PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan beyaz şovda :D

aliyaşar
08-02-08, 16:45
http://www.youtube.com/watch?v=V2EaYcjggDI çok komik yapmış yaa yapan kişi koptum ben izlerken :18:

**MegaStarkan**
08-02-08, 16:49
komik olmus....tskler paylasim icin
ama müyap bunu da yakinda yasaklar :P

Tar-Khan
08-02-08, 17:21
hahahaha süper yaaa... :D

rosebüşra
08-02-08, 17:41
güzel yapmış komik olmuş :D:D:D teşekkürler ali abi

selin_trkn
08-02-08, 18:59
çok güzel ve komk olmuş tşkler;)

RaSKaS
08-02-08, 19:01
komik olmus....tskler paylasim icin
ama müyap bunu da yakinda yasaklar :P

müyap ta baya abarttı
Tarkan ile ilgili ne varsa silmeye başladılar
benim üyeliğide sildiler
gitti o kadar video :21:

veli
08-02-08, 19:42
komik gerçekten de

Rumeli59
08-02-08, 20:01
gercekten cok komik olmus

szr67
08-02-08, 20:39
ayrıntı önem veririm tarkan bi programa katıldımı kendi katılır 5kişiyle değil o bir star komik bi slayt hazırlanmış ama bu ayrıntıyıda kaçırmayalım

devilscream
08-02-08, 21:06
cok komik olmus ya
kafasını kocaman yapmıslar bi de tarkanın
teşekkürler ali abi

eskalen
08-02-08, 21:16
Çok komik olmuş evet.....Keşke yeni imajıyla olan resimlerini koysalarmış kocaman kafa olarak.....Teşekkürler ali;)

sinemtevetoglu
08-02-08, 22:01
yazık yaa! üzülüyorum ben artık Beyaz'ın durumuna...şubatta bekliyoruz demişye inşallah doğrudur...

teşekkürler...

**MegaStarkan**
09-02-08, 00:44
müyap ta baya abarttı
Tarkan ile ilgili ne varsa silmeye başladılar
benim üyeliğide sildiler
gitti o kadar video :21:
Ekliyen kisilerin üyeliginidemi sildirmisler? :S
Baya abartmislar o zaman....

ruya
09-02-08, 15:54
selamlar dün gördünüz mü Beyaz Show'da Tarkan ile ilgili vtr'yi, süperdi ya youtube'da aradım bulamadım, bulduğum anda ekleyeceğim linkini, dün Beyaz gene Tarkan'ın gelmesini istediğini söyledi, bir de Tarkan'ın gelmesi için stüdyoyu tanıtan bir vtr yapmış, nolcak bu işin sonu merak etmeye başladım :D

selamlar dünkü vtr'yi bulamadım ama Beyaz'ın Kibariye ile Tarkan muhabbeti yaptığı videoyu buldum
http://www.youtube.com/watch?v=5jGqYHPN3kw
özellikle ilk 2 dakikası süper :D

eskalen
09-02-08, 16:01
selamlar dün gördünüz mü Beyaz Show'da Tarkan ile ilgili vtr'yi, süperdi ya youtube'da aradım bulamadım, bulduğum anda ekleyeceğim linkini, dün Beyaz gene Tarkan'ın gelmesini istediğini söyledi, bir de Tarkan'ın gelmesi için stüdyoyu tanıtan bir vtr yapmış, nolcak bu işin sonu merak etmeye başladım :D

Evet rüya gördüm bende dün akşam Beyaz show'da.....Her hafta tarkan için skeç yapıyor beyaz....Programı tanıtıcı bir vtr yapmış.....Bide şöyle bir muhabbet oldu beyaz show'da teoman ile dans hakkında konuştular falan.....Teoman dedi türk erkekeleri dans edemiyor, beceremiyor,bende yapamıyorum sahnede dedi...Ordan seyircilerden kızlardan birkaç kişi Tarkan Tarkan dedi:28: Beyaz da tamam tamam getiricez bekliyoruz dedi geçiştirdi hemen:) İnşallah bakalım bu işin sonu nereye varır.....Hayırlısı.....

Mega Fanat
09-02-08, 16:45
Tesekkurler!Cok komik olmus da ama kafasi cok buyuk olmu...s :6: :6: :6: