PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Coşkun Sabah "Rekor bende" dedi

asd1234
13-02-08, 18:35
Arkadaşlar bu eski bir haber ama haberin bu yönü pek yazılmadı diye biliyorum..Eğer yanlış hatırlamıyorsam Siesta dergisinde Coşkun Sabah'ın "Bu ülkenin albüm rekoruna sahip olduğum için çok mutluyum, 3,5 milyon albüm sattım,varsa daha iyisi çıksın" diye bir şey söylediğini okudum,hani "Tarkan'ı 40 yaş üstü kimsenin dinlediğini sanmıyorum,nasıl starlık bu?" diye sitem ettiği yazıda.. Benim bildiğim Tarkan'ın Ölürüm Sana albümünün tirajı 4 milyondu! Birileri bu konuda beni aydınlatırsa çok sevinirim..Bu konu hakkındaki yorumum da şöyle;pop müzikten herkesin hoşlanması beklenemez,ancak Tarkan Türk Sanat Müziği okuduğunda 40 yaş altı-üstü farketmeden herkes onu zevkle dinliyor,starlık ya da Tarkan'a deyimimizle "MEGASTARLIK" böyle olur!!! Coşkun Sabah ise önemli bir değerdir,önemli şarkıları vardır,tamam,ama sadece o kadar,onu da 40 yaş altı kimse dinlemiyor,illa yaş istatistiği çıkaracaksak durum budur..

HURRICANE
13-02-08, 18:43
Türkiyede Bandrollu albüm satışlarında rekor Mustafa Topaloğluna aittir!Coşkun sabaha değil...Oy oy eminem o dönemlerde 5 milyon sattı..

gence
13-02-08, 21:15
eskiden internet yoktu, şimdi o satışın onda birini yapsın da öyle ona buna sataşsın

mcggs
13-02-08, 21:17
Tarkan'ın albümü Ölürüm Sana şu ana kadar Türkiyede satan en çok 2. albümdür..Ve sanırım bir daha hiç bir sanatçı böyle bir albüm daha yapamaz..

HURRICANE
13-02-08, 22:01
Tarkan'ın albümü Ölürüm Sana şu ana kadar Türkiyede satan en çok 2. albümdür..Ve sanırım bir daha hiç bir sanatçı böyle bir albüm daha yapamaz..

Aynen katılıyorum

eskalen
13-02-08, 23:40
Coşkun sabah Rekor bende diyerek ne yapmaya çalıştı ki...Sanki megastar mı oldu,hemen,ilgi mi artı!.......Yani birkaç laf yapim benim de havam bilinsin durumu var......Halbu ki Coşkun sabah kendi alanında iyi sanatçılardan kendisine megastar'a benzetmekte lütuf mu yapmış oldu.....Hem Tarkan hiçbir zaman ben megastar'ım demedi bunun altını çizmek gerekir,bu Tarkan'ın mütevazılığını gösterir,efendiliğini belirtir .....Halbu ki "her meyvenin tadı farklıdır"....Bunu anlayan çok az sanatçı var......

tunalı
13-02-08, 23:49
severek dinlediğim bi ses coşkun sabah
niye böyle bir polemik yarattı hiç anlamıyorum yakışmadı ona

sinemtevetoglu
14-02-08, 00:05
TaRkAn'ın 'ölürüm sana' albümü 3 milyonun üzerinde sattı...

HURRICANE
14-02-08, 00:20
TaRkAn'ın 'ölürüm sana' albümü 3 milyonun üzerinde sattı...

O dönem bir okadarda korsanı sattı o albümün!Ki topaloğlunun döneminde internet ve korsan yoktu!Somut olmasa da gizli rekortmen yine TARKAN'dır.