PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TaRKaN’LA SeVGİLİSi BİLGe Ön BaLaYINDa!..

badboyserkan
29-02-08, 15:25
FLAŞ!.. UÇANKUŞ ÖZEL HABER!.. TARKAN’LA SEVGİLİSİ BİLGE ÖN BALAYINDA!.. MEGASTAR EVLENECEKLERİ İDDİA EDİLEN AŞKI BİLGE ÖZTÜRK’LE NEREDE KÜÇÜK BİR KAÇAMAK YAPIYOR?

Ayvalık Tarkan’ı ağırlıyor…

Öyle Bodrum’da Çeşme’de göremezsiniz Tarkan’ı…

Arada sırada Ayvalık’a gider, o da sakin zamanlarında…

Sevgilisi Bilge Öztürk’le evlilik hazırlıkları yaptığı öne sürülen Tarkan, yer yüzü cenneti Ayvalık’ta bir bakıma ön balayına çıktı…

Cunda Adası’nda gözlerden uzak tatil keyfi yapan ikili dün gece de balık keyfi yaparken görüldü…

kaynak ; ucankus

**MegaStarkan**
29-02-08, 16:43
Tarkan cok tatil yapti. Yeter artik, klip vs. istiyorum :P

Rumeli59
29-02-08, 19:38
evet kenan hakli tarkan cok tatil yapti!!! klipler ve konserler istiyoruzzzzzz!!!

dedikodu_tugberk
29-02-08, 19:57
dinlensin ya enerji depolasınki konserler klipler süper olsun....

selin_trkn
29-02-08, 20:05
bu kadar tatilden sonra artık bomba gibi bir kliple geri dönsün artık...aynı vay anam vay gibi...

tubafeyza
29-02-08, 22:07
hay naLet ön baLayı ne bea evLenmicek onnar yaaa kim cıkarıo böLe haberLeri ouff:13: :13: :13:

eskalen
29-02-08, 22:31
tarkan enerji depoluyor baya yakında çekimler konserler etkinlikler başlıcak stres atıyor belli.......Patlamalar başlar Tarkan'dan yavaş yavaş zaten:)

denizmavisi
29-02-08, 23:22
epey enerji depoladığına göre yaza iyi hazırlanıyor bomba şekilde geri dönecektir megastarımız:20:

HND
29-02-08, 23:23
bugünlerde de evlilik, bebek, balayı kelimeleri dönüp dolanıyo ortalıklarda.. eh! dinleyelim bakalım.

pisces
01-03-08, 00:46
aaay gerçek değildir dimi bu evlilik felan filan?

SeWGii
01-03-08, 11:20
inşallah gerçek diildirrrr yaaaaa o bnim tek aşkımmm :(

karma_elcin
01-03-08, 13:11
Tarkan cok tatil yapti. Yeter artik, klip vs. istiyorum :P
bence de :D:D

aaay gerçek değildir dimi bu evlilik felan filan?
inş gerçek deildir...:19:

sarıpapatya
01-03-08, 17:48
gerçekten nekadar fazla tatil yapmaya başladı tarkan aa biz hiç tatile çıkıyomuyuz olmuyo ama yazında tatil yapar hadı yazın yapsın sıcaklarda ihtiyaç ama şimdi bizim ona ve şarkılarına ihtiyacımız var havalar ısınıyo yaz gelıo süper:)artık bi süpriz zamanı ne olursa razıyım ben ( evlilik hariç ) :4:

HURRICANE
01-03-08, 18:19
BALDIZ SON NOKTAYI KOYDU

TARKAN'IN SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK'LE EVLENECEĞİ İDDİALARINA, BALDIZ BERNA ÖZTÜRK SON NOKTAYI KOYDU.

Armağan Çağlayan’ın sunduğu Star TV’deki programda DJ olarak yer alan Berna Öztürk son derece ilginç bir laf etti. Programın açılışı sırasında Armağan Çağlayan, Berna Öztürk’e ’Tarkan’la Bilge de evleniyorlarmış’ dedi.

Ancak Berna’nın verdiği cevap herkesi şaşırttı: 'Öyle diyorlar ama bana hiç öyle gelmedi.'

devilscream
01-03-08, 19:11
BALDIZ SON NOKTAYI KOYDU

TARKAN'IN SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK'LE EVLENECEĞİ İDDİALARINA, BALDIZ BERNA ÖZTÜRK SON NOKTAYI KOYDU.

Armağan Çağlayan’ın sunduğu Star TV’deki programda DJ olarak yer alan Berna Öztürk son derece ilginç bir laf etti. Programın açılışı sırasında Armağan Çağlayan, Berna Öztürk’e ’Tarkan’la Bilge de evleniyorlarmış’ dedi.

Ancak Berna’nın verdiği cevap herkesi şaşırttı: 'Öyle diyorlar ama bana hiç öyle gelmedi.'
tamam eger tarkan ve bilge evlenecegiz dedilerse sorun yok:20:

ruya
01-03-08, 20:04
bence burda "öyle diyorlar"dan kastettiği etraf, basın vs'dir, yani etraf öyle birşeyler söylüyor ama onların öyle bir havası yok demek itemiş, demek ki evlenmiyorlar diye algılıyorum ben