hayran derken ??nedir ki o ,kimdir onlar :D yoksa bis öle diilmiyis :S

kkirkyildiz
17-03-08, 03:42
normal olarak herkes kızıo olabilir çünkü bunu alışkanlık haline getirdi yapmasın böle artık

esin
19-03-08, 12:01
''O''nun diğerlerinden farklı olduğunu biz sevenleri anlamadıysak kim anlar
''O''nun tanıtımları sıradan olamaz
''O''nun diğerlerinden farkını her şeyde görmeliyiz
tanıtım süresi uzun olacak çünkü ''O''ndan söz alan kişi bunu duyurmaya hemen başlama sabırsızlığı göstermek zorundadır
çünkü ''O''ndan söz ediyoruz
önce söz aldıklarını duyursunlar sonra gün sonra içerik sırayla gelir
ben sabırlıyım kızgın değilim sevenim
ben ''O''nun ruhunu anlayanlardanım çok şanslıyım
çok özel bir ruhu seviyorum sıradan olanı değil sıra dışıyı fark ettim
''O''nun farkını her yerde her şeyde görmek isterim

İZMİRLİ
19-03-08, 13:14
tarkanın mtv ne zaman çıkacagı MTV ye baglı degilki MTV ye kızalım...TARKAN a baglı ne zman isterse ozaman cıkar herhal

flores
19-03-08, 14:31
tarkan...senden otru darixmisiq.

sarıpapatya
21-03-08, 14:27
sabırsızlıkla beklıyorum ama gerçekten artık çıkıcaksa çıksın yada tarıh versinler böyle zaman bilmeden beklemek hem zor hemde sıkıcı bi açıklama gelmeli tarıh verilmeli olmuyo böyle yaaa

**MegaStarkan**
21-03-08, 14:31
Alisdik artik Tarkanin "yakinda" anlayisina :P
Ben sahsen kizgin degilim gec cikiyorsa. Ama hic cikmiyorsa kizarim, bosuna mi reklamlar döndü....
Ingiltere'deki konser yüzünden su an cikmiyor galiba. Konser'den sonra cikar.
O zaman daha cok konusulucak konu olur hem.

karma_elcin
03-04-08, 21:46
Tarkan'ın yakında anlayışına hayranım.. bi çıkmasın MTV'ye protesto edicem!!..hadi Beyaz'a çıkmıosun anladık bari MTV'de görelim...nerde o eski günler? 32. Güne ve Frekans programına çıktığı zamanlar vardı.. niye bole oldun sen Tarkan üzme bizi artık bee off :S

flores
05-04-08, 10:01
bir xeber varmi mtv den