PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkana sizden hatıra olarak ne vermek isterdiniz?

dedikodu_tugberk
29-02-08, 22:28
ya ben aslında kalbimi vermişim ama hatıra olarak ona kendi elimle, el emeğimle yaptığım bilekliği vermek isterdim..ya siz arkadaşlar düşünceleriniz önemli benim için....yorumlar için şimdiden teşekkürler..

tubafeyza
29-02-08, 23:55
ımmmm meseLa ben su an tarkana swatch'un yuzukLerindenaLıp vermei dusunuorm...iLk etkinLikte vericm inş.

pare_pare
01-03-08, 00:11
ben kalbimi vermek isterdim diğer şeyleirn önemi yokk pek

me_like
01-03-08, 15:31
imza gününe yetişemedi ama ona özel bi parfüm yapıorum daha doğrusu ablamla birlikte yapıoruz ben ilk fırsatta kendisine onu vericem inş

Mega Fanat
01-03-08, 16:08
Ben dusunuyorum dusunuyorum,ama bi seyler bulamiyorum.Bakuye geldiyinde ona bi sey hediyye etmek istiyorum(Insallah firsat bulurum bunu yapmaya) ama ne vericeyimi hala bilmiyorum.Dusunuyorum da ona minik bi hayvan yavrusu versem,ama hangi hayvan olsun...Ufff...bilemiyorum... :5: :5: :5:

mcggs
01-03-08, 16:19
Ben dusunuyorum dusunuyorum,ama bi seyler bulamiyorum.Bakuye geldiyinde ona bi sey hediyye etmek istiyorum(Insallah firsat bulurum bunu yapmaya) ama ne vericeyimi hala bilmiyorum.Dusunuyorum da ona minik bi hayvan yavrusu versem,ama hangi hayvan olsun...Ufff...bilemiyorum... :5: :5: :5:

Bencede,Tarkan hayvanları çok sever,kedi,kuş vs. verilebilir bence :)

duygusal_melegim
11-05-08, 05:17
en güzel hediye sevgi bence bunun üzerine başka hediye varmı bilmiyorum.kayseriye geleceğini bir bilsemmmm hediyeyide o zaman düşünürüm

tunalı
13-05-08, 22:47
of of yine deştiniz yaralarımı yaw
benim tarkanda zaten çok önemli bi r şeyim kalbim var
ona bedenimi de verecem tam olsun dermişim
eğer tarkan d. bakıra gelirse ki inşallah gelir sahneye çıkabilirsem ona yazdığım şiiri okurum hediyem bu olur ama ne alırsın derseniz küpe havlu ayakkabı bileklik vs herşeyini alıcam aaaawwwwww çok seviyorum yaaaaaaaaaa

herseyim
14-05-08, 01:19
kalbimi dudaklarimi kendimi vee ic camasirlarimi:)

Pamela_beyazgul
14-05-08, 11:45
ben ona kalbimi, omrumu, hayatimi verirdim.
ama ne yazikki o Ozbekistana gelmiyor :(((
bi de ona kara kalem calismalarimi gostermek isteyorum.

hsaex123
14-05-08, 20:11
imza gününe yetişemedi ama ona özel bi parfüm yapıorum daha doğrusu ablamla birlikte yapıoruz ben ilk fırsatta kendisine onu vericem inş
Arkadasım parfume nasıl katkı maddesı kullanıyon nasıl yapıyorsun kaba taslak acıklarmısın sevınırım teskurler:20:

denizmavisi
14-05-08, 21:44
ben ona en önemli şeyi sevgimi verdim zaten eğer kendisini de bi gün görme şansını elde edersem benden hatıra olarak imzalı resmimi verirdim:18: :28: