PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni sahne showu icin oneri

kujo
17-02-08, 08:13
merhabalar arkadaslar, benim tarkanin sahne showu hakkinda yeni bir onerim olacak. tarkanin sahne showuna ne kadar onem verdigi malumunuz. ozellikle sahneye cikislari ve ses isik showlari sahnesini dahada guzellestiriyor. fakat son yillarda ayni tekrarlar olusmaya basladi bunu onlemek icin tarkana ufak bir onerim olacak.tarkan ilizyonislerle calismalidir. evet kulaga garip geliyor ama bence yapmalidir.
nasil olacak bu is? oncelikle dunya capinda unlu olan iluzyonistlerle calisma icin girisimlerde bulunmalidir. sahne showlari hazirlamak icin onlara neyse parasi vermelidir. daha sonra showunda bunlari kullanmalidir. mesela showda copperfield in yaptigi ucus sahnesini yapsa ve bunu bir kac sarkiyi soylerken uygulasa nasil etkileyici olabilecegini dusunebiliyormusunuz?bunun disinda sahneden birden bire kaybolmasi ve mesela durduk yere bir baska yerde cikmasi felan olaganustu etki yapar. bunun disinda bu olayi daha once deneyen hic bir sarkici turkucu vs olmadigi icin turunun tek ornegi olacaktir. bence tarkanin ismini daha cok duyurmasina ve reklaminin yapilmasina katkida bulunacaktir. ayrica bu olayin konser bilet satislarina etkisini ve hayran kitlesinin ona duyacagi hayranligi artiracagida kesin gibidir.
ozetle tarkan sihirbazlar gibi ufak oyunlarla sahnede kullanacagi cok ama cok dikkat cekecektir.
bence dikkate almalidir bu onerimi.

szr67
17-02-08, 12:22
ilginç bir öneri ama artık büyük çapta organizasyonlar yapmayı düşünmediklerini iletti bana uygar ataş kendisine sahne tasarımlarımı ve showlarımı sundum,kendisi şunu dedi bi sahne kurulumu ve showları için 2gün uğraşıyoruz çok vakit alıyo bize daha pratik hemen yapılabilecek çalışmalar gerekiyor dedi.yani tarkan sahne ye çıkıp şarkısını söyleyip inecek artık

kujo
18-02-08, 02:58
tarkan hedefmi kucultmus?
boyle seymi olur yav. sahne showuna hangi buyuk star caba harcamamis? eger boyle diyorsa bence tarkan managerini degistirmeli hemen.

İZMİRLİ
18-02-08, 10:27
szr67....nedemek büyük çapta org. düşünmüyolarmışda zor oluyor die hemen yapılabilecek pratik sahne düşünüyolaarmış......bu kadar büyük bir sanatçının menajerinin ben bunları söyledigine kusura bakma ama inanmıyorum....

*SEM*
18-02-08, 13:59
Bende Tarkan'ın zoraki bir görevi yerine getirirmişcesine sahneye çıkıp şarkı söyleyip ineceğine ,hayranlarına böylesini layık gördüğüne inanmak istemiyorum.Herşeyden önce profesyonelliğine yakışmaz,kaldıki Tarkan yıllar yılı sahne şovları ile adından sözettirip sahnesiyle hayranlarını büyüleyen biri... Şimdiden sonrada hayranları için en iyisini yapacağına eminim...:20:
Sihirbazlarla çalışmak orjinal ve iyi bir fikir bencede birde şova madonna gibi bir ismi dahil etse süper olurdu...:8: