PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 8 Saat Silah Zoruyla şarki Söyledi

HURRICANE
20-02-08, 19:04
GÖLGE ADAM YAZIYOR:" TARKAN 8 SAAT SİLAH ZORUYLA ŞARKI SÖYLEDİ, ÖZCAN DENİZ' İN MENEJERİ NEDEN HEMEN İSTFA ETMELİ." GÖLGE ADAM, SON ZAMANLARDA GÜNDEME GELEN SANATÇILARIN VURULMA OLAYI İLE İLGİLİ YORUMUNU MUHAKKAK OKUYUN.....
GÖLGE ADAM:

"Sanatçıların ruh hallerinin hepimiz biliriz. Yaptıkları iş ve yaratıcılık yüzünden genelde duygusal olurlar. Bu nedenle sanatçıların yanındaki menejerler çok önemlidirler. Fakat malesef Türkiye' deki birçok menejer malesef bu işin önemini kavrayamamışlardır. Sanatçıların belli bir duruşu ve geldikleri konum doğrultusunda hareket etmelidirler. Ama görüyoruz ki malesef birçok sanatçı bu tip bir duruş sergilemiyor. Aslında burada ki en önemli neden sanatçılardan çok menejerin yaptıklarında.
Bazı menejerler sanatçılarının çıktıkları işlerden yüzde almak için belirli bir seviyeye gelmiş sanatçıları kendi konumlarının çok altında yerler çıkarıyorlar. Bırakın türkiye' ye çapında bir başarıyı. Çok sayılı sanatçılarımız Avrupa ve Dünya çapında başarıya imza atıyorlar. Ama menejerleri bu başarılarını sanki görmezmiş gibi bu sanat değerlerini olur olmadık yerlerde çıkartıp konser verdiriyor. Peki neden....çünkü bu menejerlerin gözünü para hırsı bürümüş.
Bu menejerlerin akıllarında sadece para var. Sanatçı hangi konuma gelmiş, ne başarısı var, umrunda değil. Tek istedikleri sanatçının çıkacağı işten para kapmak ( belirli bir komisyon almak).

Size bir örnek vereyim, magazin gündemine bomba gibi düşen ve herksin bildiği bir olay vardı, ama nedense hemen gündemden düşürdüler. Kendisini Mega star veya Dünya starı olarak lanse eden Tarkan, Özbekistan' da bir düğünde sahne almak için çağrılmış. Bu durum bende karmaşık fikirler çıkardı aklımda. Eğer Tarkan bir süper star yada kendi değimi ile mega starsa ve Dünya çapında tanınıyorsa o zaman neden bir özbekistan düğününde sahne alıyor. Sakın yanlış anlamayın dünyada birçok yıldız birçok multi milyaderin düğününde sahne alabiliyor ama bu miltimilyarderler bu sanatçıların binbir kaprisini ve özel korumalarını kabul ederek çağırıyorlar.Fakat Dünya starımız Tarkan' nın başına ne geldi. Gittiği konserde silah zoruyla sekiz saat şarkı söyledi. Tarkan ve Ekibi 8 saat boyunca sahnede konser verdiler ve tabi vermeselerdi topuklarına sıkılacaklardı.
Peki tarkanı bu duruma kim getirdi, Tabi ki menejeri. Bırakın Tarkan'ı tüm ekibi kötü duruma düşüren

kim di ? kim bundan sorumlu idi? Tabi ki paragöz menejeri.
Belki menejerinin gözünü para hırsı değide sanatçının konumunu ve durumunu düşünmeli. sizce Tarkan' a sekiz saat silah zoruyla şarkı söylemek yakıştı mı?

Her zamn şunu vurgularım, sanatçı muhakkak menejerini doğru seçmeli, bir sanatçı için en önemli konuların başında bu gelir. Aslında bu konuda piyasanın sorunu her önüne gelenin menejerim diye ortada dolaşması.Bir insanın menejer olabilmesi için ya bu işin okuldan çıkması yada bu işi çok iyi
bilen birinin yanında yetişerek ve piyasayı sadece türkiye bazlı tutmadan dünya piyasasınıda takip etmelidir.

http://www.magazintava.com/haber_oku.asp?haber=4285

szr67
20-02-08, 19:11
bunu başka forumdan okudum doğrudur yanlıştır orasını bilmem ama müzikpiyasasında olağan şeyler şaşırmam açıkçası

devilscream
20-02-08, 19:12
ne sacma bir haber yaa
adam resmen hikaye yazmış
bu kadarina da pes yani

eskalen
20-02-08, 19:39
Tarkan düğünde çıkmış olabilir, kendi özeli tabiki, gidipde Tarkan çıkma orda diyemeyiz tabiki, saygı duymalıyız diye düşünüyorum.....İşin özünü bilmeden araştırma yapmadan, konuşan eleştirmenler de saygı duymalı bu tip durumlara.....Yani eski konularla, bir düğünde çıkmakla menejer suçlanmamalı....Olup bitmiş bir özel olay ,sanki her dakka düğünlerde çıkıyor Tarkan....

Tar-Khan
20-02-08, 20:05
ilginc....

karma_elcin
20-02-08, 20:05
ilginc....
bence de...:9:

**MegaStarkan**
20-02-08, 22:58
Garip durum. Gecen gün youtubeda zaten videolar dügün gibi bir yerde cikmisdi.
Acaba onumu kast ediyor. Videoyu ekliyen kisile iletisime girmek gerek.
Nerden bu görüntüler diye, hmm.
Eger olay dogruysa yazar dogru konusmus, hakli....

HURRICANE
20-02-08, 23:01
Garip durum. Gecen gün youtubeda zaten videolar dügün gibi bir yerde cikmisdi.
Acaba onumu kast ediyor. Videoyu ekliyen kisile iletisime girmek gerek.
Nerden bu görüntüler diye, hmm.
Eger olay dogruysa yazar dogru konusmus, hakli....

Evet benimde aklıma o görüntüler geldi..Gördüğümde çok şaşırmıştım çünki..

Pamela_beyazgul
20-02-08, 23:15
Arkadaslar ama bu haber dogru sadece tarkan dugune gelmedi bir milyarderin kizinin dogum gunune gelmisti. Moskovadan sarkicilarda gelmisti. Ama Tarkan onlara ornek oldu. Onlar cok sasirdilar. Tarkan cok costurdu o dogum gununde.
Bizim gazetelerde cok konusuldu bu konu yani Tarkanin adebi, konusma moneri,
ona Turkiye'nin guru diye terif verdiler. O "Interkontenintal" otelinda kalmisti.
Orada roportaj yaptilar, yani tvdan cikti. Ay ne tatliydi, saclari uzundu. O "ozbekistani begendim, cok guzel ulkemis" diye konustu. Sonunda ona " niye siz bizimki degilsiniz?" diye soru sordular :)) O da akilli cevap verdi Yani dedi ki " bu benim sucum degil " dedi :):) Ve tekrar gelecegini de soylemisti.

Pamela_beyazgul
20-02-08, 23:20
Iste o otelde cekilen foto

http://img407.imageshack.us/img407/6217/tarkanvetvmarkazby2.jpg (http://imageshack.us)

Rumeli59
21-02-08, 00:18
bence de...:9:

bencede cok ilginc

Mega Fanat
21-02-08, 12:47
"Silah gucuyle-falan" bu sozlere ben hic inanmadim,bence bu konuyu iyice arasdirib,bu yazilari yazanin agzinin payini vermek lazim:(

eskalen
21-02-08, 13:02
8 SAAT SAHNEDE KALDI

TARKAN'A SİLAH TEHDİDİYLE ŞARKI SÖYLETMİŞLER..İŞTE ÜNLÜ POPÇUNUN ÖLÜMLE BURUN BURUNA GELDİĞİ OLAY..

Silahla saldırıya uğrayan ünlülerden en son nasibini alan kişi Özcan Deniz. Ölümle burun buruna gelen şarkıcılar arasında megastar Tarkan da bulunuyor. Ancak o, silahlı saldırıya değil sadece tehdite uğradı. İddiaya göre ünlü sanatçı, Özbekistan'da tehditle tam 8 saat şarkı söylemek zorunda kaldı.

O günlerde sadece birkaç internet sitesinde küçük birer haber olarak yer alan olay, sanatçının orkestrasındaki müzisyenlerin anlatımına göre şöyle gelişmiş; 2007'de bir düğünde iki saat konser vermek üzere 270 bin dolara anlaşıp orkestrası ve menajeriyle birlikte Taşkent'e giden Tarkan, görevini tamamlayınca sahneden iner.

Ancak kuliste sanatçıya ve menajerine silah gösteren düğün sahipleri sanatçının yeniden sahneye çıkmasını ve şarkı söylemeye devam etmesini isterler. Tarkan ve orkestra elemanları silah zoruyla yaklaşık 8 saat boyunca şarkı söylemek mecburiyetinde kalır.

