PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : President

President
24-02-08, 17:34
(1988 - ....)

23 Nisan saat 11:50'de Fatih Vatan Hastanesi'nde dünyaya geldim aslen Trabzonluyum.İkiz kardeşim var o da 11:55'te doğdu

Bebekliğim bazen uysal bazen cekılmez bı sekılde gecmıs , kardesımle ettıgım kavgalar aılemı bıktırsa da bazen cici yönlerimiz olmuş bizimde Eve oturmaya gelenlerin misafirliğini zehir eder , komşulara kan kustururduk

Böyle böyle geçti hayat , okumayı yazmayı matematiği hatta 2 basamaklı carpmayı öğrendim okula gitmeden (rahmetli halam sağolsun)

Okul hayatım

Okula 50.Yıl Ahmet Merter İlköğretimokulunda başladım.Birinci sınıfta kardeşimin yerine hoca beni başka sınıfa verdi yalvarsamda yakarsamda kardeşim olmadığımı ıspatlayamadım ama ilk okul hayatımda cok basarılı bir öğrenciydim haylaz olmama rağmen , ilk dayağımı da ilk okulda yemiştim , o günden beri yemedim hiç dayak

Ortaokul 1 den sonra Dr.Refik Saydam İlköğretimokuluna geçtim ilk sene ineklesem de 2. ve 3. sınıf ta arkadaş çevresi ile dersleri saldık ve 3,89 la diplomamaı aldım ... O.K.S de 607 puan aldım ve hiç bi yeri tutturamayarak İzzet Ünver Lisesinin yolunu tuttum ... (bu arada hayatımın en güzel yıllarını orta okulda geçirdim)

Lise'ye geldiğimde lisenin ne olduğunu bilmeyen biriydim yani lise kavramının ne oldugunu yavas yavas anlıyordum ... ilk sene 4 zayıf getırdım 3 unu verdım Edebıyat kaldı ıyı olmama rağmen hoca gecırmedı 5-6 kere sınava gırdım hep kaldım 2. sınıfta da 3 zayıf getırdım onları ılk gırısmde verdım ... 3. sınıfta hoca ıle gırdıgım tartısma sonucu okulu bıraktım ramazanın ilk günüydü Özel Koza Lisesi'ne geçtim orda hem Edebiyat dersimi verdim hemde sözelden TM'ye gecerken olan fark derslerini verdim ve TM'ci oldum bende 3. sınıfım da tesekkurle gectım 6 ay kaldım okulumda ama harıka arkadaslarım oldu ..

ÖSS'nın ne oldugunu hıc bılmeyen bırıydım sınava gırmeden ve Kıbrıs'a dusmeden once , uzaklık ınsana fena koyuyor 1 hafta bıle tatıl olsa eve gelıyorum ama artık alıstım ... Kamu yonetımı 2. sınıf ogrencısıyım hazırlıgı kolay gectım ortaokul ıngılızcesı verıyorlardı gecen sene den 2 dersım var alttan ama onları da verdım ekonomı ve işletme ... bu seneye tertemiz giriyorum Kıbrıs'ta da harıka arkadaslarım oldu , kendı ayaklarımın uzerınde durmayı , yemek yapmayı bırseylerı basarmayı ogrendım ...

Spor hayatım

6 yaşında babam beni belediyenin yaz okuluna verdı ben kactıkca kactım , o da yüzme kursuna yolladı benı , yuzme sadece ogrenmekten cıkıp spor halıne aldı bende ... 6 sene cesıtlı kateogrılerde yuzdum paletlı uzun mesafecıyım , hocalarımla ıyı dıyaloglarım olmasına ragmen cok dayak yedım 1 keresınde kafamda kronometre patlattı sanıye hesaplayamadım dıye yıldızları saymıstım havuzda Izmır Turkıye Sampiyona'sında yüzdüm hocaya palet snorkel gozluk ne varsa fırlattım benı dıskalıfıye ettı dıye hoca benı tuvalette dovdu sonrasında annemın amelıyatı da eklenınce bıraktım yuzmeyı hala ararım yuzme senelerımı ....

Burak dersinizde futbol olmazmı futbolda sadece ızleyıcıyım yanı oynamıyorum ızleyıcıyım derken fanatik Trabzonsporluyumdur babadan kalma bir hastalık yani her ne kadar o heyecanını yıtırse de bız bır gun sampıyon oluruz diyerek heyecanla beklıyoruz ...

Internet hayatım daha yenı basladı ama

Bilgisayar ben 10 yaşındayken geldi eve 10 senedir pc kullanıyorum yanı ... 146 dan baglanırdım hep nete bos bos oyunlar ( sımdı bos gelıyor tabı ) hayatımı onlara adamıstım adeta ... Kazım Koyuncu ile ilgili birşey ararken bir siteye denk geldım ve oraya bagladım kendımı ve net hayatım basladı , bır kac sıtede modluk smodluk kendı sıtelerımde admınlık yaptım 1-2 site de de portallara haber yazdım ... Forum olarak , bır kac fan sıtem vardı su an kapalı , Kazım Koyuncu için hazırladıgım sıtem var ...

Aşk hayatım

Aşk'ı ilk kez orta okulda yasadım kardesımın sınıfındakı Tugba'ya asık olmustum ama sadece asık olmustum lise de cıktıgım kız vardı ılıskımız gıderken bırden alt ust oldu ve ona attıgım tokatla son buldu ... Internetten 1-2 kız arkadasım oldu fazla sürmediler onlarda ... sonra Arzu ile tanıstım hayatımın kızı ıle benden 3 yas buyk olmasına ragmen harıka bırsey oldugunu anladım askı onunla ... 2-2,5 sene surdu ılıskımız bazen o bıtırdı bazen ben ama ıkımızde unutamadık bırbırımızı sımdı hala konusuyoruz bırbırımızle ... bakalım hayatımda yenı kım olur bılınmez ...

Burak Nasıl Biridir ?

Karadenizliyiz elbette asabi olacağız iyi kalpli biriyimdir , damarıma basılmadıkca karsımdakının yararına olabılecek seylerı dusunurum her zaman bazen hatalarımda olur o da ayrı Asosyal bırıyım evet ama yıne de arkadas cevrem genıstır.PC benım hayatım kurtulamıyorum bundan annem sıgara ıcte bunun basında kalma dıyor Karadeniz yemeklerını severım , Fuat Saka & Kazım Koyuncu & Fuat Saka , pop olarak sadece Tarkan ve Rafet El Roman dısında zor muzık dınlerım , sevdiğim renkler bordo - mavi dir tabıkı hayata bellı bır planım yoktur anlık yaşarım vodafone'ın reklamı gıbı ...

sormak istediğiniz sorular olursa sorabilirsiniz

devilscream
24-02-08, 17:51
oldukca kapsamli bir tanitim olmus:)
"En İyi" Tarkan forumuna hosgeldin;)

President
24-02-08, 17:59
bu bıyografıyı nereye yazsam ılk mesaj bu oluyor :) tesekkurler hosbulduk

gence
24-02-08, 18:04
bu uzun biyografiye kısa bi cevap oluyo ama hoşgeldin :)

**MegaStarkan**
24-02-08, 18:12
Yeni olmana ragmen senin hakkinda baya birseyler ögrendik.
Bizle, bu sanal hayatta-tanimadigin kisilerle, biyografini paylasdigin icin tskler.
Bu arada benim de ikizim var ama bizi okul zamanlarimizda hic bir güc ayiramadi :D
Sadece su an üni'de degisik bölüm'ler okuyoruz, yeni degisiklik bu.
Forumumuzda iyi vakit gecirirsin umarim, hosgeldin....

selin_trkn
24-02-08, 18:43
hoşgeldin...baya bi kısa tanıtmışsın kendini..:28:

President
24-02-08, 19:11
Yeni olmana ragmen senin hakkinda baya birseyler ögrendik.
Bizle, bu sanal hayatta-tanimadigin kisilerle, biyografini paylasdigin icin tskler.
Bu arada benim de ikizim var ama bizi okul zamanlarimizda hic bir güc ayiramadi :D
Sadece su an üni'de degisik bölüm'ler okuyoruz, yeni degisiklik bu.
Forumumuzda iyi vakit gecirirsin umarim, hosgeldin....

