PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN BALIKESİR'de objektiflere yakalandı..

HURRICANE
27-02-08, 19:36
BALIKESİR (İHA) - Mega star Tarkan, herkesten gizli olarak çıktığı gezide Balıkesir'de yemek yerken objektiflere yakalandı. Ünlü sanatçıyı yemek için konakladıkları işyeri sahibi fotoğrafladı.

Bir süre önce geldiği Türkiye'de sevgilisi Bilge Öztürk ile birlikte memleket seyahatine çıkan Tarkan Tevetoğlu, önceki gün Balıkesir'de objektiflere yakalandı. Yoğun iş temposundan sıyrılıp sevgilisiyle birlikte kendisine vakit ayıran Tarkan, Balıkesir-Edremit yolu üzerindeki Gizli Vadi isimli et-balık restoranına gitti. İşyeri sahibi Ali Tekin'in misafir ettiği ünlü sanatçıyı karşılarında görenler şaşırırken, mega star ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. Sevgilisi Belge Öztürk de yanından ayırmadığı köpeği Fındık ile mega stara eşlik etti.

Yolculuğunun nereye olduğu sorulan Tarkan'ın, yoğun çalışma temposundan bir süre ayrılıp dinlenmek için yola çıktıklarını, Marmara ve Ege bölgesinde doğal güzellikleri gezip stres ve yorgunluk atmak istediklerini, herkesten gizli olarak çıktığı bu doğa gezisinin bir süre daha devam edeceğini söylediği öğrenildi.

Tarkan'ın gizli ziyareti, restoran sahibinin fotoğraf makinesiyle çekilen karelerle ortaya çıkmış oldu. Gizli Vadi'nin işletmecisi Ali Tekin ise uzun süredir dost oldukları Tarkan'ın alçak gönüllü, iyi bir insan olduğunu, Tarkan'ı ve Bilge hanımı misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

http://haber.mynet.com/detay/populer-kultur/Tarkan'ın%20gizli%20gezisi/27Subat2008/O1204128600440

HURRICANE
27-02-08, 19:38
Haberimiz olsaydı BALIKESİR in doğa harikası yerlerini göstermek gezdirmek için rehberlik ederdik:)

scorpioness
27-02-08, 19:54
Edremit Balıkesi mi hay Allah bak hiçde söylemiyor evet güzel gezdirirdik biz yaa ayıp etmiş şimdi ben Ayvalık- Edremit kısmını alayım Hurricane sende Balıkesiri hallet hadi uçuyoruz hala ordaysa hehe :) Sağol haber için

eskalen
27-02-08, 20:00
Tarkan doğa turuna da çıkıyor,çok güzel....Şimdiden kendini depoluyor:) Teşekkürler haber için.....

HURRICANE
27-02-08, 20:00
Edremit Balıkesi mi hay Allah bak hiçde söylemiyor evet güzel gezdirirdik biz yaa ayıp etmiş şimdi ben Ayvalık- Edremit kısmını alayım Hurricane sende Balıkesiri hallet hadi uçuyoruz hala ordaysa hehe :) Sağol haber için

Vefasızlık yaptı TARKAN, ness sorma insan bir haber vermezmi hiç:)Tamam anlaştık edremit ayvalık hatı senin Balıkesir civarı da benim:)uçalım uçmasına ama şimdi tam nerede orasıda belli değil ki:)

Pamela_beyazgul
27-02-08, 22:00
tesekkurler haber icin

aliyaşar
27-02-08, 22:12
bend e yakındım be bursadayım hemen yanıbaşımda balıkesir ben de gesdirirdim söleseydi :D nese olmuş artık bi kere :P teşekkürler haber için

ruya
28-02-08, 01:37
Geçenlerde de İzmir'de olduğunu duymuştum, emin değilim gerçi de. Demek ki Türkiye turuna çıktı öncelikle, canım ya, biz de gelseydik senle :D

szr67
28-02-08, 10:39
izmir resimlerini gördüm ama balıkesir gezisini şimdi duydum

Mega Fanat
28-02-08, 18:50
Ah...Bi de buralara gelse...

caspian
01-03-08, 17:52
neee balıkesir'miiii????...bende merkez'e geldi sandım birden o kadar yakınlaşmışık demekki...gel tarkan bizim evede geeell heheeee...:)

selin_trkn
01-03-08, 21:53
haber için tşkler....heryerde buluyolar ya adamı rahat yok tarkana magazincilerden.....

asd1234
04-03-08, 19:47
Aahhhh AHHH!! Benim bulunduğumn şehre geliyor,geziyor ve ben onu görmüyorum!!!!! Allah'ım bi kez göreyim şu adamı canlı canlı yaa!! :((((

arjen22-tarkan
08-03-08, 14:01
İşyeri Sahibi büyük terbiyesizlik yapmışş!!!