Kaynak:gecce.com

karma_elcin
21-02-08, 13:27
8 SAAT SAHNEDE KALDI

TARKAN'A SİLAH TEHDİDİYLE ŞARKI SÖYLETMİŞLER..İŞTE ÜNLÜ POPÇUNUN ÖLÜMLE BURUN BURUNA GELDİĞİ OLAY..

Silahla saldırıya uğrayan ünlülerden en son nasibini alan kişi Özcan Deniz. Ölümle burun buruna gelen şarkıcılar arasında megastar Tarkan da bulunuyor. Ancak o, silahlı saldırıya değil sadece tehdite uğradı. İddiaya göre ünlü sanatçı, Özbekistan'da tehditle tam 8 saat şarkı söylemek zorunda kaldı.

O günlerde sadece birkaç internet sitesinde küçük birer haber olarak yer alan olay, sanatçının orkestrasındaki müzisyenlerin anlatımına göre şöyle gelişmiş; 2007'de bir düğünde iki saat konser vermek üzere 270 bin dolara anlaşıp orkestrası ve menajeriyle birlikte Taşkent'e giden Tarkan, görevini tamamlayınca sahneden iner.

Ancak kuliste sanatçıya ve menajerine silah gösteren düğün sahipleri sanatçının yeniden sahneye çıkmasını ve şarkı söylemeye devam etmesini isterler. Tarkan ve orkestra elemanları silah zoruyla yaklaşık 8 saat boyunca şarkı söylemek mecburiyetinde kalır.

Kaynak:gecce.com
bu doğruysa cok üzülürm yaa...:6: :6:

Inge
21-02-08, 13:43
inanilmaz bir hikaye. Tarkan bundan sonra hemen polise gider diye düsündum.
Ayrica kim bu hikayesi bilir, kim mediyaya anlatabilir?
Yalan bence.

RaSKaS
21-02-08, 19:06
büyük ihtimalle yalan haber
gecce.com,magazintava vs gibi sitelerin diğer haberleri gibi ...

sarıpapatya
21-02-08, 19:12
ayy aman yalandır inşallah ben böyle şeylerden tırsarım allahımm tarkanı korusunn

eskalen
21-02-08, 19:21
Aslında düğünün videolarını çeken kişi kim? youtube'a koyan kişi kim?....Çünkü düğün videoları cep telefonu veya başka aygıt cihazlarla çekilmemiş, düğünde kullanılan kameralarla çekilmiş özel olarak dikkat edilirse....

b_a_S_k
22-02-08, 01:02
her yasılana taw olmayalım arkadaşlar sonra tarkanımız okur bunları üsülür ;)

HURRICANE
22-02-08, 18:50
Açıkçası tehdit edildimi edilmedimi bilemem...Ama Tarkan'ın düğünde sahne almasını yadırgadım ben!Geçenlerde sitede görüntüleri hepimiz gördük belli ki düğünde sahne alınmış bu haberde ki düğünmüdür değilmidir bilinmez ama bir gerçek var ki yüzünü hiçbir yerde göstermeyen spekilasyonlardan kaçan TARKAN'ın düğünde sahne alması ne derece prensipleriyle örtüşüyor?Haber de geçen meblağ yuzunden mi sahne aldı?Kestirip atmamak lazım hemen konuyu saçma bir haber diyenler olmuş, menejer konusun da bence yazıyı yazan kişi yerden göğe kadar haklı!MEGASTAR dediğimiz sevgisi milyonlara ulaşmış bir sanatçının düğünde sahne de işi ne? seyrettiğim görüntülerde ki düğünde 100 kişi ya var ya yok!Kimse TARKAN la ilgilenmiyor bile!

**MegaStarkan**
22-02-08, 19:21
Gecen gün gördügümüz görüntüler Rusyadaki bi dügündenmis.
Bana gelen cevap:

hey,

the video was taped in russia :) at my causins wedding :)
all the people there is my family and me :D
that's it :)

selin_trkn
22-02-08, 19:59
ewt bende dün akşam kral tv haberlerinde izledim..banada yalan geldi.inş öledir ya.....

arjen22-tarkan
23-02-08, 14:41
Saçmaaa Böyle Bi şey olduğuna inanmak bile abeslik olur

pare_pare
25-02-08, 13:57
evet bende biliyordum bunu yinede tam bilgilendirdiğin için teşekürler pamela

popstareyup
25-02-08, 21:22
bu olaydan neden kimsenin haberi yok peki?