Bız de ılk orta okul ve lıse de ebraberdık , unıversıte de farklı bolumlerdeyız :) Avusturya 'da bır arkadasım var okuyan gelebılırım oralara :P tesekkur ederım hosbulduk

aliyaşar
24-02-08, 19:36
aramıza hoşgeldin burak.güzel bi tanıtım olmuş;)

tubafeyza
24-02-08, 20:02
baya bi tanıtmıssın kendini...:28:
hosgeLdinnn

tara
24-02-08, 20:10
aramiza hosgeldin
umarim aradigin seyleri bula bilirsin burda

Rumeli59
24-02-08, 20:21
aramizda hosgeldin umarim burda iyi vakit gecersin

scorpioness
24-02-08, 20:26
Ohooo sıkı giriş ;) hoşgeldin aktifliğe devam :20:

b_a_S_k
24-02-08, 20:34
cv başarılı ;)
selam kelam karadenizli ,hoşgeldin aramıza ..

eskalen
24-02-08, 20:41
Tüm hayatını dökmüşsün:) hoş geldin aramıza, forumda ikiz sayısı artıyor gibi:)

HND
24-02-08, 20:53
Hoşgeldin Burak kardeş ;)

RaSKaS
24-02-08, 22:23
ayrıntılı bir tanıtım yapmışsın
okul hayatından aşk hayatına dair ne varsa öğrendik :4:
foruma renk katacağını düşünüyorum
aramıza hoşgeldin ...

President
24-02-08, 23:08
herkese vakıt ayırıp buraya mesj yazdıgı ıcın tesekkurlerımı ıletıyorum sagolun...

**MegaStarkan**
24-02-08, 23:09
Bız de ılk orta okul ve lıse de ebraberdık , unıversıte de farklı bolumlerdeyız :) Avusturya 'da bır arkadasım var okuyan gelebılırım oralara :P tesekkur ederım hosbulduk
Bekleriz o halde ;)

Mega Fanat
25-02-08, 07:46
Merhaba Burak!Anladigim kadariyla simarik birisin.Ama burda simariklik yok,burda dayak yemezsin,ama disari atilirsin haberin olsun.

Hosgeldin en iyi TARKAN FORUMuna!

President
25-02-08, 11:20
daha ilk günden polemiğe girmek yersiz diye düşünüyorum :) Forumlarda nasıl ve ne şekil durulacağını iyi bilirim ;)

tunalı
25-02-08, 11:58
vaay ne güzel anlatmışsın hayatını renkli bi hayat sürmüşsün okuduğum kadarıyla
umarım gelecek günlerin dahabaşarılı sağlıklı ve daha mutlu gecer
buarada ikizkardeşinin olması zorluklarla beraber cok güzel bir şey bence
hep ikizimin olmasını istemişmdir
hoşgeldin aramıza cok güzel vakit gecireceğindeneminim

**MegaStarkan**
25-02-08, 13:01
Merhaba Burak!Anladigim kadariyla simarik birisin.Ama burda simariklik yok,burda dayak yemezsin,ama disari atilirsin haberin olsun.

Hosgeldin en iyi TARKAN FORUMuna!
Önyargili davranmasayiz iyi olur.
Yazin yersiz olmus....
Biraz daha dikkatli olalim.
Yeni üyelere bu tip yazilar yazilmasi hos degil.
Bu konu sadece yönetimi ilgilendirir....!

belfü
25-02-08, 13:27
Samimi ve Sıcak bir yazı Karadenizli olduğun hemen anlaşılıyor :21: teşekkürler kendini bizlere tanıttığn için aramıza Hoşgeldin Arkadaşım:22:

freak
25-02-08, 14:19
kendini super tanitmisin gercekten
aramiza hosgeldin !!!!!!!!!!!!!

sana super bir vakit gecirmeni diliorummmmmmmm

Mega Fanat
25-02-08, 16:30
Önyargili davranmasayiz iyi olur.
Yazin yersiz olmus....
Biraz daha dikkatli olalim.
Yeni üyelere bu tip yazilar yazilmasi hos degil.
Bu konu sadece yönetimi ilgilendirir....!

Ya ben saka olsun diye yazdim.Ozur dilerim! :6: :6: :6: