PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TaRKaN’In TakIMI MoDa OLDu...

badboyserkan
20-02-08, 19:30
http://img168.imageshack.us/img168/7393/24588697407054846km7.th.jpg (http://img168.imageshack.us/my.php?image=24588697407054846km7.jpg)

'TARKAN BENDEN GÖRDÜ'

MEGASTAR TARKAN'IN 'VAY ANAM VAY' ADLI ŞARKISININ KLİBİNDE GİYDİĞİ GRİ TAKIM ELBİSE, ÜNLÜLER ARASINDA ÇOK POPÜLER OLDU

Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur’un aynı gri takımdan sipariş ettiği ortaya çıktı .Gri takımı Tarkan'dan önce giydiğini söyleyen Behzat Uygur, 'Ben Tarkan'dan değil, Tarkan benden gördü' şeklinde konuştu…

kaynak ; gecce.com

eskalen
20-02-08, 19:47
Tarkan son röportajında şunu söylemişti; Sanki ilk takım elbise giyen adam benim! Olayları magazinciler çok büyütüyor, başkalarınıda kışkırtıyorlar haber yapmak için.....Tarkan'ın her giydiği şeye kopyacı gözüyle bakılıyor halbu ki Tarkan kopyacı değil, çok iyi bir yaratıcı, giyinişlede......Bunu bizler biliyoruzda keşke başkalarıda bilse öyle konuşsa!

Bu arada medyalarda yer alan haber yazılarında; Tarkan klibinde giydiği Gri takım elbise şu aralar ünlüler arasında çok popüler oldu diye yazıyor.......

**MegaStarkan**
20-02-08, 22:51
Cocuk gibiler....
Komik durumlara düsüyorlar, yasindandami utanmiyorlar.

Pamela_beyazgul
20-02-08, 23:25
onlarin ne isi var. Insan bir giyim de giyemez

redjingle
20-02-08, 23:28
Ya arkadaşlar "gri takım elbise" yi herkes her zaman giyer.Kimse kimseden görmedi.Yeni bişey değil ki.Ama ben de dikkat ettim.Tarkan'dan sonra son zamanlarda giyilme oranı arttı.Çevremde gri takım elbiseli insanlar görüyorum sürekli.Birbirlerini görmüyorlar.Sadece görmek istediklerini görüyorlar... :) (Sonunu da 6.his filminden bir replikle bitireyim dedim) :)

denizmavisi
20-02-08, 23:36
Herkesin giydiği klasik bir takım elbise niye bunu devamlı konuşup haber yapmaya çalışıyorlar ki hiç anlamıyorum:13:

Rumeli59
21-02-08, 00:15
tarkanin kiskaniyorlar iste!!

Mega Fanat
21-02-08, 12:51
Kiskanclar:(

tara
21-02-08, 12:57
behzat uygur sakayala karisik gibi falan soylemis kesin bu gazeteciler illa insanlari kavgali edicek sunu bile yaziyorlar bilmem tarkan benden gormus sacma bi sey ya

freak
21-02-08, 13:55
ya bizim tarkanimizi cekemiorlar gercekten adam ne dese ne giyse olay olup ciyor iste magazinciler baska isleri yok sanki

tarkan biz hep arkandayizz sana laf atanlar utansin !!!!!!!!!!!!!!!!

busrab
21-02-08, 16:26
ya bi erkeğin takım elbise giymesinden daha norml ne war anlamıorum..yani tarkan giydi die bi başkasıda mı giyemeyeck..weya giyen kişi nie illa o benden görüd dio yani..yeni çıkan bişi değl buki..anlamıorum walla ben bu ünlüleri....

sarıpapatya
21-02-08, 19:08
isteyen istediği kadar giysin kimseye tarkan gibi yakışmıyo hadı bakalım şimdi nolucak

özge
21-02-08, 20:22
tarkan giyerdee moda olmazmı:)))

b_a_S_k
22-02-08, 01:01
ne değişk insanlar war ciddi tarkan konusu açılsa böğğ yaparlar değişk tarzda adamlar dinlerler kaliteden söz ederler ama bi bakmışşsın tarz tarkan ösentisi saçlar giyim kuşam hakkatten komikler _ünlüler üNsüzler :D

ruya
22-02-08, 11:28
geçen gün Seda Sayan'ın programında Sinan Özen vardı, o takım elbise giymemişti ama Tarkan'ın taktığı gibi beyazlı, siyahlı, grili bir kravat takmıştı, yani kıyıdan köşeden Tarkan'ımızı taklit ediyorlar, kimi çaktırarak yapıyor, kimi çaktırmadan, 1 ayönce miydi neydi Serdar Ortaç bir tanıtıma aynı takım elbise, kısa saç, sakal ile katılmıştı, tanıtımı da Vay Anam Vay klibinde Tarkan'ın yaptığı gibi kendini çoğaltarak yapmıştı. Hatta sordular bu benzerlikler biraz çok değil mi diye falan da bireyler gevelemişti :)

sinemtevetoglu
22-02-08, 21:54
amaaannn ne kompleksli insanlar bıktım valla...altı üstü gri takım kim kimden gördüsü mü var senelerden beri giyilen bildiğimiz gri takım yani büyüttüler de büyüttüler...o ondan görmüşte bilmem ne...herkes benden gördü! oldu mu?! ay yeter yaaa!

HURRICANE
22-02-08, 21:57
Bir Behzat Uygur eksikti yani:):)TARKAN senden görmedi bence süheyl uygur dan gördü o gri takım elbiseyi:)Alemler valla ya:)

arjen22-tarkan
23-02-08, 14:49
behzat uygurun açıklamasına çok güldüm ... :D:D
haber için teşekkürler