PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz Tarkan'a ne mesaj gönderdi ?

badboyserkan
27-02-08, 22:08
FLAŞ!.. GÖRÜNTÜLÜ HABER!.. BİR GÜN UNUTULACAĞIM!.. BEYAZ'DAN MÜTHİŞ İTİRAFLAR!.. ÜNLÜ ŞOVMEN, ATA DEMİRER'İN PROGRAMININ YAYINDAN KALKMASIYLA İLGİLİ NELER SÖYLEDİ? POPÇU TARKAN'A NE MESAJ GÖNDERDİ?

ŞOVMEN BEYAZ'DAN MÜTHİŞ İTİRAFLAR!..
Türkiye'nin en başarılı şovmenlerinden Beyazıt Öztürk içini döktü. 'Bir gün unutulacağım' diyen Beyaz ne demek istedi? Ata Demirer ve Tarkan'a ne mesaj gönderdi

http://uk.youtube.com/watch?v=UmWmzpmAsyM&eurl=http://www.cansizkus.com/Default.Asp?WorkStation=Haber&ISLEM=OKU&HB_ID=3600

kaynak ; cansizkus.com

sinemtevetoglu
27-02-08, 22:16
çok iyi yaa :19:

teşekkürler...

eskalen
27-02-08, 22:42
Tarkan'a bir mesajım var, iki nokta bir parantez:) beyaz devam ediyor çağrılara.....Teşekküler serkan....

devilscream
27-02-08, 23:20
beyaz tarkani su ana kadar esprilerle programina davet etti
en son birazda olsa ciddi bir sekilde cagrisini yapti
belki bu tarkanin hosuna gider:)

dedikodu_tugberk
28-02-08, 00:47
bence artık beyaz showa çık tarkan seni canlı canlı izleyelim...süper olur bence

özge
28-02-08, 01:02
inş..gelir beyaz showaa.. bayazda rahatlar bizlerdee:18:

T*A*R*K*A*N*C*I
28-02-08, 01:09
Hadi ße Tarkan'ım çık da şu programa bi güL güzeLi yüzünü göreLim yhaa :41:

incitanesi
28-02-08, 01:35
Hangi tarihte Beyaz Showda olacak??? Belii oldu mu acaba?

devilscream
28-02-08, 01:56
Hangi tarihte Beyaz Showda olacak??? Belii oldu mu acaba?
henüz öyle bir tarih yok
tarkanin katilma ihtimali bile tartisilir

Inge
28-02-08, 14:10
hhahahaha iki nokta bir parantez...
"parantez" sözü ne oldugunu bilmedim ama sözlügümde
aradim..simdi anliyorum :)
cok hos..

denizmavisi
28-02-08, 14:33
hadi Tarkaaan fazla naz aşık usandırır herkes seni bekliyor kırma sevenlerini ve Beyaz'ı:)

arjen22-tarkan
08-03-08, 14:03
Tarkan Çık ARtık Beyaz Show'a

tarkan_aski
08-03-08, 23:19
subat ayin sonunda diye haberler vardi herhalde dedikodu =(((
cik artik cimen gözlümmm üzme artik bizi...

pare_pare
08-03-08, 23:22
ne desek ki acaba neyse kardeş saol paylaşım için

HURRICANE
08-03-08, 23:51
Valla ben artık pek Beyaz Show'a çıkacağını sanmıyorum...Açıkçası Mtv Tr ye çıkacağından bile şüpheliyim...Ne zaman Tv de TARKAN la ilgili bir haber görsem bilgeyle tatilde:)Yahu şimdi tatil zamanımı?!Albüm çıkalı 4 aya yakın bir zaman geçmiş TARKAN ilk ay hariç piyasalarda yok...

zeliha
09-03-08, 06:41
bence de album tanıtınımını yapsın tabi ki tuttu album çalıyolar radyolarda ama bence beyaza gelmesi çok yakışcak tarkana düşünsenize 3 saat tarkanı izlicez dinlicez ben her izlediğimden yıllardır isterdim katılmasını Allah tan beyaz konu etti çünkü onu da orda görürsem o kadar mutlu olcam ki hem beyaz iyi uslu çocuk acayip aptal saptal sorular da sormaz adam gelsin şstediğini şarkı sölesin prrogram onun diyo yeter ki gelsin daha ne desin hem beyaz da çok istiyo ne güzel süprizler yapar ya tarkannnnnn beni duyuyosan ne olur çık gel ya başka hiç biyere çıkma tv ye de çıkma beyaza çık ya ne olur zümrüt gözlüm hadi hem sezen bile çıktı ne oluır çık da adam rezil kepaze oldu daha ne yapsın sen utangaçsın canlı yayından sıkılıyosun o yüzden çıkmıyosun havandan deil ama kaç yıldır seni şöle dünya gözüyle izleyelim yani bizi düşün birazhasretim sana gönül ister ki daha çok görmeyi aam ben o kadarına da razıyım çıkmadan ölürsem gözüm açık gitcek valla hayl mi etcem hep studyo trt ninkinden iyi allah için orda dedikoduyu sölesen klip çekmene gerek bile kalmaz sevenlerin artcak senin samimiyetini herkes izlicek biz biliyoruz bilmeyenler için tabi burnu kalktı o yüzddeen gelmiyo diyenlere kapak olcak ya tarkan lütfen gel ya

Gizemm
09-03-08, 16:04
umarım gelır Beyazaa..

belfü
09-03-08, 18:03
Bence Tarkan neyi ne zaman yapacağını hepimizden daha iyi bilir.Ne de olsa bu onun kendi hayatı ve kariyeri.Bize düşen onun kararlarına saygı duymak...Beyaz'ın programı piyasada olan en kaliteli program.Eminim Tarkan'ın bu programa dahil olmayışının sebebi yapımla veya Beyaz'la alakalı değildir.Kendince bazı düşünceleri var ve bunları uyguluyor kanısındayım.Umarım bu kararları onun için en iyisidir...:54: :35: :52: :30: :35: :48:

selin_trkn
09-03-08, 19:33
ya artık tarkanda kesin bişeyy sölesede bizde bilsek...ben katılmasını çok istiyorum....:D

tarkan_aski
01-04-08, 17:40
ARKADASLAR SUNA BI BAKARMISINIZ YA COK GÜZEL :D

http://de.youtube.com/watch?v=s4gTUj386gE