PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar Benide dinleyin :)))))

Okceen
08-03-08, 06:07
Evet degerli TarkanColl üyesi arkadaslarim.. bende elimden geldigi kadariyla.. bir iki Parca Tarkandan okumaya calistim..

Tarkanin son albümünden Istanbul agliyor parcasini okumaya calistim ...

cp6y6EMaDkw

istanbul agliyor tekrar link olarak :)
http://www.youtube.com/watch?v=cp6y6EMaDkw

bi diger parca ise.. Kara Gözler adli parcasi..

yorumlarinizi bekliyorum :))

-6rNoKKNNv4

kara gözler link olarak
http://www.youtube.com/watch?v=-6rNoKKNNv4

belfü
08-03-08, 10:28
Çok güzel söylemişsin :20: görüntülere bayıldım özellikle güvercinler çok tatlı bu şarkıyı ne zaman dinlesem beni çok uzaklara götürüyor elline, sağlık arkadaşım bizlerle paşlaştığın için çok teşekkürler bravo

**MegaStarkan**
08-03-08, 13:08
Kara gözleri daha cok begendim ;)
Keske Istanbul Agliyor'da refrain'ide kendin söyleseydin.
Sesin güzelmis. Bu arada sahne aliyorsun sen galiba, tam amatör degilsin sanirim.
Basarilar, bekleriz paylasimlarini ;)

eskalen
08-03-08, 13:14
Bi Tarkan Bi sen karışık ikili olmuş düet gibi:) Sesin sanki biraz tiz geldi bana ama güzel, fena değil;) müzik insanı en başta cezbediyor zaten.....Teşekkürler paylaştığın için;)

rahimecim
08-03-08, 13:39
valla helal olsun:20: çok güzel sölemişsin sesin harika teşekküler

Rumeli59
08-03-08, 13:40
Oksan aramizda hosgeldin. Kara gözler parcasi cok begendim umarim böyle devam edersin!

rahimecim
08-03-08, 13:40
bravo eklemiş olduğun görüntülerde çok güzerl elllerine sağlık..

devilscream
08-03-08, 15:18
calismalarin güzel olmus
ses rengin zaten cok güzel
ben özellikle karagözleri cok begendim
ama karagözler sarkisinin yüksek oktavli bölümünde
sarkinin orijinal tonuna cikmamissin,yani pes kalmissin
istanbul agliyor sarkisinda da pes bölümler gayet güzel
bunlara ragmen calismalarin gayet basarili
tesekkurler paylasim icin,devamini bekleriz:20:

Okceen
08-03-08, 16:58
Çok güzel söylemişsin :20: görüntülere bayıldım özellikle güvercinler çok tatlı bu şarkıyı ne zaman dinlesem beni çok uzaklara götürüyor elline, sağlık arkadaşım bizlerle paşlaştığın için çok teşekkürler bravo

cok tesekkür ederim .. inan bende okurken gittim geldim uzaklara :)
yorum icin sagol tekrar :):22:

Kara gözleri daha cok begendim ;)
Keske Istanbul Agliyor'da refrain'ide kendin söyleseydin.
Sesin güzelmis. Bu arada sahne aliyorsun sen galiba, tam amatör degilsin sanirim.
Basarilar, bekleriz paylasimlarini ;)

ya dogru söyledin kardes.. ama benim burda amacim tarkanla duet seklinde okumakti.. ve refrain'ide ben okusaydim büyük üstad gibi kesin okuyamazdim .. sarkinin dinlenilecek tarafi olsun dedim :) ondan orayi tarkan abiye biraktim heheh :)

amatörüm hemde külli.. hic egitim filanda almadim.. ama iste bi kac arkadasin dogum günlerinde veya dügünlerde...özel istek olursa arkadaslari kirmamak icin cikiyoruz :) yoksa sahne kiiiiiim ben kiiiiiim :)

yorum icin cok ama cok tesekkür ederim kardes .. :27:

hm aklima geldi.. bi canli performansim var youtube da.. o kadar profesyonel olmadigimi göreceksin linkini verim :)

http://www.youtube.com/watch?v=jyOoDSfj7x8

pare_pare
08-03-08, 17:10
çook güzel söylemişsin ikisinide sesin gayet iyi başarılar kardeşim

