PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TaRKaN'IN ALBüMüNü BeĞeNMeDiM !

badboyserkan
08-02-08, 21:27
ESKİ YÖNETMENİ KONUŞTU

METİN AROLAT TARKAN'IN YENİ İMAJI VE ALBÜMÜNÜ BEĞENMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Bir dönem Tarkan'ın kliplerini de yöneten Arolat, 'Metamorfoz' adlı albümünü kısa süre önce çıkaran Tarkan'ın yeni imajıyla ilgili, 'Ortada bir metaformoz (değişim) var. Ama gerekli miydi bilmiyorum. Fazla beğenmedim diyebilirim' dedi.

Kaynak ; gecce.com

:16: :16: :16:

eskalen
08-02-08, 21:35
Metin Arolat çok iyi bir yönetmen Tarkan'ın en bomba şarkılarına klip çekmiş insan ismini duyurmuş bir insan.....Ben pop sanatçıları arasında Metin arolat'ı çok severim......Galiba prim yapmak için böyle bir şey demiş,bide Tarkan Kıvanç Bey ile çalışınca beni attı kenara durumu da olmuş olabilir eski yönetmen sıfatı başlığıda uymammış yani Tarkan öyle bir vefasızlık da yapmaz ....Tercihler değişebilir yani.......Teşekkürler serkan haber için;)

sinemtevetoglu
08-02-08, 21:50
Metin Arolat'ı, şarkılarını ve karakterini seviyorum...TaRkAn'ın hayatında önemli bir yer tuttuğunu da biliyorum bence böyle birşey dediyse gerçekten beğenmediği için demiştir çünkü TaRkAn'a zarar vermek veya prim yapmak için böyle birşey yapacağını düşünmüyorum...ama erken konuşmuş...şarkıları tam anlamıyla anlayabilmek ve sevebilmek için çokça dinlemek gerekiyor...TaRkAn şarkıları gerçekten böyle oluyor! Bence biraz zaman geçtikten sonra bu konuda kendisiyle yeniden konuşmalılar...

teşekkürler...

denizmavisi
08-02-08, 22:24
Yine magazincilerin asparagas haberlerinden biridir zannetmiyorum söylediğini ama söylemişse bile kendi fikridir saygı duyarım

devilscream
08-02-08, 22:53
evet bugün gazete de okumustum bu yazıyı
metin arolat iyi bir yönetmen
bu yorumunu ben kötü sekilde algılamıyorum
cünkü metin arolat tarkanı seven bir insan
gayet düzgün bir üslupla elestirmis bunda hiçbir sey yok yani
teşekkürler serkan abi

Rumeli59
08-02-08, 23:23
ben bu haberden hic inanmiyorum cünkü metin arolat tarkani cok seviyor ve bende metin arolat cok seviyorum

mcggs
08-02-08, 23:28
Metin Arolat'ı severim,şarkılarını dinler,ve Kuzu Kuzuya ve Salına Salına Sinsice şarkılarına çektiği klipleri de taktir ederim..O kadar kötü konuşmamış bence,albümü beğenmeyenlerde çıkacaktır tabi ki :)

selin_trkn
08-02-08, 23:45
ya metin arolatın tarkanı çok sevdiğini biliyodum ne oldu böle bi andaki böle şeyler sölemişş...

caspian
08-02-08, 23:50
sonunda kişisel fikri beğenmemiş olabilir saygı duymak lazım..

aliyaşar
09-02-08, 00:36
imajını sevecek diye bişey yok tabii ki güzellik göreceli kavramdır demek ona göre bu hali pek güzel görünmüyo.ayrıca sadece imajını beğenmemiş albümün beğenmedim dememiş dikkatinizi çekerim ;)

karma_elcin
09-02-08, 00:39
ben bu habere pek inanmadım ama neyse...

**MegaStarkan**
09-02-08, 00:41
Metin Arolat zaten Tarkanin kivrak sarkilarini vs. seviyor.
Cekdigi kliplerindede belli oluyor neye önem verdigini.
Bu degisim onun tarzi degildir diye begenmemisdir.
Tskler haber icin

Pamela_beyazgul
09-02-08, 00:53
haber icin tesekkurler

Tar-Khan
09-02-08, 03:36
Metin Arolat çok iyi bir yönetmen Tarkan'ın en bomba şarkılarına klip çekmiş insan ismini duyurmuş bir insan.....Ben pop sanatçıları arasında Metin arolat'ı çok severim......Galiba prim yapmak için böyle bir şey demiş,bide Tarkan Kıvanç Bey ile çalışınca beni attı kenara durumu da olmuş olabilir eski yönetmen sıfatı başlığıda uymammış yani Tarkan öyle bir vefasızlık da yapmaz ....Tercihler değişebilir yani.......Teşekkürler serkan haber için;)

katiliyorum...

HURRICANE
09-02-08, 09:59
Metin Arolat'ı anlamak mümkün değil.Müzik piyasasına girdiği ilk günden beri TARKAN gibi olmaya çalışan biri hissini vermiştir bana.İmajını taklit etmiştir konuşmasını taklit etmiştir.Son dönemlerde albümleri satmadığı içinmi böyle birşey söyledi onuda bilmiyorum.Ama Okan Bayülgenin bir programın da sorulan bir soru vardı:TARKAN mı sana davranış olarak benziyor yoksa senmi TARKAN'a benziyorsun?soruyu tam hatırlamıyorum ama özünde sorulan soru buydu.Metin Arolat'ın ima ettiği cevap çok şaşırtıcıydı TARKAN bana benziyor!Ağzından tam olarak bu cümle çıkmadı ama bu cevabı onaylar gibi bir durum oldu programda.Ki arolat'ın çok iyi bir yönetmen ve yorumcu olduğunu biliyoruz gerek varmı bu takım açıklamalara onu da bilmiyorum!Metin arolat'ın da o çıkar çemberinin içinde olduğunu düşünmek istemiyorum açıkçası

tunalı
09-02-08, 11:53
metin böyle bişi demez bence
haber yalan olabilir

arjen22-tarkan
09-02-08, 15:24
Herkeesin Kendi Görüşüdür beğenebilirde beğenmeyebilirde ...
haber için teşekkürler

eLiF
09-02-08, 18:03
herkes beğenecek diye bişey yok ama tarkan'ın da dediği gibi daha iyisini yapan varsa çıksın yapsın :20:

rosebüşra
09-02-08, 19:03
ben metin arolatı severim onun da tarkanı sevdiğini hepimiz biliyoruz bu röportajında da kötü bişey yok kişisel düşüncesini söölemiş beğenmemiş olabilir

HakanÇelik
10-02-08, 15:04
Zamanında Come Closer albümünü de beğenmediğini söylemişti.
Beğenmesin, zaten o ancak "Psikoloji" gibi komik şarkıları beğenir.