PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve ekibini gönülden tebrik ediyorum KORSAN artık sona ermeye başladı.

szr67
06-03-08, 17:12
Tarkan Metamorfoz Albümü çıkmadan önce tüm forum siteleri metamorfoz çıktıkdan sonra ve ttnet ile anlaşma oldukdan sonra iş gerçek bir resimiyete dönüştü.lime wire gibi önemli tehdit oluşturan dowload merkezi şuan normal korsan indiren insanları tehtid etmeye başladı.tüm forum sitelerinde artık orginal albüm bulmanız olanaksız ve sitelerin başında genelinde şu yazı yazıyor.

Müzik Yapımcıları Derneğinden Aldığımız Uyarı Sebebiyle Yapılan İllegal Paylaşımlar Kapatılmıştır !!! Paylaşılması Yasal Olmayan Eser Yayınlamaktan Kaçınalım Lütfen !!!

yazısı çok dikkatimi çekmeye başladı ve araştırıyorum gerçektende artık orginal albümü bulmak zorlaştı ve bu olay tarkanın albümü çıktıkdan sonra olmaya başladı ve bunun başarısı ttnet yetkilileri ve tarkanın ekibinin bu işe el koyması olmuştur.tebrikler:20: :20:

devilscream
06-03-08, 17:24
cok güzel bir tespit yapmissin
ben pek arastirma yapmadim
ama eger cidden azalma varsa bu cok güzel

aliyaşar
06-03-08, 18:55
ben de böyle bir şeyi yeni öğrendim.gerçekten böyleyse çok güzel bir durum.tebrikler bence de bravo

mcggs
06-03-08, 20:16
Ben bir azalma göremedim,daha şimdi googlea "metamorfoz indir" yazdım çıkan sayfa 10 dn fazla.. :S