PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Musti'nin şarkıları iyi değil

Lorenser
19-02-08, 07:47
Gökhan Özen, katıldığı bir televizyon programında, Tarkan ve Mustafa Sandal'ın artık iyi şarkı yapamadığını iddia etti.

Programda, daha önce yaptığı "Mustafa Sandal ile Tarkan abim olur" açıklaması hakkında "Ben büyüklerime saygılıyımdır. Büyüklerime abi derim. Bu yüzden onların bana kırılmadığını düşünüyorum" diyen Özen, sözlerine şöyle devam etti: "Tarkan ve Mustafa Sandal eskiden daha iyi şarkılar yapıyorlardı. Bu senenin onlara çok iyi gelmediğini düşünüyorum."

Kaynak:Hürriyet

Tar-Khan
19-02-08, 08:10
kendi fikri...
yine saygisini yitirmemis ama...
kendi adina saygili konusmus helal diyorum...

HURRICANE
19-02-08, 09:41
Gökhan özene bu sene ii mi gelmiş peki:)

belfü
19-02-08, 10:28
Abimi abide nerden çıktı şimdi büyüklerimmi oldu Tabi müzik acısından Tarkan onun katmı kat üstünde bunun eskisi yenisi yoktur Tarkan herzaman bir numaraydı. Gökhan Özenin albümü çıktıda ne oldu nerde çalınıyo Tarkan kadar yankı uyandırabilmişmi bence bu sene Tarkanın senesi olacak:29: :29:

DjS4m3T
19-02-08, 10:35
ozaman onun albümüde metmorfoz gibi patlama yapsaymıs:D

Mega Fanat
19-02-08, 10:50
[B]Ben büyüklerime saygılıyımdır. Büyüklerime abi derim. Bu yüzden onların bana kırılmadığını düşünüyorum

Sanki TARKAN icin deyerli birisi de bi de kirilicakti sana.TARKAN senin dediklerini aldirmiyor bile,kucuk abi!

Ufff...sinirim bozuluyor bu adam hakta duydugumda.

özge
19-02-08, 11:48
kötü bişey söylememiş kendi fikrii...ama tarkanın albümünü alıp dinlemediği kesinn:13:

szr67
19-02-08, 12:12
müzik kulağı olmayan yeni bir cins

TARKANFREAK
19-02-08, 12:23
Tarkan neden hep mustafa s. le ayni kefeye konuluyoki? Arada büyük bir ucurum var bence...Herkes kendine baksin biraz...

mcggs
19-02-08, 12:46
Mustafa Sandal için doğrudur,şarkıları çok kötü Mustafanın da,Tarkan için yanlış konuşmuş bence,yine de saygılı yönünü tebrik etmek lazım sonuçta albümü beğenmeyende olacaktır..

tara
19-02-08, 12:57
butun insanlar tarkani sevmek zorunda degiller
kendi fikrini soylemis
biraz da bu isle one cikmak istemis belki

eskalen
19-02-08, 13:38
Mustafa Sandal hakkında doğru söylemiş, güzel şarkılar yapamıyor bu son albümünde görüldü,başka kişilerin verdiği şarkılar yetiyor ona...Ama Tarkan'a eskisi gibi değil sözcüklerini falan kullanması yanlış.....Mustafa Sandal'a abim diyorsa, Tarkan'a "usta" demeli, İkisini aynı kefede tutmaması lazım önce Gökhan Özen yorum yapmadan önce.....

