PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Konseri Özel Hat Program çekimi

scorpioness
05-03-08, 14:32
Tarkan'ın özel bir konser için gittiği Antalya varış ve konser görüntüleri İyi seyirler...

eabEntEM4bw

**MegaStarkan**
05-03-08, 14:40
Eklemissin YouTube :D
Süpermis, tskler ness ;)
Canim konser cekti yahu.

stranger
05-03-08, 15:00
thank you scorpioness !!
that was :5:

sarıpapatya
05-03-08, 15:08
ayy cnm yaa yine süper valla ne yalan söyliyim bendimde canım konser çekti :4: hadi başlasın aryık ta gidelim konsere

aliyaşar
05-03-08, 15:19
çok güzel valla yaa.çok teşekkürler paylaşım için

Mega Fanat
05-03-08, 15:48
Offf Offf yakmis yine ortaligi:)

devilscream
05-03-08, 16:34
ben izleyememistim
bu video iyi oldu
teşekkürler ness;)

dilaraer
05-03-08, 17:16
tesekkür ettim...sayende izleyebildik :P :20:

popstarvural
05-03-08, 17:47
Cok guzeldi ama benim sadece bir konuda dusuncelerim var! Tarkan bence eskisine ragmen sohretini kaybetti. Yani ben koyu Tarkanciyimdir ama o Karma albumundeki eski tarkan kalmadi ozaman Tarkana kimse ulasamiyordu simdi yok efendim nisan yok banka gecelerinde felan basit basit play back konserler veriyor. Bence Tarkan gibi Megastar lakabini tasiyan Dunyaca bilinen bir star boyle yapmamali. Sadece kendi konserlerinle ugrassin ve biliyoruzki konser yaptiginda'da manyak deli super bir konser oluyor. Bence boyle basit seyler Tarkan'in seviyesini dusuruyor. Siz nedersini arkadaslar. Yani Tarkana boyle banka acilisi veya nisan cok basit kaliyor ve efendim dugun sarkicisi gibi gozukuyor! Haksizmiyim ?

eskalen
05-03-08, 18:07
Dün akşam özel hatta vermişerlerdi izlemiştim....Coşturmuş tarkan baya....Arkalara kadar uzun bir kalabalıklık var zaten....Tarkan artık istanbul konserlerine başlasın:) önceden çıkıyor heryerde valla sabırsızlanıyoruz, böyle olmuyor:) Teşekkürler eklediğin için...

İZMİRLİ
05-03-08, 19:03
Cok guzeldi ama benim sadece bir konuda dusuncelerim var! Tarkan bence eskisine ragmen sohretini kaybetti. Yani ben koyu Tarkanciyimdir ama o Karma albumundeki eski tarkan kalmadi ozaman Tarkana kimse ulasamiyordu simdi yok efendim nisan yok banka gecelerinde felan basit basit play back konserler veriyor. Bence Tarkan gibi Megastar lakabini tasiyan Dunyaca bilinen bir star boyle yapmamali. Sadece kendi konserlerinle ugrassin ve biliyoruzki konser yaptiginda'da manyak deli super bir konser oluyor. Bence boyle basit seyler Tarkan'in seviyesini dusuruyor. Siz nedersini arkadaslar. Yani Tarkana boyle banka acilisi veya nisan cok basit kaliyor ve efendim dugun sarkicisi gibi gozukuyor! Haksizmiyim ?

bende senin düşüncelerine katılıyorum......son zamanlarda gercektende insanların gözündeki o ulaşılmaz star havasını banada kaybetti gibi geliyor...bir an önce bırakmalı bu bayii toplantısı yok banka bilmemneyini....ben tarkanı stadyum konselerinde yada nebilim büyük organizasyonlarda görmek istiyorum

aliyaşar
05-03-08, 21:32
kesinlikle sizlere katılıyorum arkdşlar.tarkan sana sesleniyoruz.kendine gel kendine dön de bir bak haline:D

pare_pare
05-03-08, 22:08
ben bir kısmını izlemiştim ama yinede sağol yalnız ben size katılmıyorum arkadaşlar bir star oraya gitmez buraya gitmez diye birşey olmazz bence bu benim düşüncem sizede saygı duyuyorum

RaSKaS
05-03-08, 22:27
teşekkürler video için
güzel bir konser olmuş
şahsen tarkan ı bayi toplantıları vs. küçük organizasyonlarda görmekten ziyade daha büyük çapta daha büyük kitlelere verdiği konserlerde görmek isterim.

b_a_S_k
05-03-08, 23:55
ewt arkadaşlar haklısınız bu görüntüleri izleyince akla konserler geliyor o moda girmek dahi çok keyifli heyecanlı yazı iple çekiyoruz ,,
tşkkrlr kardeşim..

Rumeli59
06-03-08, 00:06
tarkan cok süper beee ve harika bi insan!!
cok sagol ness

Inge
06-03-08, 02:03

hmmmm emin degilim orada play back olmus oldugunu. Bence ATV röportajda, montajda, gercek Antalyadaki sound'u kullanmadi. Belki o kadar iyi degildi yani cok LOUD olmus. Sonra montaj yaptilar sarkilarla.

Sorry i can't say it in Turkish. I think the original sound of the report was too loud so they inserted the songs later in the montage.

Ve dine Hüp gercekten sóyledi orada, play back degildi.
Emin degilim,
Bilmiyorum ama...

Diger bir mümkünlük iste...belki Tarkan'in de playback ya da gercekten söylemek, diger fiyati var. Cünkü Is Bank ona para veriyor. Dogru konser icin, bútün orkestra gelmesi lazim bu daha fazla pahalli. belki bu yüzden???

sevgiler
Inge

speranza
06-03-08, 11:27
Arkadaşlar Yorum Yapmadan Geçemiyeceğim;
Bence Tarkanin Bu şekilde Davranmasinin Bir Kaç Sebebi Olabilir;
1.albüm Satişindan Para Kazanamammasi (malum Internet Sanatçilarin Mali Yönünü Bitirdi...) Ve Bu Tip Yüksek Kazançli Tek Gecelik Konserden Kazanacaği Para.(belki De Yaninda çaliştirdiklarinin Parasini çikartmak Maksadiyla...
2.artik Sikildi Farkli şeyler Yapmaya çalişiyor....

Benim Fikrim Bu....

dedikodu_tugberk
06-03-08, 12:15
bence artık tek bir söz söylemek gerek..tarkan değişti metamorfoza uğradı diyebiliriz artık..çünkü eski tarkan sadece konserlerde yüzünü gösteriyordu pek ortalarda dolaşmıyordu.şimdi daha insanlarla iç içe bence böylesi daha iyi ama size katılıyorum büyük organizasyonlar tarkana yakışıyor..ayrıca tarkan KİLO ALMIŞ :) ama ona her şey yakışıyo onu çok seviyorum..video için teşekkürler..

cemo93
06-03-08, 14:09
evet kilo almi$ ve saçlar uzami$ .... Sanirim yeni tarza gidiyor yine , ikinci klip için degi$ik bir saç tarziyla gelebilir saniyorummm

belfü
06-03-08, 14:14
Bende izlememiştim Çok teşekkür ederim olağanüstü bir konser olmuş keşke Tarkanın bütün konserlerinde olabilsem onu izlemek büyük bir zevk .......

ümitcoll
06-03-08, 15:09
ya çok güzeller de konser videosunun üzerine şarkısını koyuyolar gıcık kapıyorum yaa, orjinal canlı performans çok güzel

tarkan_aski
06-03-08, 15:42
kim ne derse desin tarkan gene estirmis.. süper ya deli bi konser olmus. benim de canim konser cekti yaa insallah almanyaya gelirrrrr insalllaaaaah
seni cok seviyorum askiiiim

video icin sagol bakamamistim bende---

mavi
07-03-08, 00:55
sende olmasan izleyemiycem tarkan videolarını sağol canım benim :20: