PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Maaşlı' bir aşk mı?

arjen22-tarkan
11-02-08, 13:10
Tarkan'la yaklaşık 7 yıldır aşk yaşayan Bilge Öztürk para kazanmanın ilginç bir yolunu daha buldu!

Megastar'la birlikte görünüp el ele pozlar vermek için ayda 5 bin dolar maaş aldığı iddia edilen Bilge, köpeği Fındık'ın üzerinden de para kazanıyor. Tasarladığı köpek çantalarının tanıtımında sevimli köpeğini kullanan Bilge Öztürk, son zamanlarda Fındık'a mankenlik yaptırmaya da başladı. Siren Ertan gibi ünlü modacıların defilelerinden boy gösteren Fındık, bu sayede sahibine yüklü bir para kazandırıyor. Konuşulanlara göre Bilge, Fındık'ı çıkardığı her defileden 5 bin YTL alıyor. Bu sayede küpünü duyuran Bilge Öztürk, tasarladığı köpek çantalarının tanesini de yaklaşık 200 YTL'ye satıyor. Para kazanmak için 'ilginç' işler yapan Bilge Öztürk'ün birçok ünlü ismin de avukatı olduğu biliniyor.

Kaynak : Gazetevatan

Kişisel Yorum : Anlaşılan Böyle Saçma Sapan Haberler Çıkarmaya Dewam Edecekler :13: Ta ki bir gün Teoman gibi çıkıp wurana kadar Teomanın Ellerine Sağlık keşke bi daha yapsa ... Zaten Beyaz Showda Bi daha olursa kafa atarım Demişti !!!:28:

tara
11-02-08, 13:35
ne rahat insanlara iftira ata biliyorlar.bunlari durdurmak icin bi kanun bi sey olmali.
bu nasil terbiyesizlik ya bilmem para almis tarkanla beraber olmus.
tarkan bi sey yapmali dava acsin .
kopegiyle bilmem kedisiyle para kazaniyor size ne be gidip hirsizlik etmemis ki

özge
11-02-08, 14:35
bu gazetecilerr iyicee abarttılarrr..işini düzgün yapan birtanee gazeteci görmedimm:14: :14:

selin_trkn
11-02-08, 15:00
ya artık gazateciler ne yazcaklarını şaşırdılar bu kadarına da pes artık....

caspian
12-02-08, 13:42
bu şimdiye kadar duyduğum en saçma şey..
yazık yani bu haberi yapanlara...:((

tunalı
12-02-08, 14:16
pes vallah daha neler duyacaz acaba kuyruklı yalan bence
dedikodu dedikodu kuru iftira

pare_pare
12-02-08, 16:00
saçmalamak para ile değil nasılsa sallayın gitsin yaa

Mega Fanat
13-02-08, 11:54
Ufff!Bikmadilar mi uydurma haberlerini yaymaktan?

asd1234
13-02-08, 17:52
Ben bıktım bunlar bıkmadı..Dilli düdükler..

SemPatiQa
31-03-08, 19:29
ates olmayan yerden duman cikmaz dicem ben ama siz beni yasatmassiniz:))

ozkan1907
31-03-08, 21:53
ates olmayan yerden duman cikmaz dicem ben ama siz beni yasatmassiniz:))

bence bu forumdan defol git :13: