PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konyada seni çok seviyo ;)

rosebüşra
07-02-08, 23:44
konyada olduğum için konuyu konyadan açtım ama daha böyle olan bir sürü ilimiz var tarkan her ilde konser vermiyo bu neden bööle anlam veremiyorum hatta hiç konser vermediği çok yer var o müthiş konserleri haber kanallarından izlemek youtube dan izlemek değil tarkanı canlı canlı izlemek konserlerinde coşmak istiyoruz tarkanın türkiyenin her yerinde konser vermesi bence daha güzel olur tarkanı çok seviyoruz duy feryadımız artık :6:
sizcede öyle olsa daha ii olamz mı??? yorumlarınız çok önemli benim için

T*A*R*K*A*N*C*I
07-02-08, 23:50
Zaten Tarkan nerdeyse Türkiye'nin birçok yerinde konser weriyor.Konya'ya da geLir heraLde :20:

eskalen
08-02-08, 00:00
Konya acikhava tiyatrosunda konser vermisti gecen sene Tarkan yanlis hatirlamiyorsam:)

rosebüşra
08-02-08, 00:05
yanlış hatırlıyorsundur sadece dudu kasetinde gelmişti ilk ve son oldu

eskalen
08-02-08, 00:27
Konyaya geldi Tarkan hatta resimleride vardi hatirlamiyorsun galiba arkadasim:)

rosebüşra
08-02-08, 00:51
dudu da geldi bi tek ondan hariç gelmedieğer geldiyse hatırlamamam duymamam imkansız bişey sağır olmam lazım kör olmam teknolojiyle hiç ilgilenmeyip dışarı hiç çıkmam lazım bunu kaçırmam için beni kalpten götürtme arkadaşım

eskalen
08-02-08, 01:05
Iyi peki sen bilirsin bu kadar buyutulcek bir konu da degil zaten......Sevgilerle:)

rosebüşra
08-02-08, 01:13
benim için çok önemliydi ama ilgin için teşekkür ederim

selin_trkn
08-02-08, 02:03
ewt bende büşraya katılıorum...daha hiç samsunada gelmedi bende şikayetçiyim...inş konyayada samsunada gelir....:20:

RaSKaS
08-02-08, 19:07
Bende Konya'dayım
Tarkan 1 kere opet ile gelmişti ondan buyana hiç gelmedi
umarım yeni albüm konserlerinin birini burada verir
ama pek umudum yok açıkçası
Ankara , Antalya gibi yakın illerde konserler verirse onlara gidecem artık :21: