PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takildigim sarki :D

Yakisikli89
22-02-08, 23:40
One Chance feat. Usher - U cant...

sarkisini dinlediginizde arkadan sanki vay anam vay basliyormus gibi oluyor

duyamayanlara 0:56 dakikadan sonra dikkat :) ama gercekten öyle yoksa böyle konuyu acmazdim

**MegaStarkan**
22-02-08, 23:56
dinledim biraz youtube'da ama alaka kuramadim ;)
konu tasindi.
thnx

Yakisikli89
23-02-08, 00:41
dinledim biraz youtube'da ama alaka kuramadim ;)
konu tasindi.
thnx

pat diye önüne cikmiyor ki
arka planda kaliyor ve ben duyuoyrum :D

selin_trkn
23-02-08, 01:37
eewt bende duydum bi ara haklısın....:D

**MegaStarkan**
23-02-08, 14:10
Bugün daha dikkatli dinleme imkanim oldu.
Vay anam vay'in introsuna benziyen bisi var ama onuda fark etmek icin caba göstermek gerek :P
Bu sarki Vay anam vay'dan önce cikmis sanirim. Duymusdum önceden sanki....

Dinlemek isteyenler icin video:
2XK4euA5uiA

devilscream
23-02-08, 14:46
evet ben de duydum
tarkan'in sarkisinin en basinda ki müziğe benzer bölüm var bu sarkida

mcggs
23-02-08, 14:57
tam 56.saniyeye dikkat :D hehe..çaktım işi..hemde tıpatıp aynı.sabahten beri bakıyorum,acaba nerede var benzerlik,nerede diye..bir de baktım..Aman Allahım bu kadar mı benzerlik olur..hatta tamamen aynı..artık Tarkan özüne dönse iyi olur bence.

özge
23-02-08, 15:40
evet müzik gerçekten benziyor

mcggs
23-02-08, 17:22
evet müzik gerçekten benziyor

Benzemiyor,tıpatıp aynı.. :16:

**MegaStarkan**
23-02-08, 18:48
Ne kadarda abartmayi seviyorsunuz....

RaSKaS
23-02-08, 18:56
güzel bir nokta yakalamışsın
vay anam vay ın girişini anımsatıyor.

sarıpapatya
23-02-08, 21:47
evet bencede girişi anımsatıyo

mcggs
23-02-08, 21:54
Şimdi Serdar Ortaç'la ne alakası var diyeceksiniz ama,söylemek istiyorum..
Serdar Ortaç'ı ben sever ve dinlerim,ama çoğu şarkısı çalıntı(Beni Unut;dayan,sor,dansöz gibi)..hiç bir şey denmiyor,Tarkan'ın çalıntı bile değil,
3 saniyelik bir yeri benziyor hemen kıyametler kopuyor.."Tarkan şarkı çalmış"
Yok canım öyle birşey..Sadece tıpatıp aynı ama;2 saniyeden birşey olmaz.
Yine de Müzik Tarkan'ındır abi :20:

busrab
24-02-08, 00:58
ya yanısı bence de ama sounçta iki saniye bile sürmeyen bi yer benzio die çalıntı damgasını wurmamz saçma değil mi..o şarkıyı dinleyip gerçktn o bölümü çok hoşuna gitmş olbilr weya haberi bile olmayabilr....

dedikodu_tugberk
24-02-08, 01:06
bence bu çok küçük bir ayrıntı anlaşılmıo bile ama anımsatıyo benzemio tarkan kimseye benzemezzzzz.......

Yakisikli89
24-02-08, 10:56
kullaklarima nazar degmesin :))))

üstelik tarkan caliyor diyenlere bi lafim var :) ben o maksatla yayinlamadim
ve böyle bi yorumda beklemiyorum acikcasi
...

bi anda benzerlik gördügüm icin acmak istedim konuyu

tarkan herhalde bu sarkiyi dinleyipte ta o arkadaki sesi duyup..aliyim ve yeni sarkimin basina koyayim dememistir :4:

karma_elcin
24-02-08, 13:09
bu şarkıyı biliodm...hiç alakası yok...bu sene bişeyi bişeye benzetme alışkanlığı var bulaşıcı galiba...

Ne buyuk bi sacmalik bu :9:
Yani bir kac gun bos birakmaya gelmiyorsunuz... Basit bir mix yöntemi, bi program indirip kendiniz bile elde edebilirsiniz bu effect'i. Müzik veya melodiyle alakasi bile yok. Ne kadar ilginclikler var hayatta yarabbim:19:

eskalen
24-02-08, 13:50
Ben pek alaka görmedim dinledim ama, bu arada hiç birşarkının müziği çalıntı değildir, günümüzde Tarkan olsun veya başka bir sanatçı olsun sadece müziğini alıyorlar,telif hakkını satın alıyorlar....Tarkan'ın asla vazgeçemem isimli şarkısı buna örnek olsun ve Serdar ortaç'ın beni unut isimli şarkısı albümünde müzik kısmında kendi ismi yazmıyor sadece sözleri ona ait, bunlara dikkat edelim çalıntı demeden önce...!!!

Yakisikli89
24-02-08, 21:46
Ne buyuk bi sacmalik bu :9:
Yani bir kac gun bos birakmaya gelmiyorsunuz... Basit bir mix yöntemi, bi program indirip kendiniz bile elde edebilirsiniz bu effect'i. Müzik veya melodiyle alakasi bile yok. Ne kadar ilginclikler var hayatta yarabbim:19:

biraz kirildim sana ne yazikki.. konuyu acan benim ve ben bi alakalik gördügüm icin actim onca kiside duymus ... üstelik yukardada belirttim, yazimla neyi kast ettigimi

üstelik kimsede okudugum kadariyla sarki calinti dememis

Ne isim verdim mi, vermedim... kirilacak birsey oldugunu sanmiyorum. Sahsi bi mesele yapmayalim bunu. :20:

love_speak
06-03-08, 16:30
ewet bende duydum. . tıpatıp aynısı çok şaşırdım bişey diyemiyorum yani