Okceen
08-03-08, 17:11
Bi Tarkan Bi sen karışık ikili olmuş düet gibi:) Sesin sanki biraz tiz geldi bana ama güzel, fena değil;) müzik insanı en başta cezbediyor zaten.....Teşekkürler paylaştığın için;)

evet evet aynen öyle bi Tarkan abi bide ben :) kardes gülmezsen sana bisey sorcam :) türkcem o kadar iyi degil .. sesin tiz olmasi ne anlama geliyor :4:

yorumdan dolayi ben tesekkür ederim :)

valla helal olsun:20: çok güzel sölemişsin sesin harika teşekküler

yorum icin tesekkür ederim insallah sizlerin elestiri ve degerlendirmesiyle dahada iyi olmaya calisacagim :22: yorum icin tesekkür ederim :)

çook güzel söylemişsin ikisinide sesin gayet iyi başarılar kardeşim

ben tesekkür ederim kardes :) zaman ayirip videoyu izleyip ve bunun sonucunda bana feedback verdigin icin :)

tekrar sagol yorum icin görüsmek ümidiyle :)

pare_pare
08-03-08, 17:20
inşallah kardeş inanki piyasada okadar boşş fiyasko santçıyım diye geçinen varki senin sesin onlara 10 basar bende müzik ile ilgileniyorum söylüyorum sesin harbi harbi güzel inşallah dilediğine ulaşırsın

Okceen
08-03-08, 17:20
Oksan aramizda hosgeldin. Kara gözler parcasi cok begendim umarim böyle devam edersin!

Hosbulduk :) ne güzel ya.. bu sicak karsilamandan dolayi ben sana tesekkür ederim .. cok hos bir karsilama oldu senin araciliginla diger arkadaslara burdan yine selam etmek istiyorum hic yabanclik cektirmediniz ben daha 1 günlük üyeyim.. ama mesajlariniz ve yorumlariniz kirk yillik arkadasim ettigi tarzda olmus :) cok cok tesekkür ediyorum hepinize..

yorumun icin cok cok cok sagol :) :4:

bravo eklemiş olduğun görüntülerde çok güzerl elllerine sağlık..

ben tesekkür ederim degerli vaktinden bu videolari izlemek icin zaman ayirdigindan dolayi.. yanliz biseyi anlayamadim eklemis oldugun diger görüntüler derken neyi kast ettin ? .. youtube daki diger videolardanmi bahsediyorsun yoksa burdaki videolardanmi :)

calismalarin güzel olmus
ses rengin zaten cok güzel degil
ben özellikle karagözleri cok begendim
ama karagözler sarkisinin yüksek oktavli bölümünde
sarkinin orijinal tonuna cikmamissin,yani pes kalmissin
istanbul agliyor sarkisinda da pes bölümler gayet güzel
bunlara ragmen calismalarin gayet basarili
tesekkurler paylasim icin,devamini bekleriz:20:

selamlar kardesim :)

öncelikle sana yorumun icin cok cok tesekkür ederim .. fakat yorumunun bi kac yerini anlayamadim mesela .. calismlarin güzel olmus ses rengin zaten cok güzel DEGIL hahahahah abi bana bunu anlatirmisin ?? :)

hm bide bisey soracagim pes kalmissin nedemek ??

yorumun diger bölümlerini anladim :) tesekkür ederim yorumun icin kardes.. su bi kac sorumuda cevaplarsan cok sevinirim :)

selamlar..:4:

devilscream
08-03-08, 17:37
selamlar kardesim :)

öncelikle sana yorumun icin cok cok tesekkür ederim .. fakat yorumunun bi kac yerini anlayamadim mesela .. calismlarin güzel olmus ses rengin zaten cok güzel DEGIL hahahahah abi bana bunu anlatirmisin ?? :)

hm bide bisey soracagim pes kalmissin nedemek ??

yorumun diger bölümlerini anladim :) tesekkür ederim yorumun icin kardes.. su bi kac sorumuda cevaplarsan cok sevinirim :)

selamlar..:4:
1)cok pardon kardesim yanlislikla sonuna degil yazmisim
ses rengin gayet güzel:4:
2)pes;yani düsük oktav
sarkinin yüksek oktavli bölümlerini düsük oktavla söylemissin yani:21:

Okceen
08-03-08, 17:41
inşallah kardeş inanki piyasada okadar boşş fiyasko santçıyım diye geçinen varki senin sesin onlara 10 basar bende müzik ile ilgileniyorum söylüyorum sesin harbi harbi güzel inşallah dilediğine ulaşırsın

ya dogru söyledin kardes.. mesela bi ajdar örnegi bende baradagi tasiran son damla oldu :) hahaha dedim bu adam böyle biseyi yapma cesaretini gösteriyorsa ben niye denemeyeyim :) aslinda böyle basladi bu olay :) aldigim tepkiler iyi olunca yani cogunlukla iyi olunca.. devami geldi iste... :) yoksa aklimdan gecmiyordu bile.. sarki söyle internete yükle filan.. :) yani bi iddamda yok zaten sadece hobby :)
sen hangi enstrumenti calisoyrsun kardes ??

bak simdi bende meraka düstüm senin sesini bende dinlemek isterdim kardes :) youtube da varmi videolarin ??

1)cok pardon kardesim yanlislikla sonuna degil yazmisim
ses rengin gayet güzel:4:
2)pes;yani düsük oktav
sarkinin yüksek oktavli bölümlerini düsük oktavla söylemissin yani:21:

ok dir kardesim anladim ben oniiiii :))

eskalen
08-03-08, 18:18
evet evet aynen öyle bi Tarkan abi bide ben :) kardes gülmezsen sana bisey sorcam :) türkcem o kadar iyi degil .. sesin tiz olmasi ne anlama geliyor :4:

yorumdan dolayi ben tesekkür ederim :)

demek istediğm tarafsız bir yorum.....Biraz bazı yerlerde ses alçalmış geldi bana....Ses konusunda o kadar bilgi sahibi değilim ama yazıp çizme konsundan anlarım:4: yolun açık olsun seninde herkes gibi;)

scorpioness
12-03-08, 01:10
Sanırım youtube dan bana ulaşmıstın buraya da hoşgeldin :) başarılı sesin güzel.

tunalı
12-03-08, 10:24
cok güzel olmuş ikiside hele kara gözler dehşet
en güzel yeride tarkanın sana vokal ypmış görünen yeri
süper diorum başarılar diliorum başkada diyecek bişi bukamıyorum

fatma coşkun
12-03-08, 16:16
arkadaşım sesin güzel ama tarkan çok güzel söylüyor düet çok güzel devam

MerveGül
12-03-08, 16:26
tesekkürlr herkese cooook güzel videolar

Okceen
18-03-08, 20:18
Sevgili arkadaslar .. bu threade gösterdiginiz ilgiden dolayi tesekkür ederim herbirinize hemde teker teker :) bu aralar fazla giremedim nete.. malum okul is derken zaman akip gidiyor.. bu yüzden dolayi sizlere toplu halde tesekkür etmek istedim .. vakit buldukca insallah sizlere ayri ayri tesekkür cevaplari yazacagm :)

sizlere kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum .. ve herkeze begenen begenmeyen HERKEZE sagolun .. o kiymetli vaktinizden ayirip bu threade göz atmaniz bile cok güzel bir davranis..

bu vesileyle tanismista oluyoruz selamlar sevgiler..

memed oksan günay

tarkan_aski
26-03-08, 16:18
helal olsun süper ses tebrik ederim :D
tarkanin sesini de animsatiyor az :D
tabiiki de tarkanin yerine kimse gecemez ama azicik da olsa animsatiyor
helal olsun valla ;)

Okceen
28-03-08, 16:04
helal olsun süper ses tebrik ederim :D
tarkanin sesini de animsatiyor az :D
tabiiki de tarkanin yerine kimse gecemez ama azicik da olsa animsatiyor
helal olsun valla ;)

tarkan süper yapiyor bu isi tabiki ben onun kadar olamam cünkü o TARKAN MEGASTAR HYPERSTAR :) ULTRASTAR.. cok abartigimida sanmiyorum .. ama ne güzel dimi insanin böyle bir idolü olunca karsinda.. ona yaklasmaya calisman bile takdir topluyor.. cok memnun oluyorum böyle yorumlari okuyunca.. ben TARKANI COK SEVIYORUM YA :)

allah hepinizden razi olsun arkadaslar :) yorum icin tesekkür ederim tekrar sagol:19:

tarkan_aski
01-04-08, 17:37
bisey degil ;D

rosebüşra
13-04-08, 13:54
çok güzel sööölemişsin ağzına sağlık kara gözleri daha çok beğendim düet şeklinde yapman bence daha güzel yapmış şarkıyı paylaşım için teşşekkürler devamını bekliyoruz

dedikodu_tugberk
14-04-08, 22:49
gerçekten çok başarılı sölemişsin ben en çok karagözleri beğendim ama biraz daha çalışabilirsin sesin güzel başarılar.....