PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkandan Para Almadı

belfü
19-02-08, 11:25
Sezen Aksu yeni albümü için Tarkana verdiği üç şarkıdan üçret istemedi.
Tarkanın haziranda piyasıya çıkacak yeni albümünde Sezen Aksu imzalı 3 şarkı yer alıyor ancak dedikodulara göre uzun bir kırkınlıktan sonra tekrar bir araya geldiği Tarkandan bu şarkılar için hiçbir üçret almadı.nedeni ise albümün Süpervizörlüğünü üstlenmesi ...Minik Serçe,albümde sadece şarkı sözü yazarı ve besteci olarak değil süpervizör kimliğiylede yer alacağı için satıştan yüzde alacak...........
Haberler.com

özge
19-02-08, 11:47
süper bir albüm olacağa benziyor..haber için tşkler

asd1234
19-02-08, 12:37
Ya biz single Sezen'in şarkısı olmasın diyoruz,Tarkan'ımız Metamorfoz'un 1 senesi dolmadan Sezen Aksu'yla bir albüm yapıyor..Kendi bilir ama bence pek iyi olmaz,daha Metamorfoz tam anlaşılmadı,kliplerin bir kısmı yaza uzar diye bile düşündüm ben. Sezen Aksu'dan şarkı almak,onun için belki iyi olabilir ama Vay Anam Vay!la iyi bir çıkış yakaladı zaten,hem daha kliplik birçok iyi şarkı var albümde. Yazın bir albüm çıkarmak...Bilmiyorum pek iyi olmaz,herkes Metamorfoz tutmadı diye aklına geleni yazar çizer..Tarkan bence 2-3 sene beklemeli yeni albüm için.Ne diyelim,Tarkan'ımız kendi bildiği gibi yapsın...(Haberin yalan haber olma ihtimali var gerçi)

TARKANFREAK
19-02-08, 13:01
yaza bomba gibi bir single bekliyo galiba bizi... yehhuuuuuuuuuuuuu!:))

eLiF
19-02-08, 13:57
pek gerçekçi gelmiyor haber ama tarkanın metamorfozu bırakıp yeni bi albüm yapması bi de sezen aksunun şarkılarıyla yapması ne derece doğru acaba?? tarkanın bunu görmemesi gibi durum olamaz... sezen aksu olmadan bi hiç diyenlere en iyi cevabı verdi bu albümle...şimdi dönüp ondan şarkı alması yine "yaa biz dememişmiydik sezensiz olmaz diye" diyenlerin eline bi fırsat vermiş olmuyo mu?? umarım böle bişey yoktur yine medyamızın en yalan haberlerinden biridir...:19:

devilscream
19-02-08, 14:01
haberin gercek olduğunu sanmiyorum
tarkan daha birkac ay önce albüm cıkarmisken yeni bir sarki veya sarkilarla single yapmaz

Bamboo
19-02-08, 14:17
Bi single olabilir ama albüm olmaz arkadaşlar herzamanki gibi uydurma haberdir kesin inanmayın bence... ayrıca sezen den bi şarkı alıp single yapsa bile hakkında çıkabilecek yorumları bi düşünsenize kendi şarkıları çok başarılı olmadı sezenin şarkılarına kaldı yine onu sezen kurtardı gibi deli saçması yorumlar yapılcaktır o yüzden bence yine bi kendi şarkısı ile çıksın derim.......

eskalen
19-02-08, 14:40
Bu süpervizörlük durumu hatırlıyorsanız albüm çıkmadan öncede belirtilmişti....Sezen Tarkan'a 2 şarkı verdi,süpervizörlüğünü de üstlendi albümün ,satıştan yüzde alacak diye.....Ama sonuçta Tarkan'ın albümü çıktı ve hiçbiri olmadı.....Şimdi de gene aynı şey söyleniyor......

sarıpapatya
19-02-08, 16:26
bu haber doğrumu tarkan 3 seneden aşağı albüm yapmaz bence single çıkarsa çıkar oda beba göre şüpeli bu yazı tarkan mıx lerle geçırır gibi gelio bana yani albüm çıkarsa acayip şaşırırım merakla beklıorm bakalım ne olucak

mcggs
19-02-08, 18:06
Hayır,hayır yine Sezenle bir albüm yapmasın lütfen,tamam kabul Ölürüm Sana ve A-acayipsin çok patladı ama yok yok,böyle daha güzel Tarkan Tarkan dır kardeşim,Sezen Aksu sayesinde kazanmadı başarısını,Kıl oldum Abiden beri var..Sakın yapma Tarkan :7: Eğer,Sezenle albüm yapacaksan 3 yıl sonra yap,geri dönme abi,elinde nefis 10 tane şarkın var süper bir metamorfozun var..niye dönüyorsun ki..?

ozinga
19-02-08, 18:20
İnşallah doğru bi haberdir:17: sezen'e nazan'a ihtiyac var patlama için..:21:

blanket
19-02-08, 20:10
belki bi re-issue olucak, o 2-3 şarkıyı albüme dahil edip tekrardan piyasaya sürücek, şarkı güzelse beklemek istemiyor olabilir, shakira'da böyle bişey yapmıştı hips don't lie ile sonra beyonce yaptı beautiful liar ile

sinemtevetoglu
19-02-08, 20:21
canım benim...dostluk böyle bişey...gerçek dost böyle olur...ikisinide çok seviyorum...onları kimse ayıramaz! magazinciler bile!

b_a_S_k
19-02-08, 21:13
bisim forumda ben hiç bi arkadaşımdan albüm çıkıcak die bişe duymadım
kaynak tcoll olmalı inanmam için ;))

ruya
19-02-08, 21:45
bence çok düşük bir ihtimal, ayrıca anlamsız geldi bana , yaza kadar topu topu 2 konser var benm bildiğim, üstelik onlar da yurtdışında, ne yani burda Metamorfozla coşturmadan yeni albüm mü yapacak, hiç sanmıyorum

**MegaStarkan**
19-02-08, 22:16
Eski habere benziyor bu.
Haberler.com'da Tarkan yazinca en son TPE Hülya Avsar-Tarkan olayi gözüküyor cünkü.
Konuyu acan arkadas link verirse bizde daha kolay kontröl edebiliriz.
Tskler.

denizmavisi
19-02-08, 22:23
Albüm mü:9: neyden bahsediyorlar ya bismillah yani metamorfoz çıkalı kaç ay oldu single çıkarırsa bile bir mucize gibi geliyor bana yine iyi sallıyor bu magazinciler:13: 3-4 seneden önce bir albüm çıkaracağına hayatta inanmam

Rumeli59
19-02-08, 22:31
vallah ben bu haberi pek inanmiyorum cünkü su anda biz metamorfoz dinliyoruz!!

sally
20-02-08, 00:01
haber gercek deyildir tarkan hemen albüm cikarmaz daha metamorfoz albüm cikali bi sene bile olmadi

lastcigar
20-02-08, 02:22
yaaa arkadaşlar bence bosuna yoruyoruss kendımızı:)tarkan sezen ile gerçekten güzel bir dosttt bunu artık anlamanız lasımmm die düşünüyorumm,tarkan sezen veya nazansız hareket etmes:D:D

**MegaStarkan**
20-02-08, 22:07
Konu kilitlenmisdir

Neden:
Eski haber oldugunu konuyu acan arkadas özel mesaj olarak belirtmisdir.