PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hollywood a hazırlanıyor.

ozkan1907
10-03-08, 00:25
Tarkan Hollywood'a hazırlanıyor
Tarkan Hollywood'da film çekecek.
Şu sıralar sevgilisi Bilge Öztürk’le birlikte Amerika’da bulunan Tarkan’ın Amerikalı bir yapımcıyla sözleşme imzaladığı öğrenildi. Sır gibi saklanan projede Tarkan, bir popstar’ı oynayacak. Ancak sanatçıya eşlik edecek oyuncu henüz belli değil. Cast çalışmaları devam eden film Hollywood’da çekilecek. Kliplerinin dışında ilk kez oyuncu olarak kamera karşısına geçecek olan Tarkan’ın Amerika’da drama eğitimi aldığı da öğrenildi. Sanatçıya daha önce Zeki Müren’in hayatının sinemaya aktarılacağı filmden başrol teklifi gelmişti. Ancak Tarkan, Müren’i oynamayı reddetmişti.

Vatan

90_model
10-03-08, 00:27
oooo süper bişi bu ama yalan olma ihtimalide var unutmayalım valla film çekerse recep ivedik falan kalmaz hepsini geçer şimdiden söleyim:18: :18: :18:

HURRICANE
10-03-08, 00:35
Doğru bir haberse çok sevindirici bir haber bu;)Eğitimde aldıysa TARKAN bu işin üstesinden gelir...İnşallah doğru bir haberdir.Paylaşım için teşekkürler

belfü
10-03-08, 10:37
Hayırlısı olsun inşallah doğru birr haberdir

szr67
10-03-08, 11:44
dün okumuştum haberi buraya yazmayı unuttum hastayım kendimde değilim kaç gündür ama çok duyduk film projesi bu nekadar doğrudur allah bilir

freak
10-03-08, 12:10
Hayırlısı olsun inşallah doğru birr haberdir

olursa super olur :20: :1:

ruya
10-03-08, 13:14
bence ihtimal dahilinde değil, çünkü Tarkan bugüne kadar şarkıcılık dışındaki hangi projeye sıcak bakmış ki buna baksın, hem kendini Amerika'ya oyuncu olarak değil de şarkıcı olarak tanıtmak istiyor diye düşünüyorum, yoksa adam 16 yıldır piyasada, yapmak istese bugüne kadar yapardı sanki, ama tabi ki kendi kararı, öyle birşey olursa hepimiz destekleriz...

stranger
10-03-08, 13:42
what is it ??
Does tarkan consider acting ?? :10:

tara
10-03-08, 13:45
supeeeeeeeeeeeeeeeer.insallah dogrudur

özge
10-03-08, 14:16
inş.. doğrudur ama uydurma bir haber gibi geliyor

MEGASTAR
10-03-08, 16:02
Insallah hadi hadi yine iyiyiz

veli
10-03-08, 16:36
merakla beklicem TARKAN ın filmini

mrs_bask
10-03-08, 17:13
Zanetmem ama eğer olursa da bu sefer gişe rekorları kırar

sinemtevetoglu
10-03-08, 18:31
süperrr...süperrr...süperrr...hep böyle bi projede görmek istiyordum...doğruysa çok sevinirimmm...:20:

RaSKaS
10-03-08, 18:51
Şu sıralar sevgilisi Bilge Öztürk’le birlikte Amerika’da bulunan Tarkan’ın Amerikalı bir yapımcıyla sözleşme imzaladığı öğrenildi

pek inandırıcı gelmedi ... :19:

tunalı
10-03-08, 19:02
son bir ay içinde hiç bu kadar mutlu olmamıştım
inşallah doğrudur haber eminim tarkan sinema ya bomba gibi girecektir
hadi bakalım hayırlısı

Tugcee
10-03-08, 19:12
ayyy süper olur yaaa. inşallah dogru bir haberdirrr

SuN_RoSe
10-03-08, 19:31
:9: wow...interesting...i really want to see this...:10: :23:i hope it is true

asd1234
10-03-08, 19:38
??? N'ooluyoruz??? Tarkan belki film çekebilir,bunu uzun zamandır söylüyor,ama Avrupa'da tam anlamıyla patlama yapmadan(müzik ile) oyunculuk yapmasın bence,kesinlikle.. Önce müzik..Kendini o muhteşem sesiyle tanıtmalı o.Bu yüzden diyorum ki haber umarım yanlıştır.

Rumeli59
10-03-08, 21:45
hayrili olsun insallah bu haber dogurdur

Pamela_beyazgul
10-03-08, 23:21
insallah dogru olsun haber

HURRICANE
10-03-08, 23:39
??? N'ooluyoruz??? Tarkan belki film çekebilir,bunu uzun zamandır söylüyor,ama Avrupa'da tam anlamıyla patlama yapmadan(müzik ile) oyunculuk yapmasın bence,kesinlikle.. Önce müzik..Kendini o muhteşem sesiyle tanıtmalı o.Bu yüzden diyorum ki haber umarım yanlıştır.

TARKAN eğer böyle bir karar aldıysa bence uygulamalı..Holywood da çok örnekleri var sinema ve müziği bir arada götüren..Demek istediğim şu ki; sinema da başarıyı yakalarsa bu müzik kariyerinide tetikler;)1 taşta 2 kuş vurma olasılığı yüksek bence..Ve çok zekice bir plan olur bu...Zaten bu filmde TARKAN ın sesi dansları önplana kesinlikle çıkacaktır!Başrolü paylaşacağı aktirist inde ismi çok önemli bence kesinlikle tanınmış bir bayan olmalı!Tabikide bu haber doğruysa geçerli olabilecek tezler bunlar;)

MEGASTAR
11-03-08, 01:21
arkadaslar su wikipedia ya bi goz atsaniz iyi olcak cunku Come Closer in 2008 versiyonu geliyomus ve harika gorunuyor

**MegaStarkan**
11-03-08, 13:16
Pek inandirici degil. Tarkan amerikada o kadar tanilmis degil.
Ne gibi popstar oynayacak? Arti Hollywood yapimcilari daha üreticilerdir umarim.
Popstars'larla ilgili kactane film daha cekicekler....

what is it ??
Does tarkan consider acting ?? :10:
Yeah, it's gonna be a hollywood film. He will act a popstar.
But it could be just a rumour ;)

arkadaslar su wikipedia ya bi goz atsaniz iyi olcak cunku Come Closer in 2008 versiyonu geliyomus ve harika gorunuyor
O wikipedia'da yazilanlar zaten forumda hepsi mevcut. Wikipedia hem o kadar güvenilir kaynak degil. Herkes tarafindan degisdirebilinir bilgiler.

Mega Fanat
11-03-08, 19:33
TARKAN Bakudeyken ona bu konuyla ilgili bi soru verdiler,o da ola bilir,hatta "mesela bi ask filmi ola bilir" soyledi.
Ama bu haber bana pek de inandirici gelmedi,artik kac yil oldu bu haber sadece dolasip duruyor,yani ortada bi sey yok.

MerveGül
11-03-08, 19:39
hayırlı olsun diyorum

ruya
12-03-08, 10:02

evet ben de aynı düşüncedeyim, önce müzik, ayrıca şimdi film çekse kesinlikle müziğiyle tanıtamadı kendini, film yaptı gibi abzürd zübzürd haberler çıkar, gerek yok

pare_pare
12-03-08, 11:21
inşallah doğrudur çook güzel bir haber yaa allahım inşallah gerçekleşir paylaşım için teşkürler

TARKANFREAK
12-03-08, 11:32
ooo bu süper bir haber..hayirlisi olur insallah...desenize bütün parayi sinemaya yatiricaz:) ben hergün bir kere giderim heralde:))

ozkan1907
13-03-08, 00:10
evet ben de aynı düşüncedeyim, önce müzik, ayrıca şimdi film çekse kesinlikle müziğiyle tanıtamadı kendini, film yaptı gibi abzürd zübzürd haberler çıkar, gerek yok

haberleri bosversene onun bunun yorumu ile haberine ne dicegine göre is yapıcaksa tarkan bıraksın bu isi bence warsa böle proje kacırmasın derim ben yanında iyi oyuncular falan olursa baya sükse yapar yanına bide amerikada ingilizce albüm filmin getircegi popülerlikle tarkan hayallerine kavusabilir bence :20: