PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haberi okudu geri döndü

aliyaşar
14-02-08, 21:51
http://haber.mynet.com/detay/populer-kultur/Haberi-okudu-geri-dondu/14Subat2008/O1203014420082
vay be hela olsun hülya avşara bravo valla tebrik ederim zaten almayarak kendisine yakışanı yapmış:20: tekrar bravo :)

MEGASTAR
14-02-08, 22:00
tarkan da ayip etmis ama Eger orda olsaydi Basbakandan odul alacakti bu da buyuk bi pirim olurdu megastarimiz icn

aliyaşar
14-02-08, 22:04
tarkan da ayip etmis ama Eger orda olsaydi Basbakandan odul alacakti bu da buyuk bi pirim olurdu megastarimiz icn
ewt gerçekten çok güzel olurdu ama amerikaya mecbur olmasa gitmesdi die düşünüyorum girip çıkması gerekiyomuş ya hani o bakımdan

HURRICANE
14-02-08, 22:07
Aslında çok anlamlı bir ödül bu..Ama TARKAN genelde ödül almayı pek istemiyor.Ayıp etmiyormu derseniz bencede ayıp ediyor!Hülya Avşar ödülü almamakla en doğrusunu yapmış!Haber için teşekkürler

Bazen müzik kanalarını eleştiriyoruz neden TARKAN'A ödül vermiyorlar diye ama TARKAN genelde yurt dışı bahanesiyle ödül almaya gitmiyor!Sanırım bu yüzden son yıllardada teşrif etmediği için ödül verilmiyor!İhtiyacı varmı derseniz elbettki yok ama Ona değer verenlere de bu şekilde davranmamalı!Çünki bu 1 değil 2 değil bahane değil yani..

eskalen
14-02-08, 22:28
Tarkan siyasetin içinde yer almamak için ve politikacılarla pek yer almayı sevmediğinden yer almadığını sanıyorum.....Bence iyi oldu.....Tarkan devletin hiç desteğini almıyor ki bunu hep dile geitiriyor o yüzden müzik kanallarında verilen ödülleride almıyor......Şimdiye kadar hiçbir desteği devlet tarafından veya kültür bakanlığından almadığı için,o yüzden bir cephe almışlığı var Tarkan'ın.....Teşekkürler haber için;)

HURRICANE
14-02-08, 22:44
Tarkan siyasetin içinde yer almamak için ve politikacılarla pek yer almayı sevmediğinden yer almadığını sanıyorum.....Bence iyi oldu.....Tarkan devletin hiç desteğini almıyor ki bunu hep dile geitiriyor o yüzden müzik kanallarında verilen ödülleride almıyor......Şimdiye kadar hiçbir desteği devlet tarafından veya kültür bakanlığından almadığı için,o yüzden bir cephe almışlığı var Tarkan'ın.....Teşekkürler haber için;)

İyi de Yılbaşında devletin kanalında ne işi vardı o zaman?!Hiçbir Tv kanalı diyorsun hepsi devlet kanalı değil ki!

**MegaStarkan**
14-02-08, 22:54
Hülya Avsar dogru karar almis. Tarkanin durumu farkli.
Belki dogru karar. Bence dogru....Politika ve Tarkan düsünemiyorum.
Ordaki davranis vs. yanlis yorumlanabilir.

Mega Fanat
15-02-08, 11:12
Helal olsun Huyla Avsara!
Ama TARKAN odulu almaya gitmedise,bence onun da bi bildiyi vardir,neyin nasil yapilacagini O daha iyi bilir.

mcggs
15-02-08, 11:34
Tebrik ediyorum,Hülya Avşarı..Bence doğru bir karar vermiş..Ama keşke Tarkan gitseydi ödülü almaya..

TARKANFREAK
15-02-08, 11:49
vayy be helal olsun hülya avsara..hülya ablamiz gururlu kadindir..beklerdim ondan böyle birsey zaten..ama tarkanda ödülü alsaydi keske ya:( almadiysa bir bildigi vardir heralde..ama TPE de sonucta ayip etmis..ne o tarkanimiz gidemiyo diye hemen hülya avsara kosuyolar??

yeşim aldemir
15-02-08, 12:33
:28: tarkan marka-müzik hülya avşar marka- sanat dalında ödül alacaktı diye bir açıklama yapmışlar bugün

aliyaşar
15-02-08, 12:52
:28: tarkan marka-müzik hülya avşar marka- sanat dalında ödül alacaktı diye bir açıklama yapmışlar bugün
:18: müzik de sanat dalı diil mi böle bi açıklamayı kim yapmış merak ettim:28:

gence
15-02-08, 13:22
Tarkan iyiki burda deilmiş bence.Siyaset ve türkiye nin durumu hiç iyiye gitmiyo,uzak dursun Tarkan tüm siyasetçilerden.ödül felan da almasa nolur.Ona en büyük ödül bizleriz zaten.

arjen22-tarkan
16-02-08, 11:16
Hülya Avşar Son Günlerde Tarkan'ı Yeterince Kıskanıyor Bunu da Kendine Gurur Meselesi Yapmış herhangi Tebrik falan sunmayacağım çünkü Trt nin Tarkan'a werdiği idda edilen 750 bin dolar için o para bize werilmeli demişti ... Ki ortada öyle bi para olmadığı anlaşılmıştı...
haber için teşekkürler