PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : star'da tarkanla 3 proğram

Nzl
06-05-06, 01:40
habertürkde dün geceki cengiz semercioğlunun proğramına star genel müdürü konuktu...Tarkanla yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. programlar belgesel tadında can dündar'ın editörlüğnü üslendiği bir şekilde mayıs ayı sonunda yayınlanmaya başlanacak.son proğram haziran başında olacak. Ayrıca proğramın içeriğinde can dündar'ın tarkanla yapacağı röportajlara ve sokak röportajlarınada yer verilecek. Asıl bomba tarkan'ın canlı düet yapacağı sanatçılar bence Müzeyyen senar ve arif sağ la birlikte türk sanat müziği ve türk halk müziği ziyafeti yaşayacağız. Bitmedi star tv tarkanla bağını bununlada bitirmeyecekmiş Haziran ayında tarkan'ın yurd dışı turnesine birlikte gidilecek ve tarkanla birlikte gittikleri ülkelerin insanlarıyla röportajlar yapılacak ve önemli yerleri tanıtılacakmış.
(ben bu haberi başka bir haber başlığı altında duyurmuştum ama fark etmediniz galiba)

zynprtrk
06-05-06, 01:48
süper yaw........Hepsini DVD'ye kaydedeceğim...

b_a_S_k
06-05-06, 01:52
türksanat müziği dinliyceğiz anlaşılan tarkan duydum ki unutmuşsunu ne güsel söylüoo _ayrıca _benzemes kimse sanaa die başlayan warya ismini unuttum :36_1_21:

duygu
06-05-06, 15:39
zeynep bari çekiosn burayada ekle nolur..........

Khaos
06-05-06, 15:41
Güzel haber bekleyelim bakalım neler olacak...

deniz
07-05-06, 15:29
bravo bravo bravo