PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen şarkı verdi aradaki buzlar eridi

HakanÇelik
17-02-08, 12:57
Sezen şarkı verdi aradaki buzlar eridi

Geçen yaz Sezen Aksu’nun kendisine verdiği şarkıyı daha önce Ferhat Göçer’e dinlettiğini öğrenen Tarkan, ünlü sanatçıyla yollarını ayırmıştı

Ancak Aksu, Tarkan için bir şarkı yaptığını söyleyince aradaki buzlar eridi. Tarkan’ın yaz başında single olarak piyasaya çıkarması beklenen şarkı için ikili, önümüzdeki günlerde New York’ta biraraya gelecek. Tarkan’la Sezen Aksu, geçtiğimiz yıllarda Nazan Öncel yüzünden küsmüş ve 3 yıl konuşmamışlardı.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=17.02.2008&Newsid=162398&Categoryid=8

**MegaStarkan**
17-02-08, 13:04
Ondan single cikaricam demisdi. Sezen Aksu sarkisi, kesin yazin icin süper olur ;)
Tskler Hakan

eskalen
17-02-08, 13:06
Çok güzel birşey single çıkartması Tarkan'ın...Uzun bir aradan sonra....İnşallah doğrudur......Teşekkürler haber için....

alper...
17-02-08, 13:23
son günlerde duyduğum en iyi haber kesinlikle!

TARKANFREAK
17-02-08, 14:27
vayyy...cok sevindim bu habere...yaz süper gececek demek:) tsk haber icin..

O sarkinin Euro Cup 2008 için bi versiyonu yapilir. Görürsünüz:36: Türk taraftarlari cosacak yine

scorpioness
17-02-08, 14:45
Başlıkları şimdiden görebilliyorum kendi yaptığı şarkılarla çıkardıgı Metamorfoz albümüyle beklediği satış ve ilgiyi yakalayamayan Tarkan yine kraliçesine sığındı....İşte medyamız budur.Hayırlısı olsun umarım dediğim çıkmaz sağol haber için.

pare_pare
17-02-08, 14:53
bende duydum single çıkaracağını desenize yazın her taraf tarkan kokacak bu yaz çok güzel geçecek çook inşallah bodruma gelir yaa

aliyaşar
17-02-08, 15:07
gerçekten çok güzel bi haber eğer doğruysa teşekkürler haber için ;)

HURRICANE
17-02-08, 15:16
TARKAN eğer U dönüş yaptıysa ve Sezen Aksu dan parça aldığı doğruysa çok yazık diyorum sadece...Metamorfoz albümü'ne inanmamak olur böyle bir hareket!Ki bence albümün satışlarıda gayet iyi...Medya scorpionees'in dediği gibi başlık atarsa da haksızken TARKAN ın bu hareketiyle haklı duruma geçer...

crash35000
17-02-08, 15:22
sanırım tarkan bi açıklamasında çok güzel bi şarkı yazdım yazın single yapıcam demişti bu şarkıyı

eskalen
17-02-08, 15:26
Bende öyle düşünüyorum Yaz'a sıngle çıkartması metamorfoz albümüne güvenmedi single çıkartı yine Sezen Aksu'ya sığındı gibi sözler çıkacak medyada......Yaz'a çıkıp çıkmayacağı şimdilik kesin değil iddialar var ortada sadece şu an!

denizmavisi
17-02-08, 15:50
Çok güzel bi haber inşallah doğrudur bol bol Tarkan dinleriz ama medya yine demediğini bırakmayacaktır maalesef

Rumeli59
17-02-08, 16:34
insallah bu haber dogrudur ve zaten onlar birbirlinizde kiyamiyorlar hemde seviyolar!

Ozz
17-02-08, 16:45
Dert etmeyin tarkan yazın dediyse biz o single 2010 baharında falan görürüz ancak... o zamana kadar da metamorfoz sindirilmiş olur...:D:D:D

MEGASTAR
17-02-08, 17:04
2 3 parcada kendi eklese super olur

karma_elcin
17-02-08, 18:34
son günlerde duyduğum en iyi haber kesinlikle!
aynen...:19: :36:

sarıpapatya
17-02-08, 19:21
süper bi haber buu yazın yeni şarkı yaşasınnn ohh beee çok mutlu oldum

selin_trkn
17-02-08, 20:07
çok güzel bir haber desenize yaza süper bir single geliyor...:D

Tugcee
17-02-08, 20:47
süper yaa bir an önce cıkarsın single yaz gelsin :)

HND
17-02-08, 21:11
ness'e katılıyorum. fazla lafa lüzum yok.

tara
17-02-08, 21:29
Başlıkları şimdiden görebilliyorum kendi yaptığı şarkılarla çıkardıgı Metamorfoz albümüyle beklediği satış ve ilgiyi yakalayamayan Tarkan yine kraliçesine sığındı....İşte medyamız budur.Hayırlısı olsun umarım dediğim çıkmaz sağol haber için.ness cim cok guzel soyledin .aynen oyle olucak .
single icin cok sevindim
haber icin tesekkurler

szr67
17-02-08, 21:50
sezen aksuyu bildim bileli sevemedim şarkıları çok sıkıcı geliyor bana tarkan kendi şarkılarıyla hop hoplatsın bizi yazın

caspian
17-02-08, 21:56
bu habere kesinlikle inanmıyorum daha metamorfoz tam olarak anlaşılamadı bile...birde yazın single çıkartacakmış...%1 ihtimal bile vermiyorum...bu tür haberleri çok gördük ve artık inanmamayı öğrendik sanıyordum ben ama herkes istiyo böyle birşey olmasını,ilginç..:(

kartales26
18-02-08, 00:43
inşallah single çıkarmaz hem de sezen aksu şarkısıyla daha metamorfoz 1,2 yıl gider

mstf
18-02-08, 00:52
bencede metamorfozun üzerine sezenden şarkı almamalı...

Mega Fanat
18-02-08, 15:24
TARKAN eğer U dönüş yaptıysa ve Sezen Aksu dan parça aldığı doğruysa çok yazık diyorum sadece...Metamorfoz albümü'ne inanmamak olur böyle bir hareket!Ki bence albümün satışlarıda gayet iyi...Medya scorpionees'in dediği gibi başlık atarsa da haksızken TARKAN ın bu hareketiyle haklı duruma geçer...

Ama bence "METAMORFOZ" artik sozunu dedi ve bobma gibi patladi,o ki kaldi medyaya onlar zaten dir-dir gecmeye bi konu buluyorlar hep.

mcggs
18-02-08, 15:47
Yıllar yılı nedense Sezen Aksuyu beğenmedim,şarkılarını bir türlü yakıştıramadım..Ve nedense Tarkanın okudukları dışında yani Şımarık,Şeytan Azapta ve Hepsi Senin Mi dışında kendi okuduklarını pek beğenmem..Ve Sezen Aksuya ihtiyacı yok bence Tarkan'ın tam 180 derece dönüş hiç yakışmıyor.. :16:

belfü
18-02-08, 15:55
Ben zaten biliyodum küs duramaz onlar kaç sene olmuş bir elmanın iki yarısı çok sevindim.

*SEM*
18-02-08, 15:56
Bende bu kadar kısa bir sürede yeni single çıkaracağını düşünmüyorum ....Tarkan Sezen Aksu için "O benim kraliçem onunla küs kalırmıyım hiç?... "demişti... Dolayısıyla Sezen Aksudan İleriki zamanlarda çıkaracağı bir albüm için şarkı alacağı doğru olabilir, ancak bunun bu yaz gündeme geleceğini sanmam ...Haber için teşekkürler...

HURRICANE
18-02-08, 15:58
Ama bence "METAMORFOZ" artik sozunu dedi ve bobma gibi patladi,o ki kaldi medyaya onlar zaten dir-dir gecmeye bi konu buluyorlar hep.

Peki Metamorfoz albümüne sezen aksu beste veremezmiydi sence?Konsept falan dendi ama bence hikaye ,TARKAN kasten sezen aksudan beste almadı diye düşünüyorum.Ki bunu çok takdir ettim ben şahsen..Çünki ne olduysa nazan öncelin Dudusundan sonra oldu dikkatinizi çekerim!TARKAN ın üstüne bu dönemden sonra acımasızca oyunlar oynandı karalama kampanyaları düzenlendi!Ki sezen aksu istese TARKAN hakkında 1 tane kötü haber yaptırtmaz dı!Bu güce fazlasıyla sahip, müneccim olmaya gerek yok bugune kadar sezen aksuyla ilgili bir tane kötü haber yapıldığını gördünüzmü?

yeşim aldemir
18-02-08, 16:06
belki bazı arkadaşlar bana kızacak ama tarkan ve sezen aksunun birbirlerini çok sevdiğini düşünmüyorum

asd1234
18-02-08, 16:08
Bence Tarkan kesinlikle single çıkarmaz yazın. Durun bakalım daha Metamorfoz'un sadece 1 şarkısına klip geldi,metamorfoz anlaşılmadı,tam bilinmiyor.Üstelik Sezen Aksu'nun şarkısıyla çıkması bence pek te hoş olmaz,aynen scorpioness'in dediği gibi başlıklar görürüz. Hadi medyayı bırakalım ama Tarkan'ın Metamorfoz tutmamış gibi Sezen'den şarkı alıp metamorfozu bırakması olmaz bence. Kendi bilir yine de,o ayrı tabi.

bounce
18-02-08, 16:39
arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum ness arkadaşımızın söylediklerine aynen katılıyorum tarkan çok büyük oynadı artık ne sezenden ne de nazan dan şarkı almamalı çünkü bu albümde tarkan şu mesajı verdibence...ben kendi şarkılarımla da varım .......alacaksa da başka söz yazarlarından almalı geriye dönmemeli artık ......bişey daha söyleyeceğim çoğumuz bu habere sevinmiş ki bundan şunu anladım ben çoğumuz metamorfozu beğenmemiş ki yeni bi single istiyor aynen bende öyle düşünüyorum güzel bi single iyi olur birde aman aman a türkçe sözlerle tarkan yaz konserlerinde götürürü bu işi

szr67
18-02-08, 17:23
metamorfoz albümü yaklaşık 5yıllık albüm bu albümün üzerine gitmeli tarkan atvdeydi galiba bi röportajı vardı bu albüm metamorfozun bir başlangıcı diye bu tarzda ilerlemeli tarkan single da özellikle electronik müzik ve rock a önem versin...bu albüm 2sinin karşımı olmuş özellikle vay anam vay çok dikkat çekici bir parça pare pare arkasından kovalıyo bu 2parçayla avrupada ses getirir tarkan yabancı dile çevrilip bu 2şarkıyla single düzenleyebilir sezen aksu dan almasına 1000lerce kez karşıyım

bzesma
18-02-08, 19:26
evet süper olcak cıkarsın yaa yazın bomba gibi olcak yaniiiiiiiii

garez
18-02-08, 22:30
aynen arkadaşlar yazın başında çıkacak başlıklar belli oldu şimdi den o günlere motive olma dileğiyle iyi akşmlar

pare_pare
18-02-08, 23:06
sanırım haklısın abi bende almasını istemem klası sarsılır bence yaa keşke almasa

sinemtevetoglu
18-02-08, 23:52
ne küslüklerine inanıyorum ne de yazılıp çizilenlere...basit bi şarkı alışverişi ve bu onların arasında hep oluyor...çok büyütüyorlar ikisini de rahat bıraksalar artık! kimsenin kimseyle bi derdi yok!

HURRICANE
19-02-08, 09:49
bounce a katılıyorum başka sanatçılardan şarkı sözü alabilir..ama sezen aksu dan asla!Geriye dönüş olmamalı..TARZ konusundada szr67 ye katılıyorum!

belfü
19-02-08, 10:08
Bence yazın bir albüm çıkarmak doğru değil bazı arkadaşların görüşlerine katılıyorum bu albümün yeterince tanıtılmadığı kanısındayım ve daha bir parçaya klip çekildi ama ilerde Sezen Aksu Tarkanın tarzına uygun şarkılarda yazabilir Tarkan alabilirde kanlı bıçaklı olmaya gerek yok herkes hatasını anladıysa Ne mutlu ama Tarkanın beste yapmaya devam etmesini istiyorum çünkü ilerde gene böyle sorunlar çıkmaması açısından Tarkan kendi bestelerini yapması daha uygun zaten Tarkan bence oldukçada yetenekli .........

İZMİRLİ
19-02-08, 14:21
tarkanın böyle bişey yaptıgını sanmıorum...yalan haber oldugu belli....yaza single falan cıkmAZ

ümitcoll
20-02-08, 15:12
eski günlere az kaldı çok az metemorfoz bi başlangıçtı sezen gelince tam olacak..güzel sevdim ben bu haberi yaşasınnn :)

onursamed
21-02-08, 18:20
neye single çıkarcak.bu haber kesin saçma
çıkarır sa yeni albümünden bir şarkıya çıkarır.

arjen22-tarkan
23-02-08, 14:43
Oooo Harika Yaa Yaza da single geliyor ... Ayrıca O Tarkan Yolları Ayırmıştı Lafı Çok Saçma Öyle Bi şey olmas kesinliklee!!

popstareyup
25-02-08, 21:19
albumune koymadı sezen şarkısını.
çokda tutulmadı bu yuzden.
hayranları şişirebilir ama gerçekler ortada.