PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi ünlü neden korkuyor?

eskalen
26-02-08, 20:07
http://www.magazinmerkezi.com/haber.asp?haberid=1331

mcggs
26-02-08, 21:22
Demek Tarkan'ın karanlık korkusu varmış hmm..ilginç..en komiği Mirkelam'ın..Hiç cevizden korkulur mu :D Ama korku tabi,alay edilmez..

szr67
26-02-08, 21:35
valla tarkanın huyu 3sene bendede vardı tv koysun odasına sonra okorku kalmıyo

devilscream
26-02-08, 22:09
en komiği Mirkelam'ın..Hiç cevizden korkulur mu :D Ama korku tabi,alay edilmez..
emre altuğ demek istedin sanirim:)
herkes mutlaka bir seylerden korkuyordur
tarkan gibi:)

Rumeli59
26-02-08, 22:25
bende pek karanlikta oturmaya hic sevmiyorum ama yattarken karanlik olmazi lazim.

mcggs
26-02-08, 23:08
emre altuğ demek istedin sanirim:)
herkes mutlaka bir seylerden korkuyordur
tarkan gibi:)

:18: o sırada Pansuman şarkısını dinliyordum da yanlışlıkla mirkelam demişim,sorry birader :28:

özge
26-02-08, 23:34
karanlık korkusu bazı insanlarda olabiliyor demekki tarkandada varmış:9:

aliyaşar
27-02-08, 00:13
bende de acaip şekilde yükseklik korkusu var.2.kattan bile aşağıya bakamam yaaa.aayyyy düşünmesi bile kötü:(

belfü
27-02-08, 09:57
Dizilerde kahramanlıklar sergileyen şarkılarında cesareti anlatan ünlülerde korkularıyla savaşıyor uçak korkusu birinci sırada ceviz yada şeftali görmeye dayanamayan bile var işte fobileri olan ünlüler
Emre Altuğ ünlü şarkıcının ceviz fobisi var Altuğ "Küçüklüğümden beri ceviz görmeye dayanamıyorum sanırım sanat dünyasında ceviz sorunu olan benim "dedi.
Emrah Uçak ve hastalanma fobim var Uçakla biryere seyahat edeceksem iki gün önceden korkum başlıyor dua ede ede biniyorum ve Uçaktan inene kadar devam ediyorum birde hastalık fobisi var en ufak bir şeyde bile doktora gidiyorum.
Bergüzel Korel en büyük korkusu Uçak
Perihan Savaş "Uçak korkumu yenmeye çalışıyorum".
Zerrin Özer "fobilerim böcek ve şeftali iki tane büyük korkum var bunlardan biri böcek görmek diğeri ilginçtir ama şeftali şeftaliye bakamam dokunamam.
Tarkan "Karanlıkta duramam Karanlıkta oturamam Uyurken ışıklar açık bırakıp yatarım".

Haberler.com

Mega Fanat
27-02-08, 17:39
Ben bu haberi bu gun radyoda duydum,once inanmadim,yani TARKAN'in karanliktan korktugunu hic bilmiyordum.Ama demek ki haber bu gun cikipmis.Cok sasirdim,hic bunu bilmiyordum ben.Ama ben karanligi cok seviyorum.

T*A*R*K*A*N*C*I
28-02-08, 16:40
ßende meseLa baLondan çok korkarım baLon gördüüm yerden kaçarım :18: :18:

Gizemm
28-02-08, 17:49
bnde hiç korkmamm demekkıı tarkan korkuyoo