PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baldız Son Noktayı Koydu

belfü
05-03-08, 11:59
Tarkanın sevgilisi Bilge Öztürkle evleneceği iddialarına,Baldız BernaÖztürk son noktayı koydu.
Armağan Çağlayanın sunduğu Star tv deki programında DJ olarak yer alan Berna Öztürk son derece ilginç bir laf etti programın açılışı sırasında Armağan Çağlayan,Berna Öztürke "Tarkanla Bilge evleniyorlarmış "dedi.
Ancak Bernanın verdiği cevap herkesi şaşırttı "Öyle diyorlar ama bence hiç öyle gelmedi".

Haberler.com

karma_elcin
05-03-08, 12:03
:D wayy Bernaya bak..hehehe bu kızı seviorm ben yhaa :D

pare_pare
05-03-08, 12:25
inşallah evlenir evlensin artık onunda çocuğunu görmek istiyoruz artık kimbilir ne kadar tatlı ve güzel olur inşallah gözlerini babsından alır inşallahhhhhhhh

**MegaStarkan**
05-03-08, 12:36
Bu ne kopukluk, dogru düzgün haberi yok bilene....
Tskler paylasim icin

Not:
Eklenmisdi haber [Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=7041&page=2&highlight=Berna+Arma%F0an)].
Ayri bi konu olarak acilmadigi icin aradan kaynadi sanirim ;)

tara
05-03-08, 13:11
artik cok uzatilar bu konuyu.tarkan bi kere cikip acik acik her seyi soylesin hem soylemiyorsada demek ki ozel seyler ve bizim bilmemiz gerekmiyor ozaman hep bu konuyu acmak sormak gereksiz

Mega Fanat
05-03-08, 15:42
Her kes TARKAN'in evlenib evlenmemesinden konusuyor ya...Ne kadar meraklilar baskalarinin ozel hayatlarini elestirmeye.Hatta ben dun bizim radyolarin birinde TARKAN evlenmis diye bi haber duydum.Ordan-burdan duyduklarini biraz da abartib konusuyorlar,resmen pireyi deve yapiyorlar.Hem evlense size ne evlenmese size ne?!

TARKANFREAK
05-03-08, 18:06
simdi tarkan evlensin diye bakiyolar..evlenincede ne zaman ayrilacaksiniz diye sorarlar..tövbe tövbee..kime ne ya..tarkanimiz ne zaman isterse..

sinemtevetoglu
05-03-08, 20:59
:18: :18: :28: banada hiç öle gelmedi valla...öztürk ailesinin favori ismi berna zaten :20:

Pamela_beyazgul
06-03-08, 21:07
evleniyorlar mi :((((

pare_pare
06-03-08, 22:52
düşünüyorlar evleneceğiz demedi daha tarkan öyle birşey söylemedi yani antalya konserinden önce sordular ona ama belli değil dedi

arjen22-tarkan
08-03-08, 13:58
bence evlensin bilgeyle çok sewiyorlar birbirlerini ama yine de kendi bilir !!!