tunalı
19-02-08, 13:56
bu gökhanda cok konuşmaya başladı
kendi işine baksa ya

eLiF
19-02-08, 14:02
kendi şarkıları ne kadar iyi acaba?? bu da dilli düdük olmuş neysee:16:

ozinga
19-02-08, 18:30
evet doğru nerde o isyankarlar nerde o Dudular:16:

sinemtevetoglu
19-02-08, 20:35
saygı sınırları içinde oldukça insanların fikirlerine saygı göstermek lazım ama ben TaRkAn ve mustafa sandalın nasıl aynı cümle içinde kullanılabildiğini ve ikisine de aynı eleştirilerin yapılabildiğini anlamadım...mustafa sandalın eski şarkıları daha güzeldi demiş ama 'bu kız beni görmeli! ve 'onun arabası var'dan sonra mustafa sandalın iyi şarkı yaptığını ben görmedim önceki yıllardansa bu seneki 'melek yüzlüm' ve 'gönlünü gün edeni sevmez sevda' şarkıları daha çok tutuldu.TaRkAn'a gelince o zaten her zaman nereye kadar gidebileceğini görmek isteyen ve kendisini yenileyen bir sanatçı ve bu güne kadar yaptığı her şarkı birbirinden güzel...TaRkAn hayranlarını da tatmin edecek nitelikte oldu...eleştirirken komik olmamak gerek...

paylaşım için teşekkürler...

b_a_S_k
19-02-08, 21:06
birilerinin bu albümü beğenmemesi için yapılandan daha başarılı bişeyler üretmesi gerekiyor türkiyede de böle isim olmadığına göre kimseye saygı duymuyorum söze abi ile başlayıp bitirseydi ii olurdu ..

T*A*R*K*A*N*C*I
19-02-08, 21:52
Boşşşşşverin Gökhan özen'i Kendi Haline Birakin..tarkan'da çok Takiyo Ya Onun Gibilerini Konuşuyo Işte..:16:

HakanÇelik
19-02-08, 22:00
Aklı fikri Tarkan'ı taklit etmek olan Gökhan Özen, ne zaman büyüdü de
Tarkan'ın şarkıları hakkında yorum yapıyor. O ilk önce kendi satmayan
albümüne baksın. 3 şarkısını dinledim 3 şarkısı da çok vasat. Vokalleri de
Tarkan kokuyor. Yine taklit yani...

**MegaStarkan**
19-02-08, 22:22
Gökhan Özenin albümü kötü degildi. Mustafa Sandalinkinden daha iyidi.
Tarkaninkini begenmeye bilir cünkü Gökhan Özen yeni tarz yaratamiyor yaratanlarida sevmiyor anlasilan ;)

Tar-Khan
20-02-08, 11:04
Mustafa Sandal için doğrudur,şarkıları çok kötü Mustafanın da,Tarkan için yanlış konuşmuş bence,yine de saygılı yönünü tebrik etmek lazım sonuçta albümü beğenmeyende olacaktır..

evet aynen katiliyorum ;)

ümitcoll
21-02-08, 22:40
adam dürüst şarkıcılardan biri saygılı seviyeli sadece yaptığı işiyle gündemde şarkıları ve 'O' başka bişey yokk.helal olsunn !....

karma_elcin
21-02-08, 23:41
o kim yaa....

arjen22-tarkan
23-02-08, 14:52
Gökhan Özen Kendi Albümüne Baksın Önce Sonrada gelip Tarkan'ı Eleştirsin bence o eskisi kadar güzel albüm yapmıyor ... Mustafa Sandal'ın albümü de fiyaskoydu ama Tarkan İçin aynı şeyi diyemem !!

firelord
23-02-08, 23:13
sanki kendisinin albümü çok iyide konuşuyo dilli düdük.Albümü nekadar satmış.ona göre konuşsun

garez
24-02-08, 00:37
yahu o gökhan özen yine ne konuşuyor kendisinb olduğu yer şu an neresi bu gibi arkadaşlar rütbesini bilsin öyle konuşsun

busrab
24-02-08, 00:51
saygılı konuşmş olabilr ama insn konuşurkn önce kendine bakmalı..bence kendisi de ii şarkı yapamıoki bildiğim kadryla şarkı yazmıo kendisi..bi iki şarkı haricnde patlama göremedm ben o kişiden....

Gizemm
25-02-08, 18:43
kendı fıkrıı amaa tarkann gıbı bırısıı asla yhokk:10:

popstareyup
25-02-08, 21:21
sadece 2 sinin değil çoğunun yeni şarkıları eskiisnden kotu.